Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Czesć Nadzieja, no mam nadzieję, zę dobre, jak narazie troche za bardzo sie ciesze, a tak naprawde to nie mam z czego jeszcze...to moj pierwszy w zyciu monitoring i nie bardzo to wszystko ogarniam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anamade ;) Super wiedziałam że się pęcherzyk znajdzie ;) Czyli jednak będziecie się przekopywać w tym miesiącu, gin zmieniła zdanie czy postanowiliście nie robić przerwy?? Ja czekam na efekty przekopywań biorąc pod uwagę ostatni spóźniony 5 dni @ teraz powinien się pojawić ok 4 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziewczynki piękne słoneczko dziś świeci a ja cały dzień dziś przed komp muszę siedzieć ;( Za to wieczorkiem sobie odbije - mały wypad na miasto z przyjaciółkami się szykuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Aniu :) mam zamiar sie przekopywac, bez wzgledu na to co powiedziała, po co mam czekać, zeby może przeszła koło nosa najlepsza szansa :)...powiedziałałam Pani gin, ze nie zamierzam robić zadnej przerwy w pracach nad Naszym malutkim projektem :) stwierdzila, ze ok, ma swoje zdanie, ale skoro nie mam zakazu spowodowanego mozliwymi skutkami ubocznymi to czemu nie...dodatkowo i tak mam zamiar test owulacyjny jutro zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że bardzo słusznie robisz w końcu będziesz na 100% wiedzieć kiedy owu będzie więc są baaaaaaardzo duże szanse że się uda. Szkoda było by taką "okazję" stracić ;)) ehhh..... raczej szaleństwa zbytniego nie będzie bo jutro raniutko do pracy trzeba wstać ale chętnie się trochę odstresuje i poplotkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny dzien:-) Dzieki za slowa otuchy, tez mam nadzieje ze wyniki beda ok, a nawet jesli okaze sie ze cos jest nie tak to oby to sie dalo naprawic;)))) Zobaczymy, powiem wam jak juz bedziemy mieli te wyniki. Nie wiem czy da sie to samemu zinterpretowac, czy sa jakies 'widełki' bo do gina ide dopiero za 2 tygodnie. Troszke mam stresiora;))) Ja natomiast wybieram sie na prolaktyne bo jestem ciekawa czy spadla po tym bromku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien najlepiej,jak będziecie robić badania lub odbierać wyniki,to niech Wam powiedzą jakie są normy itp.żebycie coś już wiedzieli,nam powiedzieli co i jak estępnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade ciesze sie ze pecherzyk rosnie!!:D:D u mnie dziasiaj cieplutko:) Ja czekam na @a powinna pojawic sie w niedzielke.Ciagle mysle czy sie udalo czy nie!:oaz spac nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przyznaje ze jak co miesiac tez mysle czy sie udalo czy nie. Zadnych objawow na 'tak' nie ma ale i tak mam nadzieje:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie objadłam, moj M rozszalał się z gotowaniem, nie wiem chyba chce mi troszkę dogodzic :) leże i kwicze normalnie, az brzuch pęka... Krokieciku nie zamartwiaj sie tak, bedzie dobrze :)👄 Sen regeneruje, moze tylko polepszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Ach dziewczyny @ sie rozkreca:(:(:((:zalamka!!chyba sobie dzisiaj poplacze:( i na dodatek pogryzlam sie z mezem:( Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... Krokieciku Kochany nie płacz, ja przepłakałam cały wieczór, przez mojego , cos mu ostatnio odwala, a ja nie bardzo wiem jak do niego dotrzec, nie wiem moze mu sie priorytety pozmieniały :( Miłego Dzionka...Trzymajcie sie Babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Krokieciku,ja też się wczoraj posprzeczałam z moim mężem i czasem nie mam już siły:(Zastanawiam się,czy dobrze się dobraliśmy itp. Mam do Ciebie pytanie.Wiem,że za granicą to może być inaczej,ale moze się orientujesz,czy po 1poronieniu powinno się zrobić jakieś badania?bo na forum czytałam,że dziewczyny robią badania,ale mi lekarz nic nie przepisał,żadnych badańPO nie miałam. Współczuję Ci z powodu@:(Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziś nie miałam @ więc rano poleciałam na betę - i zaraz potem przyszła @ !!! szóstego dnia po spodziewanym terminie :( :( :( :( Pobeczałam się jak jasna cholera :( Wyniki bety będą jutro - zobaczę, czy ciąży w ogóle nie było, czy była i poszła się ... :( Na dodatek nasz topik umiera... :( ECHHHHH................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FUN 🌼 bedzie dobrze kochana, zobaczysz...głowa do góry... Dziewczynki nic nam nie może umrzec...:(:(:( ja jestem dzis strasznie zapracowana, nie mam nawet sekindki, ale bede wieczorem ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ... Przepraszam ze tak pozno ale przezylam horror poprostu i pomyslalam niech sie dzieje co chce i nadal niewiem co sie dzieje ... Pewnie i wy jestescie ciekawe co to za horror wiec tak: Bylam u lekarza w drzwiach (chyba po oczach) Powiedziala : Ja tu Ciazy nie widze! . Ja mysle to ladnie jak ona jest wstanie poznac 3 tygodniowa ciaze po oczach....) No ale co zbadala mnie (Nie delikatnie) I powiedziala Nic a nic nie widze ... Ja zapytalam wiec skad te obiawy ona na to to napewno hormony i ze mi wypisze leki na wywolanie itp (bez cytologi czy czegokolwiek najpierw najtansze zeby sprawdzic jak dzialaja) Powiedzialam ze jest smieszna i ze nie chce bo 3 tygodniowego dzidziusia moze byc nie widac a ja mam obiawy .... przerwala i nie chciala sluchac wiec wyszlam.... to jakas tragedia...;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade wlasnie u mnie jest tak samo,nie wiem jak czasami mam do niego dotrzec:oohhh...nie odzywal sie do mnie przez caaaaly dzionek :(ale juz jest ok;) chyba nerwowa jestem bo @ nadchodzi. Kochane ja czasami opadam z sil.Robilam testy owulacyjne,mierzylam tempke,mialam bole owulacyjne i znowu sie nie udalo:(tak mi przykro...:(:(:(wczoraj moja kolezanka urodzila synusia,nigdy problemow nie miala,ani z zajsciem ani z donoszeniem i nawet w godzinke urodzila.To jest szczescie!:)a ja takie myki swiata robie i nic:( Nadzieja tutaj w Anglii jest inaczej.Oni dopiero robia badania po 3 poronieniu,bo uwazaja ze to normalne ze sie roni:oA w Polsce jesli chodzisz na kase to dopiero po 2 poronieniu robia badania,ale nie jestem pewna. Fun ja tez ryczalam wczoraj caly wieczor,dzisiaj troszke mniej. KochanaMyszkaaa a kiedy powinnas dostac @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pisałam wczesniej jak to sie zaczelo ;) Do nastepnej @ jeszcze sporo zaplodnienie o ile mialo miejsce to 1 kwietnia byla owulacja ;) no i oczywiscie jest to mozliwe;PP jakos 17 dostalam plamienie 18 troche krwawilam no i gdy lezalam nic zero okresu gdy np. szlam do toalety znow troche polecialo tak na papierze miesiaczki to nie przypominalo ;p bylo mniej wiecej w terminie miesiaczki jezeli to jest ciaza to 6 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KochanaMyszko jesli owulacje mialas 1 kwietnia to juz dawno powinnas dostac @W 6 tyg ciazy powinno widac pecherzyk ciazowy na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami w 6 tyg widac zarodeczek.Na 100 powinno juz cos widac.Nie chce mowic ze ciazy nie ma.Jesli na usg nic nie bylo widac to moze dobrze ze gin dawala Ci leki na wywolanie @.Idz na bete jak chcesz sie upewnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie napisalam malo zrozumiale bylam nai poczatek 3 tygodnia po zaplodnieniu a ona wyczytala w sumie z moich oczu ze ciazy brak zbadala na odpierdziel i na tym koniec po czym powiedziala ze da tabletki . teraz liczac od ostatniej normalne miesiaczki bylby 6 tydzien jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Wspominalam wam o badaniu nasienia... i niestety nie mam sie czym pochwalic:( Dzis moj mezus poszedl rano na badanie i juz po 3 godzinkach byly wyniki... Ilosc plemnikow, objatosc, ruchliwosc oki ale... tylko 15 % nieuszkodzonych:((((((((((((((((((((((((( reszta 85% to plemniki o nieprawidlowej budowie. Jestem troszke podlamana, nie wiem co to oznacza. niby norma zaczyna sie od 30% wiec nie jest ciekawie... czekam na wizyte u gina, zobaczymy co zdecyduje. Mowie wam, porazka:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×