Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

anamade zaczynam od jutra..........buuuuuuuuu jutro jest sobota i mam wolne, no ale coż powiedziałam A to muszę powiedzieć B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. zastanawiam sie nad staraniem sie o 2 dziecko. nie dawno zostałam mamusia ale nie chciała bym mieć jedynaka a troszkę czas mnie nagli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uważam, ze ten sprzet powinien byc refundowany badz dofinansowany, zupelnie jak urzadzonko do mierzenie cukru... ale coz zyjemy w POLSCE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm mam termometr rtęciowy :( trudno postam się go nie zjeść ani nie zasnąc z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam malawronko :), mamy juz u nas na forum dwie mamusie, starajace sie o 2 dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maławronko czy to nie za szybko, organizm musi się zregenerować i wzmocnić przed kolejną ciążą a 5 miesięcy to dosyć krótki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly heheheh chcesz, zebym umarla ze smiechu....postaram sie go nie zjeść... ja mam taki i taki, ale ten elektroniczny to jakis opentany przez szatana...pokazuje temperature jak chce, raz miałam 29 stopni heheheheh, tez rteciowego bede uzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly nie miałam CC. a jestem pod opieką dobrego lekarza i sam mi powiedział ze jak myślę o większej rodzince to powinnam sie jak najszybciej zdecydować. a szczerze jeszcze w 100% nie zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet jak troszke zjem rteci to maz mnie wszedzie w nocy znajdzie, bede swiecic :D moja kolezanka, wlasnie w lipcu rodzi drugie dziecko, a pierwsze ma rok...tylko ze u nich to byla wpadziocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno łatwo zajść po ciąży... więc często ludzie wpadają, ale w sumie dla dzieci to fajnie jak są w jednym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly w lipcu 2006 straciłam:(. a w marcu 2009 dopiero sie udało anamade jak dla mnie rtęciowy jest naj lepszy do tych termometrów mam zaufanie. teraz dla synka kupiłam do mierzenia na czole i nie ufam mu w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly też mnie rozbawiłaś;)widzę,że mamy kilka blondynek i wcale nie takich głupich jak pisałyście wcześniej!haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja pamietam, ze mialam jak mala bylam taki kartonik podobny troszke do zdjecia rtg ze skala w kolorach od zielonego przez pomaranczowa do czerwonego do mierzenia na czole :) kiepski był...nie jest pewny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo moja @ wczoraj się zaczęła buuuuu... co znaczy że skończy się w czwartek chybamto jest 23 kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny boję sie tego ze znowu będę miała problemy i co miesiąc będę coraz bardziej załamana jak będzie znowu przyłaziła @ . :( parę % mnie mówi mi że powinnam cieszyć sie synkiem i dać sobie spokój ze staraniami nowymi. a dużo % przypomina mi o moich marzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam,że rtęciowe są najdokładniejsze,mam porównanie,bo mam też elektroniczny. Malawronka ja też straciłam ciążę w 6tc i to niedawno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie ma przeciwskazań lekarskich to czemu nie...dzieci beda sie razem wychowywac, podobno tak jest duzo latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade maiłam taki termometr wszyty w kurtke i średnio pokazywał temperaturę, a te na czoło to zawsze pokazują 38 co znaczy że żyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronko przykro mi że tak długo czekałaś na swojego maluszka i tyle musiałaś przejść... próbuj i nie załamuj się podejdź do tego co będzie to będzie.... brałaś jakieś wspomagacze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly bo wcześniej pisałaś,że od jutra zaczniesz mierzyć...a to dopiero 1dzień po@ Malawronka głowa do góry!My sobie powiedzieliśmy,żeby mieć chociaż 1dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×