Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Hej kochane:D dzisiaj tylko na monencik:( ja tez przed @ mam ogromniasty brzuchol:o witaj Kamilsien:)ja sie staram 22 miesiace ale wierze ze sie uda:)i Tobie rowniez!!:) Kurcze ja robilam bardzo duzo badan ale u mnie to inna bajka poniewaz ja zachodze w ciaze tylko nie moge ich utrzymac,wiec wiekszosc badan to przeciwciala, genetyka i karzepliwosc krwi.Niektore o takiej dziwnej nazwie...:onie wiem o co chodzi:P Wszystkie kobietki pouciekaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1021
kurde chyba jutro wybiore się do lekarza ;/ ale dzine są te moje dolegliwości.lecz tak myślałam ze to za wczesnie zeby była ciąża.chociaż wczesniej tez z jakis tydzien spalismy ze soba dzien w dzien ale nie kończyl wtedy we mnie.owszem zdarzylo sie takze skonczyl poza mna ale drugi raz wlozyl go tak tylko z grubsza wycierajac go ... ahhh sama już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1021
i jeszcze raz dziękuje wam kobietki , że odpisujecie i nie krytykujecie ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc anamade:D:D Madziu lekarz nic Ci nie powie poniewaz jeszcze jest za wczesnie,na objawy tez jest za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1021
Krokiecik : pójdę może okaze się , że to coś innego ... a jeżeli nie to przynajmniej niech wykluczy jakies choroby wtedy bede czekala co dalej ... mam rację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierze, ale jakies dyrdymały mi wychodza, dzis jak dzwonilam do swojej potwierdzic wizyte, kazala mi sprawic sobie nowy termometr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac, ale mierze pod rząd dwa razy, elektronicznym i rtęciowym :(, ale tak jak dziewczyny pisaly, trzymam przy łożku i zaraz po przebudzeniu codziennie o 6:15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.umnie nadal nic @ brak. dzis zapisze sie do lekarza. wczoraj wrzucilam nowe fotki na nk z basenowego szalenstwa kolo domu :D nic ja uciekam na kawke i sie myc i szykwac do wyjscia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;) tamagoci to super ze dalej nie ma @ ;)))) A swoją drogą podeślij mi swoje namiary na meila (mari80@interia.pl) chętnie Cię zobaczę ;) Anamade jak wrócisz pisz co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia 1021 zgadzam się z dziewczynami na jakikolwiek objawy oraz badania jest za wcześnie i żaden test ani lekarze ciąży w tej chwili nie potwierdzi. Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość ;) Myszko co tam u Ciebie, odezwij się ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tamagoci 3mam kciuki:D Anamade i jak tam monitoring?A propo temp.ja mierzę zwykłym rtęciowym termometrem:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki :) ja już po:(, szczerze moiąc ta wizyta mnie jeszcze bardziej zdołowała, tyle informacji naraz, jeszcze tego wszystkiego nie ogarnelam. zaczne od poczatku, jak stawilam sie u mojej ginki na wstepie uswiadomila mnie, ze przyjela dla mnie opcje wstrzymania sie w tym cyklu:(, kazala przyjsc wczesniej bo za pierwszym razem przy monitorowaniu ten 10-12 dc moze byc juz za pozno. U mnie dzis jest 8dc. Jak narazie nie widziala pecherzyka naczelnego, czy głownego, juz nie pamietam jak tam to okresliła, takiego co jest najsilniejszy, podobno reszta co sie wytwarza szybko sie wchłania, a zmoich obliczen po tym co mi powiedziala powinien juz byc cos widac, chociaz te kilka mm:(, sredni wzrost to tak ok 2 mm dziennie. Zaproponowala dopalacze, mam sie do soboty zastanowic, przeanalizowac. Zaproponowała duphaston,clo, ktore jest bardziej odpowiednie na moj problem, ale podobno skutkiem ubocznym w wielu przypadkach przyjmowania clo sa torbiele. Bardzo mozliwe, ze u mnie nie ma tych silnych jajeczek, tylko te co sie wytwarzaja, nie rosną tak jak powinny szybko sie wchlaniaja i trzeba temu zaradzić. Czytalam teraz o tym duphastonie przed chwila i za cholere nie wiem po co ja mam go brac, przeciez mam miesiaczki, przeciez jest owulacja tylko brak naczelnych pecherzykow. Juz bylam taka załamana, ze sie nie dopytałam, dowiem sie o to w sobote. A najgorsze jest to, ze przyjela sobie jakas metode i nie bardzo sie z nia zgadzam, ale zdam sie na nia ufam jej...Szkoda tylko, ze miesiac w plecy. PS. Przepraszam Kochane, ze tak bez ładu i składu, może mało zrozumiale, ale tyle tego cholera naraz, ze sie normalnie chyba zastrzele. :(..ciekawa jestem jak ja to wytlumacze mojem M, ja ledwo ogarniam, to co dopiero on :) Dobrze przynajmniej, ze wiem mneij wiecej na czym teraz stoję, jak to wszystko wyglada, bo tak gdybac to bym sobie mogla jeszcze z rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziu ;) Po pierwsze nie załamuj się - jeszcze wszystko dobrze się skończy zobaczysz ;) Na temat tych środków: duphaston,clo nic nie mogę Ci doradzić bo nigdy nie brałam. A co do pęcherzyków może dziś było za wcześnie i w sobotę będzie już dobrze. Przecież każdy organizm jest inny i nie ma na to reguły. Jedno mnie tylko zastanawia ( ale ja jestem nie doinformowana bo nigdy cyklu nie monitorowałam ) co by przeszkadzało gdybyście się starali podczas tego cyklu? Czy nie było by Wam łatwiej trafić we właściwy moment właśnie podczas monitorowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniu, nie wiem dlaczego powiedziała, ze tak poprostu powinniśmy zrobić... przyszły cykl, tez ma być monitorowany, założyła pewnie z góry po dzisiejszej wizycie, ze nie bedzie tego niezbędnego pecherzyka i dlatego... ja tak ja zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Madziu może warto zaufać tej pani dr...ja mam podobną opinię jak Ania...ale wkońcu lekarz bardziej się na tym zna ;) o tym duphastonie dosyć często słyszę, że dziewczyny biorą... W każdym bądz razie kochana będe trzymać mocno za Ciebie kciuki! Fajnie by było jakby nam się wszystkim udało! :) tamagoci już się nie mogę doczekać co Ci powie lekarz :) Ja teraz uciekam robić porządki i obiadek...Jutro po pracy wyjeżdzamy sobie do rodzinki na cały weekend...więc trzeba trochę ogarnąć mieszkanie... A tak w ogóle to fatalną mamy dziś pogodę! Raz słońce, raz deszcz, raz słońce ,raz grad...masakra!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Euforia u mnie już lepiej z pogodą,ale jeszcze trochę jest chłodno.wczoraj tak nagle zrobiło się ciemno i zaczą padać grad,ale tylko przez chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×