Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość trezele
cześć dziewczynki;;uu ale sie rozpisałyście!ja w tym czasie ciezko pracowalam do molly:u mnie jedna dziewczyna z pracy na przerwie odciąga sobie pokarm dla synka i dziś w nocy z nia pracowalam też mi było przykro ale najbardziej w realu wczoraj oczywiscie musiałam sie napatoczyc na brzuchate mamśki:((no aale cóż narazie męczę okres ale za tydz zaczne liczyc który to ten dzień najpłodniejszy z resztą wiem to po śłuzie i idczuciu w majtkach-przepraszam za proste słownictwo słońce swieciło jak rano przyszłam i cały czas jak spałam teraz oczywiście zaszło;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade🌼 wyobrażam sobie co tam się działko:P po wczorajszym juz szaleństwach w sklepach:) lala🌼 ciężko powiedzieć, każdy organizm jest inny i nigdy nie można przewidziec czy sie udało;) pozostaje cierpliwie czekać:) tamagoci🌼 Ty to masz dobrze ciepełko na dworzu, u nas mimo ze jest słonecznie , to cholernie zimno:o Wiecie co chyba dostane @ i to przed czasem , bo od wczoraj mam już plamienia:(:( Tak wiec comiesieczny dołek:( Ciekawe jak to teraz wszystko bedzie po tym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele🌼 u mnie widok matek w ciąży albo maleńkich dzieciaczków, wywoływał płacz, na przemian ze złoscią. W głębi duszy strasznie tym kobietom zazdroszczę, łapie sie na tym , że rzadziej mam ochote spotykac sie ze znajomymi, które zostaną albo zostały matkami. Wiem , ze to może podłe i nie powinno tak być, może z czasem zmienie nastawienie , nabiore dystansu. Jednak na tą chwilę staramy się już ponad 1,5 roku, wiec powoli zaczynam czuć tylko bezsilność i żal. A od tygodnia żyje tak bojowo nastawiona do swiata, ze nawet staram sie za dużo nie rozmawiac z moim D, zeby sie nie kłocic . Chyba tak te hormony przed okresem we mnie buzują:( Ale sie rozpisałam, normalnie monolog....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele, niezła jestes, podziwiam, ja bym nie dala rady tak ciezko po nocach pracowac... kwiatuszek :D do mnie tez wczesniejn przylazła :), razem z molly mamy heheh u mnie cieplutko i cudne słońce od samego rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek, jak tak porównuje te nasze wypowiedzi, obecne i wczesniejsze, to wiekszosc z nas ma tak samo:):):), a wiec wszystko z Toba wporzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
no mnie zkażdej strony kobiety w ciąży albo mające atakują!!!w pracy to już ósma na studiach to samo i jeszcze żona brata mojego męża rodzi w czerwcu!!!! już mi sie niedobrze robi jak przyjdzie ich odwiedzać na szczęście wczerwcu mam obrone ale są jeszcze chrzciny:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja miałam podobnie, jak rodzila zona mojego meza to tez sie wkurzałam, ale powiem wam szczerze, nie wywołuje to dziecko we mnie zadnych absolutnie zadnych emocji, nawet rzekłabym, ze wrecz przeciwnie negatywne i znimi moge sie spotykac do woli :) heheh... nie wiem jaka jest tego zaleznosc, ale tak sie dziwnie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę anamade to Twój mąz ma druga żonę, która rodziła :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę :) sorki , za chaos ale czytam na raty i odpisuje, więc tak to wygląda anamade tempke można mierzyć nawet od 5 dnia cyklu, więc wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D molly normalnie Kocham Cie ty moj detektywie, wszystko wypatrzy.... ;;;tak moj maz ma taki maly haremik, jest nas 4 heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się przestraszylam, że Twój M ma harem a Ty biedna sie w nim męczysz z pozostałymi żonami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe pomyslalysmy o tym samym w tym samym momencie... tak łeb bym mu chyba urwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie widziałaś mojej miny kiedy czytałam o drugiej żonie :) .... 4 kochana to Ty n ie masz łatwego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj molly czepiasz sie szczegółów:D ehehehehehheheheh :P to taki skrot myslowy byl...wlasnie mu powiedzialam, mnie wiecej jakiego byka popelnilam...spojrzal na mnie i tylko pokrecił głowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki anamade nie chciałam cię urazić, ale w dzisiejszym szalonym świecie to różnie bywa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade🌼 kurcze ale sie usmiałam:P:P Jesteście niesamowite. Jak wchodze na to forum to odrazu humor sie poprawia. molly🌼 napewno @ :o Jak Wam mija dzionek , mój D za chwile wróci z pracy, na obiad robiłam dzis zapiekanke z makaronu, juz prawie gotowa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zartuj sobie, mnie jest bardzo ciezko urazic...zadko komu sie udaje. :D kurde kochana molly heheh caly czas siedze i sie smieje w glos z tego co napisalam...maz kazał mi sie leczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M jeszcze w pracy :( kwiatuszku cieszę się że poprawiamy Ci humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nie łatwo urazić... staram się nie podchodzić do niektórych zbyt poważnie i to pomaga w życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam dzis na łatwizne, kupiłam marynate kebeb knorra, piers z kurczaka, cebule białą i czerwona, zółta paprykę i pomidorka, jogurt grecki i majonez...zrobie takie nalesniki jak normalnie tylko z maki kukurydzianej i wyjda mi takie zawijasy...latwo szybko i moj M lubi...:) a pozatym siedze i sie bycze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ale naskrobalyscie!!!masakra:D molly moze na ebay bedzie tanszy ten baby comp.Sprawdz moze ebay.co.uk:)ale powiem Ci ze to jest zwykly termometr tylko informuje Cie o wszystkim.Tez sie zastanawialam nad nim ale zrezygnowalam,wole temp mierzyc termometrem:0i taniej:) Dzisiaj zrobilam test owulacyjny i w koncu byl pozytywny:D:D:Dtakze jutro rano bedzie przekopywanie:) witam nowe kolezanki;) A co do owulki to niby przed nia temp.czasami sie obniza o 2 kreski a nastepnie sie podnosi.Ja tak zawsze mam.Hmmm... my dzisiaj robimy grillka:)cieplutko jest:)pieeeeknie!! mua mua!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj psiak zostal z moimi rodzicami jak sie wyprowadzalam, nie dalam rady go wziasc, mamie serce by chyba pekło :), ale go odwiedzam hehehe, a i jemu jest dobrze bo ma ogródek a u mnie czasem całymi dniami siedzialby sam...:( a kocur chodzi wlasnymi sciezkami :) ma kuwetke itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×