Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

haahahha, Molly ale sie usmiałam, naprawde, juz sobie wyobrażam jak udaajesz konia....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pizze zrobilam, mialam troche zbednych wedlin, trzeba bylo cos z tym zrobic, a moj M uwielbia takie wynalazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawt komp mnie nie słucha i wstawił mi uśmieszek na złość :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to jest, tez mam takie przeczucia :(...dzis znow mi powyskakiwaly jakies syfki...zawsze jak na @ mam apetyt za trzech, własnie zjadłam połowe ptasiego mleczka....:( a teraz mam wyrzuty sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przestały boleć... piersi a mam tak zawsze z dwa dni przed@... a miałam nadzieję bo wyjątkowo mi dokuczały podobnie jak Tobie anamade... smutno mi jakoś ... chociaż jeszcze nie przyszła@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadałam dzisiaj z kumpelą tak od serca i tak wyszło, że zeszłśmy na temat dzieci... nie wiedzialam, że aż tyle ludzi ma problemy z zafasolkowaniem... to staje się ogólnie trudne do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly jeszcze nie mamy @... kurcze ale ja cos czuje, ze jeszcze nie teraz i tak siedze taka durna i sie zadreczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszłam, że to się wie ... a ja nie czuje nic anamade masz może jeszcze jakiś pomysł jak sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsumowując to biorę folik i kopię tunel może coś by się jeszcze przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompletnie nie wiem co mi moze pomoc:(.... a co do drugiej sprawy, kopie tunel, teraz zmienilam i biore feminatal:), i mam taki sposob, ze zawsze sie nakrecam, ze pewnie nie bedzie nic z tego, pozniej troszke lzej mi sie pozbierac po kolejnym zawodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię olej z wiesiołka bo słyszałam, że może pomóc a nie szkodzi i chyba udam sie do gina moja mama ma i miała jako młoda dziewczyna torbiele i cysty czy któraś wie czyto jest dziedziczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja słyszałam, ze jest takie prawdopodobienstwo, ze jak mama miala to tez mozesz miec...lec lepiej szybko i sie zbadaj :) moja mama ma niedroznośc obu jajników, stalo sie tak juz po tym jak mnie urodzila, dlatego tez nie mam rodzenstwa takiego rodzonego :), jestem jedynaczką...wracajac do jej niedroznosci, wczesniej wykryto u niej po kilka torbieli, okazaly sie po roznych badaniach i jednej biopsji, ze nie sa grozne, ale odrazu lekarz powiedzial, ze powinnam jako corka sprawdzac, jak u mnie to wyglada...i teraz regularnie sprawdzam...przynajmniej staram sie...jak narazie nic nie ma czysciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna tabletka powlekana zawiera: Kwas foliowy 0,8 mg B-karoten 3mg Witamina B1 1,5 mg Witamina B2 1,6 mg Witamina B6 2,2 mg Witamina B12 2,2 mcg Biotyna 100 mcg Witamina PP (niacyna) 20 mg Kwas pantotenowy 10 mg Witamina C 180 mg Witamina D 400 j.m. Witamina E 12 mg Jod 150 mcg Magnez 70 mg Żelazo 28 mg Cynk 15 mg Miedź 1 mg Mangan 1 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zapisuje się do gina muszę znaleźć jakiegoś dobrego bo od niedawna mieszkam w gd i ten u którego byłam ostatnio nie przypadł mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmienialam ostatnio 2 razy, same konowały normalnie, ich to wszystko nie interesuje...w nosie maja wszystko, wazne zeby kasiorke zarobic, ostatnio znalazlam fajna babeczke...:) bylam w szkoku, bo wczesniej chodzilam do samych facetow i myslalam, ze to oni sa najlepszymi ginami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnie zdołowało, że to moze być dziedziczne mam co prawda siostrę więc te torbiele i cysty nie przekreślają chyba szans na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chodziłam do kobitek, ale ostatnio trafiłam do ... kurcze faceci są okropni, bardziej się przejmują jak ktos nie chce dzieci i potrzebuje hormonów niż jak się szuka pomocy kiedy się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapytalam ginki mojej czy moge zmienic na jakies inne i zapytalam o feminatal, bo mi go polecono...stwierdzila, ze ma niezly sklad i jest tanszy od tego co bralam wczesniej (elevit)...stwierdzila tez, ze nie dobrze jest tez brac non stop ten sam, a ja elevit prawie rok lykalam, fajnie tez sie czuje po tym feminatalu i skora lepsza, wiecej energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeeee, no co Ty, pisalam o niedroznosci, to ona nie dala mojej mamie cieszyc sie z dzieciatka po raz drugi... cysty i torbiele nie mialy na to wplywu, spokojnie, trzeba tylko sie badac i nic, zadnych szans sie nie traci, naprawdeeeeee:) tak naprawde bardzo duzo kobiet ma jakas cystke czy torbiela i nawet o tym nie wiem...rodza dzieci iwszystko jest ok🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×