Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość aneta

Jest w Warszawie bardzo dobra klinika od tego typu spraw i nazywa sie Estetycznamed. Moja mama, która jest skrajnym alergikiem robiła tam sobie zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Jest w Warszawie bardzo dobra klinika od tego typu spraw i nazywa sie Estetycznamed. Moja mama, która jest skrajnym alergikiem robiła tam sobie zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

jet fajny zabieg na zmarszczki.nazywa się zabieg z osoczem bogatopłytkowym. Robią taki zabieg w Warszawie na ulicy Myśliborskiej 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Osocze bogatopłytkowe warto stosować, ale nie tylko. Najlepiej, jeśli którąś stać, to do tego jeszcze zabieg mezoterapii i wypełnienie kwasem hialuronowym. Ja raz, dwa razy w roku chodzę na te zabiegi do Instytutu Piękna Bielenda w Krakowie i nie wyglądam na swój wiek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Ja najbardziej zadowlona  jestem z zabiegu mezoterapii, bardzo ładnie zniwelował mi zmarszczki . Skóra jest ładnie odmłodzona i wyglada teraz idelanie. Zabieg polecam każdemu. Mogę polecic fajną klinikę gdzie robiłam Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja własnie tez raz miałam tylko pod oko , bez kurzych i było super.....zastanawia mnie tylko cena, bo pod oczy nie idzie dużo jednostek raczej, czy nie lepiej poszukac kliniki sprzedajace botox na jednostki. Bo zawsze płące 1000zł. za tyle co dziewczyny w kazde okolice.Teraz mam 2 raz i niestety worki, opuchniecia. Teraz nie wiem czy jeczcze dostrzyknac czy tak zostawic zeby nie było jeszcze gorzej własnie wydaje mi sie ze przez kurze lapki które zatrzymuja zator limfatyczny .

https://wydzialurody.pl/botox-na-zmarszczki-mimiczne-skuteczniejszy-niz-kosmetyki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak szybkich efektów oczekujesz  bo można iść do salonu i zastosować ostrzykiwanie botoksem czy kwasem hialuronowym albo podziałać bezinwazyjnie na podobnym poziomie w domu . A co teraz robisz/używasz w tym kierunku?

Od siebie polecam na pewno to miejsce https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegnacja-twarzy-155.html Są w stanie dobrać odpowiednie kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji skóry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×