Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Aniu, teścik robiłam - a jakże ! :) Poleciałam już 31 dc sikać :D niestety wyszedł ujemny - dziewczyny mówiły mi tu potem, że za szybko zrobiłam i żeby poczekać parę dni. Jak @ nie przyjdzie jutro rano, to może zrobię... ? To będzie 35 dc i przypuszczalnie 18-19 od owu. Jak myślisz, powinien już wyjść wiarygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun jeśli można się wtrącić,to myślę,że test powinien być wiarygodny!Ja zrobiłam w 40dc:D.Powodzenia,oby ci się udało,ktoś wkońcu musi zacząć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun popieram Nadzieje, tez mysle, ze powinien juz być wiarygodny ;) Dziewczynki, skonczylam wlasnie jedna rzecz i mam troche wolnego, przejrze sobie jakies mozliwosci na majowke..mamy jak narazie dwa pomysły, ale to nic pewnego albo Kraków, albo Trójmiasto, zobaczymy co z tego wyjdzie, pewnie jak zwykle jedno wielkie nic, ale nie zapeszam :) co do grillowania u nas jest tak, ze mamy ogrodek, dosc spory,ale niestety blisko stoi nastepny blok, zakazali nam grillowania zwyklym normalnym grillem na węgiel, mozemy tylko takim elektrycznym, kupiłam bardzo tanio w realu i fajny, taki co sie wode wlewa do zbiornik pod rusztem, mi jedzonko z niego bardzo smakuje, choc czasem tesknie za smrodkiem spalonego wegielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja u nas to by od razu po straż miejską zadzwonili jakbym zrobiła grilla na balkonie tak że też musimy organizować u innych ;) Fun myslę że już powinien być wiarygodny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade ja mam elektryczny taki z tefala kuchenny ale to zupełnie nie to samo, jedzonko nie pachnie dymem i smakuje też inaczej. Noi przede wszystkim nie da się zrobić z kiełbaski typowego węgielka a ja takie lubię najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no ale w naszym przypadku, lepsze to jak nic, nie mamy szczerze mowiac wielu mozlowsci normalnego pogrillowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, Wpadam na chwile zeby wam powiedziec ze mamy z mezem stresiora poniewaz on idzie w srode na badanie nasienia;) Strrrasznie boje sie tych wynikow ale juz nie moge sie doczekac bo przynajmniej bede wiedziala na czym stoimy. A ja czekam do 21 dc i ide zbadac progesteron i prolaktyne. Bierzemy sie za siebie ostro od tego miesiaca:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dorwalo przeziebienie, chodze 'zasmarkana' i nie mam na nic sily:( Powiem wam ze z nadejsciem wiosny zrobilam sie troszke bardziej optymistycznie nastawiona do wszystkiego, moj dołek troche przechodzi, ciekawe na jak dlugo;) POZDRAWIAM WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilisen tak trzymaj Kochana :)...Dobra postawa, nie stresuj sie na zapas tymi badaniami męża..będzie wszystko tak jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien przepraszam, przekręciłam Twoj nick... Nadzieja Miłego Dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!ale wam zazdroszcze planów ja narazie nic mąz i tak bedzie pracował, może pojde na integracje z pracy w nd i tyle;;;;heee czekam na meza bo dzis 12dzien cyklu szanse duże niby to:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Anamade narazie jeszcze się wstrzymuję z tą owulacją ;) muszę te wszystkie badanka porobić... Fun trzymam kciuki!!!:) My na weekend majowy też wybieramy się do rodziców...i też się szykują grile :) ajjć ale mi zrobiłyście smaka na tą kiełbaskę!!;) Ehh dziś mi głowa pęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade dziekuje za wypowiedz,juz rozumiem:) Nadzieja wspolczuje Ci z ta alergia! jak bylam dzieckiem to na wszystko bylam uczulona!:(Mialam dostawac zastrzyki odczulajace ale mamcia sie nie zgodzila poniewaz mialy skutki uboczne.Teraz juz mi troche przeszlo. Fun zrob jutro tescik:Ppowinien byc wiarygodny.A nie wiesz kiedy mialas owulacje???ja zawsze wiem kiedy @ przyjdzie poniewaz robie testy owulacyjne. Tez mam dlugi weekend:Pbank holiday w poniedzialek:)chcemy pojechac sobie nad morze:)ale niby pogoda ma byc beznadziejna!:ozobaczymy. My z grillkiem nie mamy problemu bo jest ogrodzik:) Kamilsien nie stresuj sie kochana wynikami,na 100 beda oki.My tez robilismy i raz nasienie bylo slabsze za drugim razem znacznie lepsze:)Mi tez dolek minal:) Trezele milego przekopywanie:D:D Euforiaaa jakie badania bedziesz robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26................ ..? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku chcę zrobić ogólne badania, mocz krew. Dodatkowo muszę zbadać krzepliwość bo kiedyś miałam z tym problemy...poza tym muszę wybrać się do kardiologa bo ost coś mi serducho daje się we znaki...z nim też kiedyś miałam problemy :( Wolę mieć pewność, że ze mna wszystko ok...Od tego roku mam wykupiony abonament w centrum medycznym więc trzeba to wykorzystać :) Właśnie mężuś namawia mnie na oglądanie jakiegoś filmu :) Do usłyszenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku - wiem, kiedy miałam owu - pisałam o tym w poprzednim poście. Ja też zawsze wiem, kiedy @ przyjdzie, mimo iż nie robię testów owulacyjnych :) No i właśnie teraz nie przychodzi w terminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie:) Krokiecik ja też na wszystko prawie jestem uczulona,jak robili mi testy na roztocza itp.to na 20pozycji na18 jestem uczulona!Na odczulanie jeździłam,ale to skończyłam,bo to był pic na wodę moim zdaniem! A z tym badaniem nasienia,to mojemu mężowi raz lekarka pomyliła kubeczki i jak przyszedł wynik to się przeraziliśmy,bo był baaaardzo słaby,że przy takich wynikach nawet w ciążę bym nie zaszła:(potem wyszło na jaw,że ta babka się pomyliła.A inny facet miał wynik mojego męża i wole sobie nie wyobrażać,co czuł jak zobaczył już swój wynik-marny wynik!!! Fun jak tam dziś u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test negatywny. Tempka spadła o 0,2 stopnia. Tylko czekać @ Na dodatek pada i jest szaro-buro... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn spadła o 0,2 w stosunku do najniższej z drugiej fazy, bo w stosunku do najwyższej to o 0,4 :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun przykro mi,miałam nadzieję,że ktoś wkońcu zacznie:(no ale wszystko jeszcze przed nami,głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun przykro mi:(:(zazwycaj jesli temp. wyzsza utrzymuje sie 18 dni to jest to bobry znak.Od obumarcia komorki jajowej @ powinna pojawic sie do 14,15 dni.Nie smuc sie!!kolejny cykl przed Toba!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun przykro mi myślałam że dziś podasz nam tą szczęśliwą wiadomość i już będzie z górki dla wszystkich.....Ale musimy się uzbroić w cierpliwość w końcu musi się udać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane... Witam w ten cudowny pochmurny dzień :) , melduje, ze największy pecherzyk jaki udało sie zlokalizować ma już 16 mm :) ide za dwa dni, zobaczymy w czwartek... i do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×