Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

hey, no nie cały czas :), mam, włączone powiadomienia na pocztę o nowych wpisach na nasz topik,poczta non-stop wlaczona, wiec jak tylko mi wyskoczy, a mam taka mozliwosc to wchodze, w weekenedy nie mam za duzo do roboty, a zwlaszcza dzis, moj maz cały dzien poza domem, ma jakis stan wyjatkowy w pracy:(, a ja pracuje przy reklamach takich np w tv, moim glownym narzedziem pracy jest komputer, czesto moge w domu siedziec. jest to bardziej praca zadaniowa jak praca w okreslonym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten niedzielny poranek:) Anamade,widzisz,niepotrzebnie się odrazu tak martwiłaś!Super:)Powodzenia.Ps.kurcze,mi też się wydaje,że topik nam upada:(a szkoda... krokiecik,jak tam grill się udał?My jeszcze do teściów nie dojechaliśmy,a już nas wkórwili za przeproszeniem,a właściwie teściowa,ta to ma do tego wyjątkowy dar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znowu jest problem z kafe,bo nie wkleiło mi nowego postu,a nasz topik jest na1stronie,po tym jak go wysłałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe witam was po grilu wczorajszym oj dzialo sie dzialo :D ja nadla misiaczki nie mam jutro wszystko bedzie jasne czy jestem czy nie w ciazy wiec rano napisze wam wynik testu, a po poludniu odp. od lekarza, pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci naprawde,trzymam kciuki:) Ja wczoraj na twarzy sie opaliłam nawet 1raz w tym sezonie hehe teraz mam kichawe czerwoną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:D nadzieja grillek udany:)piiiiieeekna pogoda byla:)a wczoraj mielismy 22 stopnie:D:D.Dzisiaj za to pada:ohehe!beznadzieja! Anamade wiedzialam ze znajdzie sie tez pecherzyk!:)super!!!Tamagoci trzymam kciuki!!!;) Ja wczoraj dostalam wyniki z cytologi i wszycho oki:) Dziewczyny topik na100 nam nie padnie!!ja zbytnio nie mam czasu na weekend Was odwiedzac,zawsze gdzies jedziemy.W tyg. nadrobie;) Milej niedzielki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade zrobilam sobie wykresik temp.na tej stronce co mi podalas:)ekstra!!pokazalo mi owulacje dokladnie tego dnia kiedy byla:) Bede robic co miesiac!! Ale ciiiiisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki!!! Nam weekendzik minął bardzo przyjemnie:) Wróciłam max przejedzona i to jest chyba jedyny minus :( Tamagoci mi również przykro :( ale jeszcze nic straconego! Krokiecik to fajnie masz. Mi niestety nie wyznacza co do dnia ;) muszę ją korygować...ale ogólnie programik jest w porządku i jest bezpłatny :) U mnie w piatek pojawiła się owu...tym razem 2 dni wcześniej niż w ost cyklu...myślałam,że jajniki mi ekspoldują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki, własnie wrociłam do domku :), super pogoda, grzechem byłoby siedziec w 4 scianach :)... krokiecik ciesze się, że Ci stronka podpasowala, zawsze jakies ułatwienie🌼 tamagoci przykro mi strasznie, ale nie ma co sie zalamywac masz nastepny cykl przed sobą :)🌼 przekopuj sie i bedzie dobrze :) 👄 euforiaaa znam ten bol przejedzenia :), mam nadziej, że sie zajelas ta owulacja :) Slodkich snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, witam po weekendzie!!! :) Tamagoci, jesteś pewna że to @, a nie jakieś niegroźne plamienie?? Kurczę, strasznie mi przykro... U mnie @ wciąż brak, ale jak tak piszecie - że się Wam cykle wydłużały w czasie starań lub @ opóźniały jak na złość - to wcale się specjalnie nie nakręcam. Miłego tygodnia :) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun a moze jednak....:D euforiaaa ja tez sie objadlam;)dzisiaj zaluje!!haha!;)zawsze tak mam a jak nie zjem to na drugi dzien jestem strasznie z siebie dumna:Dhihi!Wykresik fajnie mi wyszedl ale i tak zawsze robie testy owulacyjne. Dziewczyny slyszalam ze temp.moze skoczyc a do owulacji nie dojdzie...:oczy to prawda?niby pecherzyk moze nie peknac:ohmmm....dlatego w nastepnym cyklu monitoring. Kwiatuszku gdzie sie podziewsz???dawno Cie nie bylo:( Milego dznia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tamagoci,kurcze szkoda,myślałam,że będziesz pierwszą brzuchatką:( U mnie pogoda nawet ładna.Wczoraj chcieliśmy iść na rowery,ale był straszny wiatr,więc poszliśmy tylko na spacer. Co do tej stronki z tymi wykresami,to też się nad nią zastanawiam...:)Mi tym razem też jakiś dziwny wykres wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo dziewczynki ;) Tamagoci strasznie mi przykro ;( U mnie weekend zleciał w szalonym tempie. Oprócz zajęć była jeszcze piątkowa impreza firmowa którą dopiero dziś udało mi się odespać ;) Na szczęście następny zjazd na uczelni mam dopiero w połowie maja więc teraz spokojnie mogę zacząć planować długi weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, jak miło, ze jesteście :) Krokiecik czytałam ostatnio o nie pękaniu pęcherzyka: wkleje Ci wypowiedz ginekologa ze strony poradnikzdrowie.pl : Brak pękania pęcherzyka Graafa, w którym dojrzewa komórka jajowa, skutkuje brakiem owulacji. Dalszy wzrost pęcherzyka i powiekszenie jego objętości może być przyczyną zaburzeń miesiączkowania, dolegliwości bólowych związanych z możliwością pęknięcia już dużego pęcherzyka, który w obrazie ultrasonograficznym wygląda jak torbiel. Zmiana powyższa jest zmianą funkcjonalną i po miesiączce znika. Przyczynami niepękania może być albo budowa jajnika, albo zaburzenia hormonalne. Najczęściej brak pękania nie powtarza się w każdym cyklu. Nie jest to zaburzenie, które można w sposób trwały wyleczyć. Leczenie jest indywidualnie zależne, bierze się pod uwagę aktualne plany prokreacyjne kobiety. Aniu, ale masz farta odpoczniesz od szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anamade:) kurde,ale ta alergia mnie męczy,cały czas kicham,kinol mam zapchany...Zbankrutuję na tych chusteczkach:D.Do tego boli mnie głowa,chyba ciśnienie mam znowu niskie,ale właśnie piję kawę,więc mam nadzieję,że mi przejdzie.Wzięłam się za przesadzanie paprotki,bo kurcze kiedyś ją miałam taką dużą i bujną,a teraz jest prawie łysa:(więc jakoś mi ten czas leci hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja faktycznie nie było mnie od piątku rano ale już wróciłam i nigdzie się na razie nie wybieram ;) U mnie pogoda dziś piękna i samopoczucie też dobre. Właśnie konsumuje sobie śniadanko i między czasie buszuje trochę po necie ;) A potem kawka i korzystając z wolnego dnia biorę się za porządki na mieszkanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nadzieja... mnie tez meczy kataraktar :) uczuleniowy :( , mam nadzieje, ze juz za niedlugo wszystko zakwitnie i nie będzie tak pylić, mniemęczy zawsze na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade dokładnie ;) w tym semestrze zostały mi jeszcze tylko dwa zjazdy: jeden w połowie maja drugi w czerwcu a potem już tylko egzaminy i wolne od szkoły do października ;) Fun a który to już dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja sie ostatnio tak rozleniwiłam, ze wstyd normalnie, mieszkanie zarasta brudem, a mi sie nie chce nic w nim robić, pozwoliłam sobie nawet na odrobinę luksusu i zadzwoniłam po taka zaprzyjaźnioną Panią Irenkę, ktora przyjedzie do mnie jutro i za niewielka opłatą wysprząta, wiem, ze to karygodne, ale nie mogeeeeee się za nić zabrać, a zapuściłam wszystko tak, że teraz to nie dałabym sobie rady sama :( az się zle z tym czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade rozumiem Cię - Ja bym chętnie umówiła się z taką Panią która by mi okna umyła bo tego po prostu nie cierpię robić. Szkoda że nie mam takiej zaprzyjaźnionej Pani, a z drugiej strony mieszkanko mamy niewielkie więc w sumie nie tak trudno jest mi je ogarnąć - tylko tę chęci ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dziś 34 dzień cyklu. Zwykle mam jak w zegarku 29 dni (chociaż kilka miesięcy temu zdarzył mi się jeden 31-dniowy). @ wciąż niet ;) no i - jak do tej pory czułam się normalnie - tak od wczoraj bolą mnie piersi troszkę. Tempka na razie nie spada... tzn w pierwszej fazie tego cyklu miałam między 36,2 a 36,6 - to teraz w drugiej waha się między 36,8 a 37,1. Śluzu ciążowego niet, innych objawów też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Wy leniuchy jedne:D!...Ja tam mimo,że pewnych rzeczy też nie nawidzę robić,to wolę sobie posprzątać ,ja sobie cenię prywatność i nienawidzę,jak ktoś miałby mi po domu "buszować",i mi sprzątać itp. Anamade my 2maja planujemy w te góry jechać z rodzinką,a poza tym zaczynają się jakieś koncerty małe itp.więc pewnie skorzystamy!a Wy co będziecie robić? A ten katar i kichanie mnie cały czas męczy,nie tylko na początku pyleń:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to fajnie,że z nami będziesz,bo cisza tu czasem okropna panuje:D Fun oby ta tempka nie spadała,powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FUN to ładnie się temperaturka trzyma ;) a robiłaś już teścik czy czekasz jeszcze?? nadzieja z tego co widziałam to pustki głównie przez weekend są ale to pewnie dlatego że każdy na weekend jakieś plany ma ;) za to w tygodniu jak widać topik ożywa ;)) my na długi weekend wybieramy się do rodziców mam nadzieje że pogoda będzie ładna bo już od jakiegoś czasu grill za mną chodzi i mamy zamiar przez weekend troszkę pogrillować bo u Nas to nie ma gdzie (no chyba że na balkonie ale sąsiedzi raczej by się nie ucieszyli) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z tym grillem to macie to samo co my.U nas też nie ma gdzie grilla zrobić,a balkon nie wchodzi w grę,podobno też to jest zabronione,ale korystamy na znajomych i teściach hehe. Co do topiku to w tyg.też czasem są pustki,no ale w sumie wiecznie przed kompem też nikt nie będzie siedział nie?Niektórzy pracują itp.więc czasu pewnie też nie mają tyle co bezrobotni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×