Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

nadziejo od pierwszego dnia @ bo wtedy wiesz, że nie jesteś zafasolkowoana do owulacji, później stopujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade a już miałam nadzieję, że może gdzieś blisko siebie mieszkamy :) My to lubimy fastfoody!!A McD w szczególności!!! :P Wstyd się przyznawać ;) ale oczywiście nadmiernie z tym nie przesadzamy ;) Mój mąż podobno widział filmik z głową kurczaka wjakiejś kanapce ale jakoś bardzo się tym nie przejął...:P Apropo rowerka to mój steper leży i się kurzy, a ostatnio zaczął służyć mi jako wieszak :/ Chyba muszę się z nim przeprosić...Całe życie miałam niedowagę, moim marzeniem było przytyć... a jak już mi się udało to zaczynam się z tym źle czuć...ehh babom dogodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku, ja to codzinnie sie objadam ostatnio, zamiast po zimie gubic sadelko, to je gromadze chyba,na nastepna:D hehehe, wczoraj ok 2.30 w nocy jeden baton mars i dwa kawalki chałwy waniliowej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wcześniej pisała krokiecik to po owulce branie go może zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?teraz to się trochę zmartwiłam,bo ja go wcześniej brałam cały czas i na samym początku ciąży,jak jeszcze o niej nie wiedziałam,jak się domyślałam,odrazu go odstawiłam!kurcze,nie nadąrzam za Wami pisać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh euforiaaaa, ja moj rowerek podobnie traktuje...pisalam o tym wczesniej, a przepraszamy sie srednio ze dwa razy w tygodniu, tylko sie przeprosic nie mozemy heheh :), ja tez lubie Mcdonalda w szczegolnosci ciasteczka z jablkami i lody...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade jak zafasolkujesz to możesz mieć proglemy z przyswajaniem pożywienia więc nie zrzucaj za duzo bo zostanie szkielecik i dzieciątko będzie miało twardo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, nic sie nie przejmuj, jest nas sporo i sie tak tylko wydaje ze w tyle jestes, tez tak mam czasami :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforiaaa mój rower też stoi i się kurzy,a po zimie i chyba też po szpitalu przytyło mi się 2kg:(Mam pomysła:od jutra,bo dziś jest już późno jeździmy na rowerkach,a potem piszemy ile przejechałyśmy itp.będziemy się mobilizować!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly dziekuje kochana jestes....czlowiek ma kompleksy a tu prosze, podbudowuja go:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade ja sie kiedys budzialam w nocy na jedzonko:Pcaly czas gadalam ze sie odchudzam a maz ze mnie polewal bo zawsze bylo od jutra!!;)i ktoregos dnia w nocy sie przebudzialam i po cichaczu poszalm do lodowki:)jadlam po ciemku zeby maz sie nie sczail:Pa on wszedl do kuchni i zapalil swiatloPhehehe!poprostu umarl ze mnie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokręcie sobie na rowerkach dla zdrowia, ale bez przesady nie zrzucajcie za dużo bo szkielectwo jest straszne, aż odpych, prawdziwe kobiety sa w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly,ale to w ramach rozsądku!Ja nie umiem powoli spodni dopiąć,bo ten durny brzuch mi przeszkadza,gdyby to było z wiadomych względów,to nic bym nie powiedziała,ale w tym wypadku muszę jeszcze poćwiczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik,mówisz o odchudzaniu...mi się udało schudnąć 12.5kg niecałe 2lata temu i dopiero teraz przytyłam 2kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×