Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość fena
pisze mu smsy by zadzwonil lub przynajm. odebral tel. - cisza, wczesniej nigdy tak nie robil;przypadek beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fena
picie do upadlego - genialny pomysl, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladygagaa
Mam taki problem, niewiem co jest z moim facetem! Milczy, nie odzywa sie. czasami cos tam napisze, niewiem co robic? Jest mi msutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara! Ja na zdjęciach też wychodzę jak czeski knedel :D A w realu... też jak czeski knedel :D Ale nie mam ciągle oczu zamkniętych ;) Zresztą już włoski odrastają i czuję, że będą zajebiście się układały :) No i mój kochany mysi kolorek , żadnej farby! Nikt nie ma takich włosów jak ja :D Wszyscy albo blond albo rude albo czarne... a mysi? Niby każdy ma ten mysi a jednak tylko ja go noszę :) I uważam, że to bardzo twarzowy kolor. Dziewczyny, z tymi wróżkami to jest tak, że nabijacie im kabzę a one pytają szarlatańskie karty i niby wszystko te idiotyczne karty wiedzą? Ja kiedyś wywróżyłam mojej funfeli ze zwykłych kart po swojemu... też jej się wiele spełniło ;) Acha i ten przełomowy październik... może coś się wydarzy w haloween? Idziecie gdzieś postraszyć w nd? Ja taaaaaaaak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj popiłam... obudziłam się z makijażem i w ciuchach :D Ale kapa :) Dziś sobie daruję picie, ale w nd znowu się urżnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weridian... mnie Aniela wywrozyla ze moj x nie wroci.. :D Ale nie wierze.. jak juz powiedizalm... musza jakos zarabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze (bez urazy ) nie jestem jedyna alkoholiczka tutaj :D xD ja tez zawsze po piciu budze sie z makijazem i w ciuchach wiec to norma.. dzis tylko 1 fake zapalilam i cala chodze.. ale nie moge wyjsc (bo mi sie skonczyly) bo z obiadem za rodzina czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja powiem coś o Anieli. Nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy po przecież ja racjonalistka, ale zadałam - nie stosunki damsko męskie jej kilka pytań na które odpowiedzi znam tylko ja i powiem wam że trafiła ze wszystkim, to były tylko pytania żadna podpowiedź z mojej strony nie zostało udzielona.... Okaże się... owiedzcie mi Natalka się odzywałą czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fena
dziewczyny ile czekalyscie na odpowiedz na wrozbe (od anieli)?ja jej 2 dni temu wyslalam meila, ona mi wyslala nr konta i napisala ze po wyslaniu jej dowodu wplaty, od razu powrozy, wyslalam dowod wplaty, i ciagle czekam na wrozbe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fena
nie chce jej rozdrazniac:)dobrze powiedziane, delikatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sama... Zostawila mnie moja najlepsza przyjaciolka. kolezanka mnie wystawila z impreza.. chlopak mnie zostawil Jestem beznadziejna... a tak mialo byc dzis fajnie. i znou cche mi sie plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam dzisiaj samotny dzien a mialam jechac na impreze ;] yh...to nie jest moj dobry dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×