Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Nie , kochane czysto rekreacyjnie, ja tez jestem za kobietkami takimi prawdziwymi, z bioderkami itd :)...wszystko z umiarem... euforiaaaa, co tak przycichłaś? zostawiłas już nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku masz wsaniałe poczucie humoru i osobowość, więc kg się nie licza !!! o ile tobie samej to nie przeszkadz w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki w końcu jestem ;) ....ale popisałyście, biorę się za czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak zawsze robie, jak przytyje to kupuje nowe ciuchy hehehe, wtedy nie widze tej roznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny szersze biodra podobno sie latwiej rodzi, ale nie jest to chyba wyznacznik, bo mam wiele kolezanek takich przecineczków :) i rodzily ino myk...plum i po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się za Wami stęskniłam ....dziś chyba pół nocki spędzę zanim nadrobię zaległości w czytaniu i będę z powrotem w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly:) witak Aniu:D a ja kochane lece do mezulka;) ps.dzisiaj znowu test owulacyny negatywny:onie wiem juz o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka ma szerokie biodra i rodziła niedawno pierwsze dziecko... mówiła, ze nawet nie wie kiedy urodziła, powiedział, z edrugie to zaden problem ... zaszła w pierwszym miesiącu starań... buuuuu ja też chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku Słodkich Snów... Kochana lepiej zmonitoruj ten cykl...ja tez od nastepnego zaczynam, bo tak to siebie gdybac moge...a tak pewnosc bede miala jakas i poczucie bezpieczenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołg, heheheheh oj dziewczyny, jak dobrze sie posmiac... Aniu tez sie steskniłysmy :P, gdzie sie podziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mąż chciał iść się kąpać a że dłużej chciał posiedzieć ,musiałam wskoczyć przed nim pod prysznic...później bym sie nie doczekała ;) Nadziejo to jest dobry pomysł z tymi rowerkami i steperkami i tymipodobnymi ;) Rzeczywiście mogłabybyć większa mobilizacja :) Mi też brzuch zaczął najbardziej przeszkadzać...i muszę coś z nim zrobić...brzuszek z fasolką jak najbardziej, z tłuszczykiem podziękuję;) już dwie pary jeansów oddałam siostrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kopiuje z netu bo sama tak nie wytłumacze fachowo... Gdy mija kolejny miesiąc bezowocnych starań niejednokrotnie zastanawiamy się jakby tu pomóc naturze. Przy problemach z poczęciem dziecka warto polecić jako jedno z pierwszych badań wykonanie monitorowania owulacji. Szczególnie warto pomyśleć o monitorowaniu owulacji w trakcie cykli stymulowanych lekami (na indukcję owulacji, np. clostilbegyt). Ważne także, aby zastanowić się nad monitorowaniem cyklu w przypadku, gdy cykle miesiączkowe są nieregularne. I co, oczywiste, gdy mijają miesiące bezowocnych starań o dziecko. Na czym polega monitoring owulacji Monitoring owulacji polega na poddaniu się przez kobietę w odpowiednich dniach cyklu miesiączkowego serii badań USG za pomocą głowicy dopochwowej, dokonaniu oceny (stanu śluzówki macicy) i odpowiednich pomiarów (liczby i wielkości pęcherzyków w jajnikach). Cel badania cyklu Dzięki temu moitorowaniu owulacji można określić m.in.: - czy cykl przebiega prawidłowo, - kiedy rosną pęcherzyki i czy pękają, - stan endometrium (grubość, czy zmienia się (trójlinijne po owulacji). Monitorowanie jajeczkowania to przede wszystkim odpowiedzenie na pytanie kiedy i czy wystepuje owulacja oraz pomoc w wyznaczeniu prawdopodobnego momentu owulacji, tym samym wyznaczenie dni płodnych - a co za tym idzie zwiększenie skuteczność starań o ciążę. Przebieg monitoringu owulacji Najlepiej jest, aby całe monitorowanie jajeczkowania prowadził jeden lekarz. Podczas każdego badania wykonany jest m.in. pomiar średnicy pęcherzyków i grubości błony śluzowej macicy (tzw.endometrium). W pierwszej części monitoringu owulacji celem badania jest określenie, czy wzrastają pęcherzyki oraz czy opowiednie jest endometrium, a co za tym idzie wyznaczenia przybliżonego czasu jajeczkowania. Kolejnym etapem monitoringu celem jest znalezienie cech przebytej owulacji, czyli śladów po pęknietym pęcherzyku, płynu w za macicą w zatoce Douglasa, czy obecności ciałka żółtego na jajniku itd. Monitoring owulacji cena W prywatnych gabinetach koszt pojedyńczego badania USG to od około 40 PLN. Trzeba liczyć się z faktem, że monitorowanie owulacji wiąże się z kilkakrotnym badaniem USG w przeciągu jednego cyklu, począwszy np. od 5 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly to jest straszne,że matki się tak zachowują!Brak słów! Dzieczyny,to jutro piszemy o swoich pierwszych przełomachz rowerkami ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×