Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

kochanMyszko to ja nie kumam;)jesli to jest 6 tydz od miesiaczki to test powinien wyjsc pozytywny.Zrob bete a sie dowiesz czy jestes w ciazy:) Kamilsien tez sciskam:Dmoooocno!!;)nie doluj sie kochana!!mojego meza za pierwszym razem nasienie tez nie bylo ciekawe,ponizej normy.Zaczelam dawac mu witaminki dla mezszyzn i nasionka znacznie sie poprawily!a mowili Ci w labolatorium ze nie mozna wspolzyc przez 5 dni?nie wolno pic tez alkoholu.Glowa do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny normalnie można oszaleć dopiero wrociłam z pracy...pada na pysk :( Krokiecik Kochana Moja, przytulasy...:) damy rade z tymi chłopami naszymi... Nie widze innego wyjscia. Kamilsien a mnie to sie nie ściska :P.??? KochanaMyszko dziwne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien 🌼, zgadzam sie z tym co mówi krokiecik, napewno sie wszystko poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko:) wszystkie sciskam hehe ale te wymienione laseczki szczegolnie moooocno zeby je pocieszyc w trudnej chwili. No to dzis usciski dla wszystkich forumowych kolezanek:-))))) Wczoraj dosc dlugo rozmawialam z moim piotrkiem na temat wynikow - on jest bardziej zalamany niz ja. Ja mowie 'bedzie dobrze, damy rade, zobaczymy co powie lekarz' a on na to 'jest beznadziejnie, za dobrze wszystko szlo i wiedzialem ze sie cos spierdzieli....' on jest takiego zdania ze jesli nie mamy w zyciu problemow z praca czy mieszkaniem to dostaniemy po tylku z innej strony:(((( sama juz nie wiem, tez sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik, tak mowili nam ze zero alkoholu no i zero przytulanek przez conajmniej 3 dni. wyszlo jak wyszlo, ja sie tylko obawiam o to ze tyle plemnikow jest uszkodzonych... to mnie przeraza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was WSZYSTKIE:D Kamilsien,jeszcze nic nie jest stracone!Mój mąż na początku też miał złe wyniki.Ileś procent nieruchomych plemników i uszkodzonych.Też byliśmy załamani,ale wiesz co pomogło mojemu mężowi?Witaminy SALFAZIN!Ich jest 100szt.Są bez recepty.Zaszkodzić napewno nie zaszkodzą,a mogą pomóc,więc może spróbujecie??? Myszko,jak najbardziej zgadzam się z Krokiecikiem.Ja miałam przepisane leki na podtrzymanie też bez cytologii,brałam DUPHASTON!W 6tc na100%widać zarodek.Wiem,że w 3tc byłaś u lekarza i jak Cię potraktowała lekarka,ale skoro teraz byś miała6tc to idź do innego lekarza.A poza tym zrób sobie test lub beta HCG,tak jak pisała Krokiecik to będziesz wiedziała,czy jesteś w ciąży!A masz jeszcze plamienia? Dziewczyny ale jestem "połamana" po wczorajszym basenie,wszystko mnie boli,byłam padnięta.Pogoda u mnie ładna,kurcze oby na weekend tak było:)Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki juz wstalam ;)) pogoda straszna zyc sie nie chce ... do tego problemy straszne.... nie mam do niczego glowy ... teraz zadnego plamienia tylko sluz kilogramami co mnie dziwi bo zawsze mam sucho ... pomyslalam ze narazie nie bede nic robic skoro ona tak mnie potraktowala (Kochana ona nie chciala mi dac tabletek na podtrzymanie tylko antykoncepcyjne bez badan.... twierdzac ze nic nie widzi ale w 3 tygodniu nic by nie widziala wiec mi to nie pasuje)... dziwna babka;/... nastepna mam wizyte dopiero 17 maja u innej jak narazie nie zamierzam robic zadnych testów nie chce wiedziec ani tak ani nie poprostu poczekam jak to sie rozwinie jak bedzie to bede miala niespodzianke jak nie to tez nic nie szkodzi... Jak u was pogoda i samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik zapomniałabym dzieki za odpowiedź.:) Zastanawiam się nad taką rzeczą.Kobieta jest w ciąży i dostaje leki na podtrzymanie.Te leki daje sie m.in.w razie jakby zarodek był za słaby itp.Głównie ta kwestia mnie ineresuje.I jak ta kobieta bierze leki,to czy dziecko może sie urodzić z jakąś wadą?no bo jakby leków nie brała i zarodek byłby silny to by przetrwał,a jak się bierze leki,to tak jakby się na siłe ten zrodek chciało wzmocnić,żeby się rozwijał i chodzi mi o to czy potem to nie zaskodzi?Jak myślicie?Wiadomo,że lepiej by było,żeby bez leków dzidziuś się dobrze rozwijał.Nie wiem,czy dobrze myślę z tymi lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka przeprasam,pomieszałam się trochę.Wiesz co?będę z Tobą szczera.Jeśli Ci zależy na tej ciąży,jeśli w niej jesteś,to powinnaś iść wcześniej do lekarza.Ja pod koniec5tc dostałam upławów,a potem plamień.Gdy leżałam w szpitalu zaczął sie6tc,plamienia nie ustępowały i w nocy z 6na7marca tego roku poroniłam.Więc jeśli miłaś plamienia lub upławy,to powinnaś iść do NORMALNEGO ginekologa i zrobić jednak test.A tych tabletek od tamtej lekarki nie bierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Nie czytalam nic na ten temat ale to w sumie mozliwe ze dzidzia rodzi sie z wadami ale malo prawdopodobne bo gdyby tak bylo to pewnie nie podtrzymywali by ciazy ze wzgledu na ta mozliwosc napewno sa takie przypadki ale nie czesto ;)) Kobieta czesto ma problem z utrzymaniem wczesnej ciazy i takie kobiety tez czesto rodza zdrowe dzieci;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wzielam powiedzialam ze jest smieszna i wyszlam;) teraz nic sie nie dzieje tylko juz od ponad miesiaca przezroczyst sluz nic nie swedzi nie pachnie brzytko poprostu duzo wydzieliny. u nas jest problem z lekarzami dobrymi ... jestem zapisana do bardzo dobrej ale na 17 . test zrobie za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po1@od zabiegu i czekam na 2,a potem jeśli dostaniemyzielone światło,to znów będziemy się starać. A jeszcze co do tych leków antykoncep.to taka jest nasza Polska,mi też takie leki przepisywali bez badań i jakiegokolwiek wywiadu!:(niestety tak robią.Gdy1raz w życiu poszłam do ginekologa,to tylko na koźle mnie zbadał i odrzu przepisał tabletki anty.powiedziałam mu,że boję się ich brać,bo mam pewne wątpliwości,to mnie wyśmiał i powiedział,żebym mu to na kartce dużej napisała,to sobie to w gabinecie powiesi na ścianie.Ja byłam wystraszona,bo to 1wizyta w życiu była i to było dobrych parę lat temu,a on mnie tak potraktował.nie kupiłam tych tabletek,tylko poszłam do innego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Ciebie mocno kciuki zeby Ci sie udało jak najszybciej urodzic zdrowiutkiego dzidziusia! ;*** Własnie to nasza Polska ... Nic zadnego badania krwi poprostu nic... ona po oczach widzi co sie dzieje ... tragedia.... To Twoja pierwsza wizyta nie nalezala do milych... yhh... lekarze w Polsce to potwory leczyc sie odechciewa... Pamietam stres przed pierwszą wizytą chcialam uciec z poczekalni cala wystraszona;d;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Widze , ze ruch od rana Myszka jak Cie nie było kilk adni to sie przedstawiałyśmy, zdradzisz Nam swoje imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to u nas jest,absurd goni kolejny absurd i tak w kóło.A na służbę zdrowia tyle się płaci.Jak to mówią-płać i płacz!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja u mnie w rodzinie pare osob bralo leki na podtrzymanie i dziciaczki sa zdrowiusienkie:)Wydaje mi sie ze przewaznie kobieta krwawi poniewaz ma za malo progesteronu i dlatego dochodzi do poronienia.A jesli zarodek ma wady genetyczne to nawet tabletki nie pomoga.Lekarz mi to tlumaczyl. Milego dzionka kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kiedys tez gin. przepisal tabletki anty bez zadnego badania i straaaasznie sie po nich czulam,wymioty itp.:oLykalam tylko miesiac i na tym byl koniec!!! Czesc anamade i Myszka:) do wieczorka ,mua mua!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja :) też się zaczełam nad tym zastanawiać... Kamilisien postaraj sie prosze wytłumaczyć, wiem, że to trudne swojemu mężowi, ze nie wolno tak podchodzić, ze nie wolno sie tak od razu żle nastawiac, u nas było to tak,ze moj przed badaniami tak strasznie biadolił i udzieliło mu sie jak poszedł do lekarza, a on mu na to, mniej wiecej z przekazu wiem, ze chłopie no co Ty facet przeciez jesteś, po pierwsze nie ma co sie bac na zapas, po drugie nie ma takiej możliwośći, zeby ewentualne złe wyniki nie dało rady poprawić...wyszły ok, ale z tego co wiem to bardzo mozliwe, ze u Was to chwilowa sprawa, poprostu gorszy okres, niech sie bierze za siebie i działa, a moge sie założyć, że nastepne bedą o wiele lepsze :) Zobaczysz...Przepraszam, że tak chaotycznie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Krokieciochu mój Kochany :)👄 Nadzieja też tak myśle, jak krokiecik, ze co do wad to nie ma chyba wpływu przyjmowanie tych tabletek. poprostu są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien anamade ma racje!!!:) podawaj mezowi witaminki.Nadzieja proponowala SALFAZIN.Slyszalam ze sa dobre!!! moj tez lyka i nasienie znacznie sie poprawila:!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, co na to wszystko Twoj Pawel? może sproboj sie prywatnie przejsc, nie sadze, żebyś musiała długo czekać, najlepiej podpytać jakiejs kolezanki z twojej miejscowości i dowiedziec sie moze kogos polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co moze uznacie to za glupie ale moze naprawde to pomoze .... Skoro staracie sie długo to i to warto sprobowac... Nie myslcie o Dziecku poprostu przestancie mierzyc temperature cokolwiek zajmijcie sie swoimi sprawami oczywiscie regularnie przez np 3 cykle kochajcie sie co 2 dni ale gdy robicie to rozkoszujcie sie ta chwila z partnerm tą bliskascia moze drink przed stosunkiem na rozluznienie? pofantazjujcie przy tym i nie myslcie o dziecku po wszystkim powyglupiajcie sie i np. Mąz niech zlapie was za nogi i do góry plemniki szybciej dojda ale bierzcie to jako dobra zabawe z partnerm.. Moze i jest to glupie ale jesli moze pomoc?.. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny troszke mnie nie było ale urwanie głowy...za to w weekend majowy siedze w domu i pisze prace,moj maz jedzie do pracy wiec czy ktoras z was jeszcze bedzie na kompie?pewnie nie......:(smutno bedzie siostra mojej kolezanki jest w ciazy i dostala krwawienia zatrzymali ja w szpitalu i okazało sie ze miało 1 stopień poronienia i teraz lekarz jej powiedział ze jak nie musi to niech nawet czajnika z woda nie podnosi...starała sie pól roku...toz to jakas masakra, nie bagatelizujcie plamien i krwawien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×