Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Kamilsien ciesze sie ze juz Ci lepiej:Dkurcze czas peeeeedzi!ja nawet nie wiem kiedy zlecialy te 22 miechy!zaraz 2 lata,szok!!my czekamy na moje najwazniejsze badania ktore beda w czerwcu.Nastepnie chcemy zdecydowac sie na inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja tez zaczynam myslec o inseminacji, jesli sie nie uda w tym i w nastepnym cyklu (konczy mi sie bromergon) to moze moj lekarz tez tak zadecyduje??? troche mnie przeraza badanie hsg przed ewentualna inseminacja ale w sumie czego sie nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze czujesz sie po bromergonie??ja mdlalam w nocy po drugiej tabletce:(odstawilam bo prl mialam na gornej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku przez kilka dni czulam sie kiepsko, serce mi strasznie walilo, ten lek obniza mi cisnienie ktore i tak mam niskie wiec 'chodzilam po scianach' ale tak mniej wiecej po tygodniu bylo juz ok, teraz lykam bromek jak cukierki;) trzeba sie przemeczyc. acha i na poczatku bralam po 1/4 tabl. , pozniej po polowie a teraz po calej na noc. prl mialam 40 (norma 25) a wiec sporo przekroczona gorna granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz keidys lykalam bromergon i bylo oki,troszke podloga mi sie trzesla.Tym razem lipa:o no nic, poczekam na wyniki i moze znowu zaczne lykac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ze na poczatku mialam 'znizke formy' i chcialam wywalic to w cholere. z jednej strony zalezalo mi na obnizeniu prl a z drugiej musialam chodzic do pracy i jakos funkcjonowac. no ale jakos sie udalo, tylko ciekawe jakie beda teraz wyniki bo bywa i tak ze poziom prl nie spada nawet po bromku... ja mialam tez problem z brazowymi plamieniami przed @ i one nadal są, moze mniejsze ale pojawiaja sie - wiec moze nie do konca lek zadzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien a brazawe palmienia przed @ to chyba za niski progesteron???nie wiem...tak czytalam.Ja tez mam takie plamienia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie najgorzej jest w pracy!mnie czasami wszystko latalo:(i mialam straaaszny apetyt!kiedys tez lykalam Parlodel ale tez zle sie czulam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore trzecie opakowanie czyli ponad 3 miesiace bo na poczatku mialam mniejsza dawke. tez zmykam, narobilas mi ochotki na piwko, chyba sie skusze:-)))) Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, wcale nie udało mi sie wyjsc wczesniej z pracy :(:(:( Wrociłam do domu 20 min temu, moj M przyrządził kolacyjkę, zjadlam i zaglądam, wy juz pewnie spicie Spioszki... Buziaki Słodkich Snów ... dla tych co dopiero po weekendzie udanego wypoczynku Kochane, odpocznijcie, zapomnijcie o troskach i wszystkich przyziemnosciach, dużo usmiechu, samych pyszności z grilla :) heheh ...a te babeczki co zostaja to wiedza, ze trzeba od czasu do czasu wejsc i pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!jk tam?ja juz wcz miewlaczałam kompa z resztą maiłam mała scysję z mężem:( teraz jade na cmentarz z mamą do babci ale koło południa będę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, kamilsien u mnie pogoda paskudna, pada, szaro :(, ale nic to , własnie wrociłam od gina, pękło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za 30 min bedzie mój M i zaczynamy przekopywanki...kurde najgorsze tylko jest to, ze ja nie chyje tej owu, ale skoro tak jest to nie ma co sie zastanawiać :) trezele kochana trzymaj sie...teraz troszke wolnego czasu, wykorzystajcie go dla siebie :) ja ostatnio mialam ciche dni z moim, ale juz troszeczke lepiej...odpuscilam nam i poskutkowało, byl pogniewany nie odzywal sie do mnie 2 dni :), dalam mu czas, nie zabiegałam o rozmowe, kontakt o nic... sam stwierdzil, ze nie mial racji hehehe ach jak ja to lubie jak i tak na moje wychodzi... Buziaki, bede później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja juz jestem troche sie zeszło lało u nas;;; a czekam moj w pracy wroci wieczorem;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik słyszałam o progesteronie (ze przy niedoborze sa plamienia) dlatego zrobie tez razem z prl ten hormon. a z drugiej strony slyszalam ze od nadmiaru prolaktyny tez moga sie te plamienia pojawiac - nie ma co gdybac, po badaniu okaze sie jaka jest przyczyna:) u mnie jakis czas bylo w miare pogodnie i teraz zapowiada sie 'powtorka z rozrywki', za chwile bedzie lało:-(((( a ja obejrzalam wlasnie ciekwy przypadek benjamina buttona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą dziewczyny czy któraś z was mi powie bo ja juz sie oczytałam kodeksu pracy ale nieczaje tej wzmianki jak to jest; jesli mam na czas okreslony do konca lipca umowe i teraz np zajde w ciąże(daj boże)!!! i pojde od razu na zwolnienie(niezaryzykowałabym u nas azeby ten fakt ukrywac lub o zgrozo chodzic w ciazy do pracy)to czy oni maj mi obowiazek przedluzyc do dnia porodu?bo tam jest jaks mowa o 3 miesiacu ciazy i ja nieczajeeee pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki gdzie sie podziałyscie????no wiec se juz przeczytałam i sie załamałam jedno szczescie gdyby sie udało zalozmy koło czerwca to niemusza mi przedluzac bo niema do tego czasu okresu 3miesiecy ktore obowiazuja przy umowie na czas okreslony.. ale to panstwo jest nieprzyjazne dla matek... sorry ze tak bez składu i ładu ale jestem w lekkim szoku;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane, padam :D art. 177 3 k.p- niestety :( powiem Ci Kochana, ze to w duzej mierze zalezy od pracodawcy, najlepiej jest sie dogadać i przedłużyć umowe do czasu porodu, nie miałabys niestety prawa do urlopu macierz. i wychow. tylko zasiłek macierzyński, ale te kilka miesiecy do porodu byly by swiadczenia i cala reszta Jutro jestem cały dzien, kurde calusienki sama, bede na kafe, dawajcie znać :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) U mnie pogoda do dupy,pada,jest szaro i ponuro,więc wypad w góry odwołany:( Dziś tempka mi spadła z 36.8na36.6 a to dopiero 26dc.Nieraz miałam takie krótkie cykle,więc kto wie,czy @nie przyjdzie,chodziaż nie czuję,żeby miała mnie odwiedzić,nic mnie nie boli:( Anamade gratuluje,super,że pęcherzyk pęknąl,powodzenia. Kamilsien głowa do góry,będzie dobrze,może witaminki pomogą:) Trezele,podobno jak będziesz w 3mies.ciąży i wtedy powiesz o tym pracodawcy,to nie powinien Cię zwolnić,ale jesli powiesz wcześniej,to może:(chore prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!!ale tu u nas pusto:( anamade gdzie sie podziewalas wczoraj??ja tez dzis siedze sama caluski dzien i jutro moj wcz pojechał o 6;45 a wrocił o 20;05 masakra dzis i jutro to samo:(((((((((( no tak juz se doczytalam chore prawo najlepiej by było dla mnie teraz zajsc a jak wczerwcu to pozamiatane i moge zapomniec;;;; co ja mam robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki:D u mnie tez beznadziejna pogoda:(pada i pada:(caly weekend w domu:( anamade a bralas pregnyl??czy sam pecherzyk pekl?:) wczoraj @ rozkrecila sie na calego!ehhhh...wiec poprawiam tabelke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj na poprawe humorku kupilam sobie 3 rybki:)teraz caaaaly czas patrze na nie;)hi! Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26................ ..? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie dzis pogoda troszke lepsza, wybralam sie z mama na zakupy i jestem padnieta:( ogolnie cos dziwnego sie ze mna dzieje... mam dopiero 20 dc a pobolewa mnie brzuch jak na @... poza tym wczoraj byly przytulanka tak 'na wszelki wypadek' bo przeciez jestem juz po owu i po wszystkim w toalecie zauwazylam troszke krwi:(((( nie wiem co sie dzieje, moze przez ten bromergon cos sie rozregulowalo??? a moze pojawil sie jakis stan zapalny czy cos:((( zalamka. naprawde czuje sie jakbym miala za chwile dostac @:-(pokrecone to wszystko. co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×