Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

No pewnie jak się @ pojawi to i bez łez się nie obejdzie.... ale nie zamierzam się poddawać. W maju mój M idzie na badania nasienia więc zobaczymy, ja już trochę tych badań zrobiłam więc teraz czas na Niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie dziekuje, zeby nie zapeszyć :) Będzie kochana dobrze, teraz pięknie sie zaczyna robić, wiosna wiosna wiosna, później lato, a to podobno sprzyja :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu dzięki śliczne 👄🌼, jesteś naprawdę kochana :D ale jednak zostanę przy tym moim terminie...w sumie to nic takiego się nie dzieje, żeby przyśpieszać...po prostu myśłałam, że uda mi się ustalić wcześniejszy termin. Czekamy na wieści od Ciebie! Daj znać jak tylko wrócisz do domku ;) Aniu nie jeszcze się nie przekopujemy...jak nie w następnym miesiącu to za 2 na pewno.. Oj tak! Zaczyna się robić coraz piękniej!!! :) Od razu człowiekowi chce się żyć :) Właśnie a co się dzieje z Molly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko a jak tam u Ciebie z ćwiczonkami?U mnie niestety zastój :( jakoś nie mogę się do tego zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trezele ja po 3 poronieniach mam fiola na punkcie krwawienia!zawsze jak ma przyjsc @ i pojawiaja sie male plamienia robie test ciazowy.Im szybciej tym lepiej poniewaz zawsze moge zaczac brac duphaston. My na dlugi weekend chcemy jechac nad morze ale pogoda ma byc do kitu:(prawdopodobnie zostane w domku.Takze bede na kafe:D Oooooooo ja nie lubie dentysty:(strasznie sie boje tych wszystkich dzwiekow:(do dzisiaj zaciskam piastki jak siedze na fotelu:P Fun kochana prosze mi sie nie dolowac!!;)trzeba wierzyc ze w nastepnym cyklu sie uda!!wiara czyni cuda!:)jutro pewnie humorek bedzie lepszy!!:)Milego odpoczynku:D Trezele na 100 nie wymywasz plemniczkow:) Euforiaaa u mnie od pozyt testu owul.temp rosnie dopiero po 3,4 dniach.Moze test Ci pomoze? Anamade szybko daj znac jak pecherzyk!!:D Aniu nie mozemy sie poddawac!!;)u mnie kiedy @ sie pojawia placze jak glupek!:Pmam dola ale na drugi dzien sie podnosze:)i nie moge sie doczekac kolejnej owulki:Pi do dzielaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku dzięki! Tak właśnie zrobię :) Dziewczynki w Polsce w aptece kupujecie te testy czy zamawiacie np na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jestem dopiero :) pecherzyk sliczny ma 19 mm, jak narazie czekam moje kochane, kurde zaczełam myslec, ze jednak moze sie udac :) Ide w sobote rano :) Dzis 15 dc, zobaczymy, powinien juz powoli pekac :) rany, zebym sobie tylko znow nie uroiła czegos.... jak mnie zobaczyła moja ginka to powiedziała, ze jak smierc wygladam, byłam taka zdenerwowana :( balam sie ze powie ze sie wchlanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade super,super!!!!:D:Dto do dziela kochani!!!;)milego przekopywania;):DJa czekam na @ i tez lece na monitoring.Juz nie moge sie doczekac:) Dobranoc dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku🌼 ach mam nadzieje, ze bedziecie forumowymi ciociami :) ..juz niedługo :) Dobranoc Słonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade to fantastycznie !!!!!!!!! ;) w takim razie kochana koniecznie się przekopujcie i ze ślicznego pęcherzyka będzie śliczna dzidzia ;) Dobranoc dziewczynki do jutra ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow to super!!! :D mocno trzymamy kciuki!!! My jutro wyjeżdzamy. Jak mi się uda to może pojawię się w weekend.A jak nie to dopiero pewnie we wtorek... Miłego weekendu Wam życzę!!! 3majcie się ciepło, wypoczywajcie i przekopujcie!!! :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kochane....:) Kurde nie moge zasnać, za duzo emocji. euforiaaa milego weekendu, wracaj szybko, wypoczywaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka śpiochy:D Anamade do późna siedziałaś,a teraz byś spała co?:) Super,że pęcherzyk rośnie:)To dobry znak:P Euforia,żeby nie zapeszyć to nawet dobrze.Ostatnio jeździłam 2razy dziennie i spalałam w sumie ponad300kcal!:D.W weekend jest troszkę gorzej,bo albo gdzieś jedziemy,albo sprzątanie itp.,a potem by się już siąść chciało.Ale staram się jeździć,no i na basen zaczęłam chodzić,może nie jest to regularnie,bo mój mąż chodzi na 3zmiany ostatnio,a chodzimy na basen razem,ale to już dobrze,że w ogóle poszłam.Kilka dobrych lat nie byłam na basenie,a wkońcu do tego dojrzałam:D.Byliśmy na basenie teraz w środę i od tego czasu czuję się jak połamana,najbardziej mnie bolą ramiona:D. Gdzie ta Molly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ;* Ja właśnie biorę się za pakowanie i też niedługo będziemy uciekać z Krakowa. Pogoda piękna więc mam nadzieje że taka się utrzyma cały weekend i że w końcu trochę sobie pogrilujemy ;)) Anamade trzymam kciuki za następną wizytę, ale jestem pewna że wszystko będzie w porządku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ania i życzę udanego wyjazdu,ja też mam cichą nadzieję,że pogoda się utrzyma,bo w niedzielę chcemy w góry jechać na Równicę.Ostatni miało właśnie padać,a jednak jest świetna pogoda,więc liczę,że taka zostanie na weekend:) Diewczyny,posyłam Wam link,o kobiecie,która przeżyła własną aborcję!!!Wstrząsające,polecam,warte uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziewczynki pustawo troszke,,weekend w pełni u mnie pogoda boska a ja ide do pracy na 14 do 22 wiec liipppaaaa licze na niektóre z was ze beda na cafe...;; a co sie dzieje z molly i tamagoci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc trezele :) wykorzystaj słoneczko do tej 14 :) apelujemy molly, tamagoci meldowac sie babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakass ja
Czesc.. Czy bardzo czeste odbijanie sie jest obiawem ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dziewczynki z calego serducha dziekuje wam za mile slowa i pocieszanie:)))) JESTESCIE KOCHANE. Dzis kupie mezowi te witaminki, macie racje przeciez nie zaszkodza nawet jesli nie pomoga;). Rozmawialam z nim, staralam sie pocieszac jak tylko umialam i mysle ze jest juz ciut lepiej. No coz, staramy sie dalej. Chociaz mimo ze jestem w srodku cyklu to wczoraj odpuscilismy sobie (bylam padnieta) ale zlapalam sie na takim podejsciu 'po co i tak sie nie uda'... i dzis jestem na siebie wsciekla za swoja glupote....sama sie doluje. Zmykam, bede wieczorkiem, udanego weekendu zycze na wypadek gdyby was nie bylo wieczorem. BUZIAKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, witaminki, nie zaszkodzą, a mogą tylko pomóc... Nie dołuj się, głowa do góry, wielki uśmiech i pozytywne nastawienie to 50 % sukcesu...i nie wmawiamy sobie, ze i tak sie nie uda, bo dostaniemy od Madzi kopala w dupala :D Buziaki, bede wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade zlapalam od Ciebie sloneczko:Dale szybko ucieklo:( Kamilsien jesli sie martwisz to mozesz wybrac sie z mezem do androloga.Ja bylam u urologa i maz dostal jakies tabletki na miesiac.Lekarz kazal jesc duzo owocow morza,jogortow a potem kupilam witaminki.Najwazniejsze ze maz ma nasienie!!tylko trzeba je troszke podleczyc witaminkami i bedzie gitarka!!tak bylo u nas!wiem ze sie powtarzam ale nie chce zebys sie denerwowala.Kochana bedzie dobrze!!wszystkie bedziemy szczesliwymi mamkami:D Kamilsien ja jak mam dola to maz bierze mnie przez kolano:Pdostaje lanie i to pomaga!hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26................ ..? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik juz mi lepiej. pierwszy szok minął, zaczęłam sobie tłumaczyć ze jakies tam szanse mamy;))) we wtorek ide zbadac moja prolaktyne i umowie sie do gina, pojde z wynikami i zobaczymy cio powie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×