Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

muszę mojego M namówic na jakiś specyfik, dlaczego mam sama jeść, a on to co przecież w połowie to od niego zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest i krokiecik...:) powiem szczerze, ze jest to bardzo dobry pomysl, tez o tym myslalam ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............9..............27.............Warsz awa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................6..............27................ Gdansk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27.................W-wa Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma ostatnio muesli i roynego rodzaju platki owsiane itd na sniadanko prawie codziennie, musze mu wciskac sila, ale to taki trening przed dzieckiem....u nas pani gin zalecila podobno pomaga, kurde czemu sie nie stosowac :), wiec sie stosujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nadziejo i krokieciku krokieciku ciesze się, ze Cię widzę na forum nadziejo jak dawkujesz wiesiołka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja co tam u ciebie Kochana...przeszło Ci troche na tego Twojego mezulka, bo mi troche tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M lubi musli i zjada całe paczki chociaz nie wiedziałam, że to pomaga ponadto zajada się warzywami i orzechami, nasionami anamade postaram sie pozytywnie myśleć... może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh myslisz ze postaram sie, sie wykpisz, ja juz Cie tu na forum bede pilnowac🌼, ...moj to smieciowe zarcie by wcinal non stop, ach co ja sie z nim mam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade no trochę mi przeszło:)ale jak mnie takie nerwy czasem złapią,to normalnie jestem chodzącą bombą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ja zupelnie z drugiej strony bo kawaleczek za Gocławiem na granicy z Wawrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M raczej fast foodów nie jada, chociaz mamy maca pod blokiem, to chyba raz na pół roku tam jesteśmy a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade ja wczoraj o 22 zjadla 2 batoniki :Phe!dzisiaj pobiegalam na rowerku;) Anamade na 100 pojde na ten monitoring bo zwariuje:P ja kiedys bralam wiesiolek i siemie lniane ale jakos zapomnialam o tym.Teraz tylko lykam kwas foliolwy a mezowi daje witaminki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade radzę powiedzieć mu co wkładają do fast fooda a przejdzie mu ochota kolega mi opowiadał, że oni całe kurczaki z piórami i wnętrznościami wrzucają i mielą na hamburgery :( fuj nie tykam ich od tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze sok z marchewki pomaga i duuuzo szpinaku:)i kiedys urolog mi powiedzial ze dla meza podawac jagurty:)teraz wciskam mu 2 razy dziennie:Phihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj uwielbia jogurty z musli, zjada tak 2-3 dziennie, mi by obrzydło a on zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój szfagier ma świra na punkcie diety itego co zdrowe, ostatnio mi opowiadał, że oglądał jakieś eksperymenty z jedzeniem fast food i podobno wogóle się ie psóło tylko napuchło i oklapło... dosłownie oklapło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade wiesiolek lyka sie tylko do owulacji,pozniej moze wywolac skurcze macicy i moze dojsc do poronienia.Ja bralam po 2 tabl.3 razy dziennie a siemie lniane jadlam z jogurtem.Powiem szeczerze ze sluzu plodnego bylo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co słyszałm to wiesiołek poprawia jakość śluzu płodnego i tym samym pomaga plemnikom szybciej się przemieszczać i dłużej przeżyć, siemie działa podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemienia nie stosoawałam,ale wiesiołek pomaga na zespół napięcia przedmiesiączkowego i podobno poprawia jakość śluzu.Z tym śluzem to gdzieś to usłyszałam lub przeczytałam.Poza tym wiesiołek odpowiada za właściwy stan skóry itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku fajnie się uzupełnilyśmy nie ma co :) co 2 głowy to nie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, z tymi fast foodami moze poskutkuje...ale watpie, jak ogladalismy kiedys ten film super size me to przez jakis czas nie jadl, a pozniej chyba zapomnial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×