Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

czesc dziewuszki!!!oj mało nas u mnie pogoda zmienna pada albo swieci słonce ale ogolnie jest duzno i goraco;;; tez byłam na zakupach z rodzicami i padnieta jestem teraz robie rosół i jeszcze trzeba prace konczyc;;;siedze sama do wiecz no moze nie sama bo jeszcze mamy kanarka pomaranczowego ktry mi przyspiewuje;;;a ogólnie t chce mi sie non stop spać i mam zawroty glowy może zrobic test?:)pozdrawiam was odezwijcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane... wczoraj Krokieciku to ja się musiałam ostro napracować, zresztą dzis rano też, powiem Wam, ze to juz mało fajne się robi....:( Dziewczynki, rodzice mnie dzis nawiedzili, przyjechali z babcia i normalnie dupa z mojego wolnego dnia tylko dla siebie, musialam sie ogarnąć obiad zrobic skakać przy nich...jak ja nienawidze takich wizyt, siedzieli cały dzień:( Buziaki Babeczki. u mnie pogoda dziś cudna. Całe szczeście, że jeszcze jutro wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien co się dzieje?.....?.....? kurcze może się coś rozlegulowało :( nie martw sie na zapas, napewno wszystko wróci do normy...🌼 trezele co ja moge Ci powiedzieć, ja to nawet jak po @ jestem i jakikolwiek znak w samopoczuciu itd nakieruje mnie na mozliwą ciąze robie test...jak idiotka normalnie sie zachowuje :( ...pewnie bym zrobiła :) Trzymam za Was Kciuki....:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade u mnie tez tak bywa:oczego sie nie robi kochane... Trezele ktory masz dc?? Ja w tym cyklu zrobilam 2 testy ciazowe:otroche plamilam przed @i sie zeschizowalam.Ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitkiiiii.... nie moge spać........:(:(:( Krokieciku jestem z Tobą....:) trzymam kciuki sam pękł, ale czuje ze nic z tego, cały czas mi chodzi po głowie ta mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak:))a mi sie juz z dniem ciazy skojarzyło:))uhmm 19 wiec juz szanse sa niewielkie;;; boze ja niechce znow tego okresu!!!anamade pewnie spi;;;a gdzie reszta kobitek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki... widze ze nastroje na kafe jakieś ponure... ja ostatnio mało czasowa jestem ... pisze prace bo terminy mnie gonią :( właśnie przejrzałam ostatnie strony bo troche naskrobałyście :) kurczę ja już mam dosyć termometr chyba mi się popsuł bo cuda na nim wychodzą :) wczoraj zrobiliśmy sobie mały wypad weekendowy żeby oderwac się od rzeczywistości i wróciłam tak padnięta, że zasnęłam natychmiast ale dzisiaj postaram się nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Skarby :) u mnie dzisz szaro i ponuro... Już nie spie :(, ostatnio mam cos porąbane ze snem, nie mogę spać i jak juz zasne to spie 2-3 godziny i tyle... Cześć Molly fajnie, że jestes Buziaki, stęskniłam sie za Tobą... Tamagoci co tam Kochana u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade kochana moja ja tez trzymam za Ciebie kciuki!!!mooocno!!i za Was wszystkie!pewnie nie moglas spac bo za duzo myslisz...ja czesto tak mam a zwlaszcza tydzien przed @.Ciegle chodzi mi po glowie czy sie udalo czy znowu lipa.Wstaje tez raniusko i koniec snu :(ehhh... Trezele moze akurat ten cykl bedzie Twoj:) Witaj Molly:D:D aaaa..a ide na jakies male zakupki!do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się za Wami stęskniłam... byłam ostatnio u ginki z polecenia koleżanki, kurcze fajna babeczka bardzo konkretna zrobiła dokładny wywiad usg i cytologie stwierdziła, że jajeczko pękło... chociaż z moich obserwacji tak nie wyszło ale myślę, że to czasami kwestia godzin więc być może już go nie widziała w jajniku :( powiedziała mi u większość par ma 50% szans na zajście przezz pierwsze pół roku, 30% przez następne pól a reszta potrzebuje więcej czasu i pomocy :( trochę mnie to zdołowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze molly nareszcie sie pojawilas????:)) a gdzie reszta dziewczynek??? anamade ja bym chciała niezasypiac tak wczesnie ale praca na 3zmiany wykancza;;;;moze nam sie uda,,,ehh u mnie tez szaro i ponuro;;sklepy zamkniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i dowiedziałam się że mam tyłozgięta macicę i w takim przypadku przekopywanie ma skutek odwrotny bo zamykam wejście do macicy dla robaczków :( więc postanowiłam zmienić taktyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jeszcze zrobić badania wszystkich hormonów a mój M nasienia tak ginka chyba nie lubi czekać na efekty i od razu zaczyna działać nie usłyszałam od niej ani jednego słowa, że trzeba poczekać, w sumie to mam sprawdzić wszystko oprócz drożności jajowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest to cos co masz z macicą;;;?? no u mnie szanse chyba już są nieielkie dziś 19dzień cyklu:((ogólnie to jest mi słabo i chce sie spać ale to chyba przez tą pogode albo ciąże urojoną:)jutro do pracy termin mnie goni a ja niewiele napisałam przez te 3dni;;;;mam wyrzuty sumienia;;teraz jestem u rodziców i próbuje cos sklecic;;a w miedzy czasie zaglądam tu i na allegro a po ilu razach nieudanych ja mam sie udac do ginekologa?????????? przesyłam wam uściski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyłozgięcie macicy ma co czwarta kobieta czyli ok 25% i polega to na wygięciu macicy w kireunku kregosłupa bardzeij niż u innych kobiet, niektórzy twierdzą, że może to utrudniać zajście w ciążę, ale zdania są podzielone trezel ja poszłam na wizytę kontrolna a przy tym chciałm sprawdzić czy wszystko jest w porządku więc porozmawaiłam też trochę o ciąży co ciekawe moja ginka powiedziała że jak za dużo się czyta i myśli to organizm się rozregulowuje, to coś jak autosugestia tylko że źle działająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nie ma nadzieji to zależy jak długie masz cykle, jeśli powyzej 32 dni to masz szance nawet dzisiaj :) a po ilu cyklach staarania masz iść do ginki to nie wiem moja powiedziała, że połowa par zachodzi do poł roku starań więc jeszcze masz czas szczerze powiem, że gdybym wiedziała, że szybko nie zajdę to pewnie wcześniej udałabym się do ginki i wiedząc, że mam tyłozgięcie inaczej bym się do tego zabrała ale to inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Krokieciuku, Trezele :) Molly ja słyszałam, ze nie ma to wiekszego znaczenia to tyłozgięcie, ze to nie jest bezpośrednim wplywem na brak pozytywnych wynikow przy staraniach ...ale tak jak mówisz zdania są podzielone... Krokieciku udanych zakupków, u Nas dzis wszystko pozamykane :( tylko jakieś osiedlowe sklepiki spożywcze .... trezele, szanse niewielkie, ale walcz Kochana, nie znasz dnia ani godziny, a może jednak bum i bedzie brzdac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dziewczynki nie ma sie co martwic na zapas tylozgieciem, ja tez mam, moja kolezanka rowniez a mimo to nie miala problemow z zajsciem w ciaze i to trzykrotnie;). moj lekarz powiedzial mi ze trzeba lezec na brzusiu po przytulankach:))) u mnie lepiej, ale nadal boli mnie brzuch jak na @ :((( plamienia nie ma juz ale troszke sie tym przerazilam... no ale zobaczymy, jutro ide zbadac hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmc83
hej dziewczyny ,mam pytanko ostatni okres mialam 15 marca kolejny powinien byc 11 kwietnia ale go nie bylo 26 zrobilam test sikany i byly 2 piekne krechy a 27 moja beta wyniosła 35963, czy to dobrze bo nie wiem co mam myslec o tym a do gina dopiero pojde w nastepnym tygodniu ...prosze odpiszcie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi, że przy tyłozgięciu trzeba przyjąc inną taktykę i zadne przekopywanie nie pomaga wręcz przeszkadza robaczkom odnaleźdż jajeczko ja też słyszłam żeby poleżeć na brzuchu a nie do góry nogami wypróbujemy i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek... wg tego co piszesz to jesteś w ciąży bo beta jest wysoka jak na ciążę poszukan na necie dokładnych wskaźników bety i będziesz iwedziała ktory to tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmc83
dzieki za odpowiedz,bardzo sie boje bo z mezem staramy sie juz 5 lat i lekarze dawali nam male szanse a tu taka niespodzianka tylko ,ze nie mam zadnych wymiotow i mdlosci a piersi bola mnie ale nie mocno,nie wiem co myslec o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podajci mi na maile swoje namianaszej klasie wysle wam zaproszenie chciałabym Was tam miec:) basik55@interia.pl tylko podpiszcie sie tez nickami z kafe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc83 bardzo ię ciesze, że Wam się udało, zaloguj się żeby nikt nie pisał pod Twoim nickiem co niestety się zdarza... jak masz tak wysoka betę to na 100% jesteś w ciąży i to zdaje sie koło 6 tygodnia a dolegliwości nie zawsze występuja i nie u wszystkich od razu więc nie martw się. Skoro idziesz do gina to na pewno zobaczysz na usg pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×