Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Nie zaglądałam dwa dni - ale tu śmigacie! :) Dzień dobry:) KochanaMyszko, trzymam kciuki za Ciebie! Daj znać, co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - no i zarejestrowałam się, bo mi głupio było jedynej pomarańczowej :) Nie obyło się bez problemów - to pewnie przez @ która nadejdzie jutro myślenie mam zwolnione dziś :D Czy wy też się tak paskudnie czujecie przed @? Ja mam brzuch jak w 4 miesiącu (o ironio!!) i nie mogę się na niczym skupić... Nakrzyczałam na TŻ zupełnie bez powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno - do KochanejMyszki: nie jesteś za młoda na bejbika, kochana! lepiej wcześniej, bo potem jakoś... trudniej chyba się zdecydować i zajść też. Więc tak trzymaj! Buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fun:)ja przed@ czuje się okropnie,jestem strasznie nerwowa,chce mi się więcej jeść i na słodkie mnie bierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, mnie od wczoraj tak wzięło na słodkie, że zrobiłam górę racuchów z jabłkami. I zżarłam duuuużo :/ masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(a potem narzekam na duży brzuch, hehehhehh:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun ja też niedawno robiłam racuchy,ale z jabłkami i otrębami:)pycha my je bardzo lubimy.Ja już jestem po@,ale bierze mnie na słodkie.Staram się z tym walczyć.Dziś spaliłam 246kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zbieram, żeby znowu zacząć chodzić na siłownię... było super jak chodziłam całe późne lato i potem jesień - zwłaszcza, że pracuję w delegacji cały czas i wieczorami po prostu nie mam co robić. Niestety potem przestałam, nie miałam siły - albo samozaparcia, całą zimę wręcz "przeleżałam" - teraz mi wstyd. Oj, trzeba znowu zacząć... choć w zgubienie brzucha nie wierzę - mam tendencje do tycia właśnie w tym miejscu i choćbym nie wiem co robila, zawsze jest trochę wystający. Dziwnie to trochę wygląda, bo ogólnie jestem szczupła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się po zimie przytyło2kg i nie mogę tego przeboleć,więc staram się zgubić zbędne kilogramy:D,choć ciężko mi się czasem zmobilizować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilsien
Czesc Dziewczyny, Czy mogę się do Was przyłączyć? Staramy się z mężem od 14 miesięcy i mam dość:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz coś więcej i sobie i jak mozesz zarezerwuj sobie swoj nick, zeby nikt sie pod Ciebie nie podszywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamilsien! Przy was dziewczyny moje 5 to po prostu wymięka. Jesteście moimi guru! :D:D:D Najważniejsze to nie wymiękać i się nie mazgaić, nie? Potwierdźcie proszę - bo przed @ jestem jakaś płaczliwa ;) Kamilsien, główka do góry, w końcu wszystkie zajdziemy! cium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - jak najbardziej się zgadza, każda z nas reaguje inaczej - w najlepszy dla siebie sposób :) I bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie problem tkwi prawdopodobnie w podwyzszonej prolaktynie (39 a norma jest do 25). Poza tym walcze ciagle z nawracajacymi stanami zapalnymi - mam juz tego dosc bo dostaje leki, udaje mi sie zaleczyc i pozniej to znow powraca:-( Podobno nie jest to przeszkoda jesli chodzi o zajscie w ciaze ale ja juz sama nie wiem... Poza tym przed kazda @ pojawiaja sie u mnie plamienia (1 lub 2 dni) i wyczytalam ze moze byc to skutek niedoboru progesteronu - w tym cyklu ide na badania zeby to sprawdzic. Kurcze, nie wiem jak wy ale ja sie po wolutku zalamuje:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien, są wśród nas takie babeczki, co się starają dzielnie kilka lat :) bardzo je podziwiam za to, że się nie załamują i też chcę wiedzieć, jak to się robi - bo ze mnie ekspert żaden :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego tu jestesmy, zeby sie wspierac ;) czasami łatwiej pogadać z kims obcym ( choc dla mnie kochane nie jestescie obce) niz z kims bliskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×