Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

zdzieraja, ja znalazlam najtanszy nowy za ok 1200 zł, podałam wam wyzej stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo jest ladycomp, babycomp i pearl trzy różne ale w sumie to działają podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jestem...trochę mi z tym wszystki m zeszło...manicury, pedicury itp... ;) od razu lepiej :) A jakie mam tutaj zaległości! ;) aniamade nie dawaj się wrednemu choróbsku!!! U mnie narazie wszystko ok. ja kiedyś stosowałam buderhin. Ale chyba jest na receptę...jak dla mnie nawet był skuteczny. Ale to tylko raz go stosowałam...ogólnie uważam, że lepsze są inhalacje. Mi pomagają z Amolem... Z tą tempką to trzeba zaraz po przebudzeniu...bez wstawania z łóżka mniej więcej o tej samej porze... U mnie temperatura nieznacznie wzrosła jak pojwił się śluz gorszej jakości...ale ogólnie tak jak pisałam narazie mam zębate. A owulkę czułam ost straszliwie... Ja robię to samo z tym dosypianiem w weekendy ;) zawziełam się ostro! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co gdzies czytałm to babycomp jest nastawiony na zachodzenie :) i mozna go przerobić na anty, jest tez najnowocześniejszy i ma najwięcej bajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc euforiaa, no to niezle sie odpicowalas widze..heheh :) molly wszystkie maja ta funkcje szybkiego podawania dni plodnych itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze bo na tej stronie cena i tak jest duzo mniejsza, jak kiedys patrzylysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj euforiaaa i masz moje uznanie za systematycznść, ja niestety jestem zbyt chaotyczna i nieposładana na tak odpowiedzialne zadanie, jak mogę to śpię a jak muszę wstać to nie jestem szczęśliwa... chociaż zastanwaim się czy nie zawziąć się i nae zacząć mierzyć, tak na próbę... może ktoś mi pomoże i objasni co z tym dalej robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade,Molly jak kupicie ten sprzęcik,to dajcie znać,jak się spisuje!Oby Wam się udało tańszy znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade jak by to zeszło tak poniżej 500 zł to bym sie zaraz zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly na tyle ile bedę mogła to Ci pomogę.Jakby co to może lepiej mail lub gg,żeby nie blokować topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki sprzęt to powinni dofinansowywać albo refundować!!! nie szkodzi zdrowiu i pomaga w regulacji urodzin bez szkody dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nadziejo mam Twojego meila więc będziemy w kontakcie, postaram się tez dokształcić na własną rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie dziewczynki! Kiedyś też zaintersowałam się tymi ladycompami itp... ogólnie bardzo je polecają...no tylko ta cena..ale może i warto... anamade a jak!! ;) odpicowana jestem na amen ;) hehe Przynaję się bez bicia, że odpuściłam dziś ćwiczonka! :P molly8 z chęcią też Ci pomogę ale pewnie dopiero w następnym tyg. Zaraz uciekam spać bo jutro muszę wczesnie wstać. Jak mi się uda to pojawię się wieczorkiem w niedzielę :) Dobrej nocki Wam życzę i miłego weekendu! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ładnie euforiaaa z tymi ćwiczeniami hehe ja się 3mam dzielnie i brzuszki nawet trochę robię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo nic takiego nie pomyślałam to moja decyzja, wiesz czemu nie spróbowac,w sumie wymaga nauczenia się czegoś nowego i troche poświęcenia, ale itak nie mam sprzętu do pomiarów więc nie zaszkodzi spróbować moze się nauczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Molly:) Kurcze,ale się dziś rozpisałyśmy:DDziewczyny będą miały niezła lekturę do poczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly ja też błedy robię,bo jak się chce coś szybko napisać,to się tak dzieje hehe Więc z góry przepraszam za moje błedy:D A co do lektury,to ja pewnoie po weekendzie będę musiała nadrobić,bo moze mnie nie być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, ja na chwile sie ulotnilam, komp mi padl, a wy juz naskrobalyscie litanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałam się dużo nie pisać, ale z naturyjestam gadułą więc to duuuuuuuuuuuże ograniczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam cos takiego....wrrr długie... Poznanie swojej płodności jest sprawą bardziej ważną niż nie jednej z nas się wydaje. Wiedza na ten temat przydaje się do uniknięcia ciąży jak również do starań o dziecko. Ta wiedza daje także informacje o ogólnym stanie zdrowia kobiety. Generalną sprawą jest fakt, że kobieta owuluje na 14 dni przed następną miesiączką. Normalny cykl trwa od 23 do 35 dni. Jednak każdy cykl może być inny, mało kobiet ma zawsze w ten sam dzień cyklu owulację i cykl tyle samo dni. Plemniki mogą przeżyć około 3-5 dni a komórka jajowa przez około 12-24 godziny po owulacji, to dlatego faza najwyższej płodności przypada na 2-3 dni przed owulacją. Jak w takim razie można poznać swój cykl? Poniżej przedstawimy kilka technik pozwalających określić płodność i charakter cyklu kobiety: Prowadź kalendarzyk miesiączek. Zapisuj daty pierwszego dnia cyklu, czyli pojawienia się miesiączki. Określisz w ten sposób długość cyklu, jego początek i koniec. Po zebraniu tych danych o kilku cyklach będziesz wiedziała czy są one długie czy krótkie oraz czy miesiączki pojawiają się regularnie czy też nieregularnie. W ten sposób zdobędziesz fundamentalną wiedzę o swoim cyklu. Pamiętaj, że owulacja zazwyczaj zachodzi na ok.14 dni przed następną miesiączką. Stosuj testy owulacyjne. Testy te określają w przybliżeniu moment owulacji poprzez wykrycie w moczu zwiększonego stężenia hormonu luteinizującego LH. Szczególnie przydatne w czasie starań o dziecko, raczej nie nadają się jako forma antykoncepcji. Prowadź pomiary podstawowej temperatury ciała. Owulacja powoduje skok temperatury ciała o 0,2 C. Kobieta jest najbardziej płodna na 2-3 dni przed skokiem temperatury. Pomiar temperatury podstawowej można wykonać w ustach, w pochwie lub odbycie używając termometru rtęciowego (nie polecamy ze względu na możliwość stłuczenia i zatrucia się toksyczna rtęcią) lub elektronicznego. Stosując tę technikę kobieta musi wykonywać pomiar temperatury codziennie rano o tej samej porze (przed wstaniem z łóżka) i zapisywać wynik na wykresie. Pomimo, że metoda jest w wykonaniu dosyć prosta to już analiza uzyskanych danych do łatwych nie należy ze względy na np. niezbyt wyraźny skok temperatury. W takim przypadku pomocny będzie komputer cyklu. Prowadź obserwacje śluzu szyjkowego. Przed owulacją pojawia się przezroczysty, śliski śluz przypominający surowe białko jaja kurzego. Jest to oznaka najwyższej płodności w czasie cyklu. Po owulacji śluz staje się mętny, lepki lub zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×