Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

anamade dziękuję za wyczerpującą odpowiedź... na razie chyba zrobię zwykłe badnie a z monitoringiem poczekam, w sumie to poważne badania i wiele mogą wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za rowerkiem!:P A tak apropo owulacji. Ja to śluzu mam pod dostatkiem...dodatkowo któregoś dnia dostałam takiego bólu rano promieniującego na biodro, że myślałam, że do pracy nie pójdę...ale na szczęście przeszło...po tym był już tylko śluz gorszej jakości...w ogóle od czasu odstawienia tabletek podczas owulki i @ boli mnie często dolny odcinek kręgosłupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade, nadziejo, aniu, euforiaaa kończę na dzisiaj bo M wzywa trzymajcie sie cieplutko, pracujcie, nie strasujcie się i śpijcie słodko do jutra mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam jeśli tak to proszę o wybaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest matka kaskaderka, taki typ dziecko przyucza, żeby niczego się nie bało... ale poważnie to chyba ona nie kocha zycia ani swojego ani dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za matka...:( słów brakuje... Molly dobranoc:) Ja też uciekam! Dobrej nocki dziewczynki! Do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforia jak bedzie ci bolal dolny odcinek kregoslupa podkladaj sobie walek(moze byc zrolowana podusia lub kocuk pod ledzwie i tak lez, zobaczysz pomoze...mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego tez uciekam powolutku :)...moj M juz konczy po wolutku jakies rzeczy do pracki przygotowywal na swoim komputerku i juz sygnalizuje ze czas sie klasc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) nie narzekaj.... Nadziejieja, fajnie czasem tak pobyc chwile samej i sobie odpoczac...ja przynajmniej bardzo lubie, wtedy mam wieczor, czy noc( jak moj gdzies jedzie w teren) tylkooo dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możi racja,ale w dzień z niego potem też prawie nic nie ma,bo po robocie odsypia gdzieć do13tej potem obiad itp,jakiś film obejrzymy,wiadomości i znów do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):), dobrze, ze pracuje, a nie jest leniem.. moja kolezanka ma takiego gnoja, darmozjada co caly dzien na kanapie przed tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×