Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

maławronko po prostu fuul wypas... i brak słów ja mam za całe 2,79 z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy o to jak dlugo sie staramy to jest pytanie do Nas wszystkich czy tylko do nadzieiii, ale odpowiadam My teraz bedzie 10 cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka bardzo boli,ale jest już lepiej.3lata się staraliśmy:( Anamade temp.mierzy się1dnia po@do następnej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na troche wczesniejszych stronach znajdziesz taka tabelke, tam wszystkie jestesmy wpisane i jest podane kazda z nas ile sie stara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade codziennie 6.00 mierzenie tempki, termometr w zasięgu ręki bo nie wolno wstawać i pora iść spac bo trzeba odpoczywać głębokim snem minimum 6 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak codziennie, nadzieja pisze, ze 1 dzien po@ i do nastepnej :(, a juz mialam nadzieje na byczenie sie do 12 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronko sporo przeszłaś :( bardzo się cieszę, ze masz swój maly cud :) Filipka jak widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie szukac :) Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars z awa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27................. W-wa Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly właśnie tak myślę o moim Filipku ze on jest moim cudem . jak to pisze to mam łzy w oczach. idę szukać tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade mierzy się przez wszystkie dni od @ do początku następnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelke anamade wkleiła troche wyżej na tej stronie. nazwa tabelka bo to zestawinie wszystkich piszących forumpowiczek z tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nadziejo za info przestudiuję jutro na wolnym czasie :) to wymaga świeżej głowy i dogłebniejszych studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×