Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

To dobrze! :) Mi też tempka trochę szwankuje...podobno jak wyresy są zębate i nieznaczny wzrost temperatury to wiąże sie to z problemami z tarczycą...może czas najwyższy zbadać tarczycę...Chyba, że narazie tak mam po tabletkach...eh sama nie wiem bo wcześniej nie bawiłam się w takie pomiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fun
Witajcie dziewczynki! :) Czytałam kiedyś, że bycie "zakręconą" to może być objaw ciąży :) Gdyby tak było, to dziś byłabym pewna, że jestem w ciąży, hihihi :) Poza tym tempka cały czas wysoka, a właściwie cały czas rośnie (?!), a @ ma przyjść w czwartek... ja to chyba jestem jakimś temperaturowym dziwadłem - no albo coś jest nie tak, bo te moje wykresy to pożal sie boże... ;) Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................. Trójmiasto Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade,ale nie mamy zbytnio gdzie i z kim:( Euforia ja np.teraz na nowo zaczęłam mierzyć temp.ale wykresy mam różne.Dziś by wychodziło z obserwacji,że mam dni płodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fun
A co myślicie o "wspomagaczach" zajścia w ciążę? Mieszanki ziołowe do picia, wiesiołki do łykania itd? Stosowałyście może? Ten cykl jest moim pierwszym wiesiołkowym, niby na poprawę śluzu, nie wiem sama, co mam o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun, ja tez zaczynam z wiesiołkiem, a tak to nie stosowałam nic wczesniej... Euforiaaa fajna stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze "wspomagaczami" nie mam doświadczenia - no chyba że można nazwać tak testy owulacyjne ale to jedyne co stosowałam. My mamy 2 wesele ale dopiero w październiku mam nadzieję że do tego czasu pójdziemy już w trójkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun ja stosuję wiesiołek.Ja zaczełam go brać to zaszłam w ciążę,ale oczywiście nie mówię,że to napewno jest zasługa wiesiołka,do tego zrobiłam testy owulacyjne,a wcześniej brałam clo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo🖐️ Sama sie zastanawiałam czy te zioła Sroki , itp. pomagają . Zastanawiałam sie kiedyś nad kupnem , ale jakos sie nie zdecydowałam. Wczoraj zamówiłam na allegro testy owulacyjne, wiec bedziemy działać:P Niedawno dostałam smsa , od kuzynki, że wczoraj urodziła:) Kurcze chciałabym być na jej miejscu. Po bardzo smętnym weekendzie, dziś nawet humorek dopisuje. Przynajmniej staram sie ogarnąć , bo ostatnie dni miałam kiepskie. Teraz tylko czeka , aż mi sie skonczy @ i do roboty:P:P Ale sie rozpisalam ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie tylko biorę folik...W związku z niedoborem Mg ost też łykam magnez. A Mg podobno zmniejsza ilość śluzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkabanka
Kochane objawy ciąż po 2 tc są możliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenkabanka witam.Ciężko mi odpowiedzieć,bo ja nawet w 6tc miałam bardzo mało objawów,ale napiszę jakie:wysoka temp.częstsze oddawanie moczu,ból sutków,nabrzmiałe piersi i oczywiście brak miesiączki! Kwiatuszek temp.mierzy się w1dniu po miesiączce do kolejnej@.O tej samej godz. i w tym samym miejscu.Jak masz jakieś pytania to wal śmiało!:) Dziewczyny mam dziś okropnie słaby net ledwo mie się uda wysłać czasem jakąś wiadomość na kafe.Pierdolca cchyba dostanę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie do konca jeszcze orientuje w tym wszystkim , poprostu mierze, jak narazie to moj drugi dzien...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek najlepiej mierzyć od początku czyli od piewszego dnia @... ale nic się nie stanie jak zaczniesz mierzyć zaraz po @...skoro jesteś w trakcie @ to spokojnie możesz zacząć mierzyć od jutra :) I do tego co napisała nadzieja chciałam tylko dodać, że nie można wstawać z łóżka, najlepiej żeby termometr był w zasięgu ręki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fun
Kwiatuszek, tempkę najlepiej mierzyć od 1 dnia @ i dalej już codziennnie. Ja mierzę piaty miesiąc - wchodzi w nawyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się Euforia zapomniałam tego dodać,ale dodam,że powinno być min.3godz snu.Należy wszystko zapisywać,tzn.czy był sluz,ból głowy,każdą zmianę termometru,czy się piło alkohol itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,prawie kazda tabletka przeciwbolowa działa przeciwzapalnie i przeciwgorączkowa, to wahania nieuniknione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwila i bedziemy specjalistkami w mierzeniu i prowadzeniu pomiarow w ten sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade,no właśnie:)a jak tam u Ciebie?Wiesz co,mnie wczoraj i dziś troche boli prawa pierś,ale tylko jak się dotknę,też tak miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko biore kwas foliowy,kiedys bralam wiesiolek i siemie lniane. Temp.mierze zaraz po @ ale nie zapisuje bo mi sie nie chce:P,robie testy owulacyjne:) Anamade i jak,bedziesz szla na monitoring??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo ja miałam podobnie, mnie bolały obie, a jak dostknełam to sie te bóle nasilały :(, strasznie to było małokomfortowe, nawet ubranie drażniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ide krokieciku :)...bo tak nie moze dłużej być, a tylko dzieki monitoringu bede pewna i bede wiedziała co i jak i kiedy:), jak rozmawialam z moja gin, kazala mi się zgłosić zaraz po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×