Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

zebym to ja wiedziała dlaczego, pewnie na @, zawsze troche mnie pobolewały przed, ale zeby tak nawalały to nigdy....a jeszcze ten moj maz mnie oslabia bo sie nasmiewa, dureń jeden, i sobie jajca ze mnie robi, ze mi wreszcie rosna, i ze to zawsze boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie moze nie przychodzic...:) niech idzie w cholere...na te ładnych kilka miesiecy :) nikt jej nie zaprasza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi wczoraj smaka na to piwkoooo zrobiłas...teraz siedze i kombinuje...jak by tu mojego m wmanewrowac, w przejazdzke do sklepiku hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez to wczoraj sobie wytłumaczyłam, ze poczekam, ale dzis mnie naszło heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pobudka...:):):) Witam Was moje Kochane...u mnie dzis o niebo lepiej, juz tak nie bolą, ale troszke jeszcze sie mecze, te prysznice bardzo pomogły:)... Krokieciku, a tym piwkiem to sie wstrzymałam, ale ochota nie przechodzi....mmmmm...smaczek jest :) Tamagoci, jak u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć hahaha ja już np.dawno nie śpie:)Jakoś nie umiałam spać.Pogoda do4liter hehe,ale cóż ja na to poradzę?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc umnie nadal jej @ brak :) :) wiec w piatek po wykonaniu testu dam wam znac 🌼 umnnie dzis pogoda sie popsula, sloneczko swieci troszeczke ale zimny wiatr na dworzu wiec dzis sie nie poopalam :( a juz tak ladnie szlo :) wczoraj wzielam kapiel bo papa na chwile zaskoczyla wode bo nie mialam wody przed wczoraj :( ale mezulek dzis od rana walczy zeby wszystko naprawic :) nic ja uciekam brac sie z sniadanko dla coreczki papa pozdrawiam sorki ze tak zadko sie odzywam ale obowiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nareszcie w domku! :) Teraz 1,5h samotności. W tym czasie mogę spokojnie zająć się obiadkiem ;) Trochę stronek dzisiaj nadrobiłam..resztę postaram się przeczytać w ciągu najblizszych dni :) Wiecie co ..od soboty jestem straszliwie zmęczona całą tą sytuacją ...i pewnie nie tylko ja...cały czas od przyjścia z pracy ślęczę przed TV ...nic mi się nie chce kompletnie robić.. W sobotę idziemy na wesele...nie wiem jak to będzie.. Zwłaszcza, że okres żałoby trwa do niedzieli...eh eh eh! sorki, że tak smucę ale tak człowiekowi lżej jak się wyżali... A tak teraz pozytywniej to tamagoci coś czuję, że w najbliższym czasie @ już do Ciebie nie zawita! :) trzymamy mocno kciukasy!!! A!!! i dzięki dziewczynki za miłe przyjęcie na forum!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Euforiaa... kurcze to troche lipa z tym weselem, ale napewno sie wszystko uda... ..ja juz nawet nie wlaczam telewizora, mam dosyć, nie moge juz na to wszystko patrzec... ...a co do tamagoci to ja tez tak uwazammmmmm, tak Kochaniuńka, szykuj sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naskrobałyście wieczorem dopiero przebrnełam ... moj M też chrapie, ale tylko jak leży na plecach, najgorsze, że zanim przyłoże głowe do poduszki to on już zaczyna ... jak go ruszę to się wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co już myślałam, że tylko ja mam takiego straszliwego chrapacza w domu ;) Kiedyś nawet wypróbowałam gwizdanie przy uchu (podobno pomaga ;))...mężuś obudził się i spojrzał na mnie jak na jakąś nienormalną i zapytał 'co ty robisz?" hehe ;) po czym położył się i dalej zaczął chrapać... Fakt faktem, lekarz całkiem niedawno stwierdził u niego krzywą przegrodę... ale mówię Wam, to chrapanie jeszcze przeboleje, ale najbardziej to martwią mnie bezdechy! gonię go z tym do lekarza! moje prosby i błagania są narazie bezskutczne...cóż poradzić...Taki typ! ;) anamade czytając wcześniejsze Wasze posty nieźle mnie rozbawił tekst z tym schabem! ;) Przyznaję się, że w pierwszej chwili też pomyślałam o tym surowym ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Czesc Molly :):):), moj tez sie wkurza i na mnie nawet czasami warczy....ale ja i tak najbardziej lubie jak sie obraza tak na amen...a pozniej, rano oczywiscie nic nie pamieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś rozmawiałma z babcią mojego męża na temat chrapania i poradziła mi że jak zaczyna chrapać to powinnam kląskać językiem - wyobraźcie sobie, z na dziadka to działalo a mój maz nie tylko przestał chrapać, ale .... obudził się popatrzył na mnie i zapytał czy ja nie mam co w nocy robić... tylko konia udawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×