Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Witam, ja nie mogę się pozbierać, nie mogę o niczym innym myśleć. Mam wrażenie, że to zły sen. U mnie nic się nie dzieje, mam bóle jak na okres, pobolewają mnie plecy i podbrzusze, nic poza tym. W zasadzie to jestem rozgorycznona, bo bardzo chciałabym być w ciąży, a nie wychodzi. Najbliższe plany to kupić termometr (może jak mierzycie już tempkę, to polećcie mi jakiś;)) i testy owulacyjne;). buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej polecam jesli znajdziesz taki z miekka koncowka i naprawde ni szalej z cena. Pytalam ostatnnio w aptece o owulacyjny ale nie wiedzialy o co mi chodzi wazne zeby mierzyl do dwoch miejsc po przecinku masz linka do strony z wykresami a testy owu kup z firmy "domowe laboratorium"LH TEST nie sa drogie i jest ich 5 w pudelku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam podobne doświadczenia:) Zapytałam kiedyś panią w aptece o test owulacyjny, a ona chciała mi wkręcić ciążowy, bo akurat nie mieli chyba w asortymencie. A jak ją zapytałam jak się stosuje taki test, to powiedziała, że chyba tak jak ciążowy, ale zupełnie nie wierzyła w to, co mówi. A na koniec dodała, że one są mało popularne, dlatego nie sprowadzają i ogólnie mało się orientuje... Co Wy na to??? Ja myślę wręcz przeciwnie! Nawet z tego jak tu sobie piszemy wynika, że każda z nas coś na ich temat słyszała. Surfitka, ja to bym na Twoim miejscu zmieniła lekarza. W tych sprawach nie warto polegać na opinii jednej osoby, bo nie koniecznie musi mieć rację. 2010/2011 głowa do góry! Trzymam za ciebie kciuki!Wiem, co to znaczy mieć nadzieję, bo już 5 miesięcy próbujemy i nic, a może jednak w końcu coś...4 dzień bez @!!! Aż boję się zapeszyć!Niestety nie mam żadnych szczególnych objawów. Czasami tylko brzuch mnie boli i delikatnie zaczęłam odczuwać piersi, ale nic poza tym. Równie dobrze, to może być zapowiedź @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dzięki za pocieszenie aluka-może zrób test;) Co do testów-jest ich całe mnóstwo na allegro. Moja koleżanka co zaciazyła po nich sama mi mówiła,żeby w aptece nie kupować, bo strasznie drogo to wychodzi, tylko na allegro. I może to jest odpowiedź dlaczego nie sprowadzają je do aptek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie bylo problemu zeby dostac testy owu ale termometru owulacyjnego nie mieli a tu chodzi o to zeby mial wieksza pamiec niz jeden pomiar. w aptece testy kosztuja okolo 20-25zl nie ma wielkiej roznicy jak doliczysz przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmienie lekarza na pewno, bo ten przegial podczas ostatniej wizyty. I nie chodzi tylko o podejscie do mojej ciazy ale teskty ktore puszczal. Ale nie wazne, do dzis mnie troszke trzyma zlosc ;) Aluka, a kiedy masz zamiar zrobic testa? Bo cos mi sie widzisz ciazowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka zmien zmien wyobraz sobie ze mialby prowadzic Twoja ciaze z takim podejsciem po co mu nowe wyniki chyba ze chodzisz do niego prywatnie to wiadomo dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam! my również rozpoczeliśmy starania o maleństwo :) moge sie do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eterno dzięki :) no jesteśmy razem 6 latek i tak jakoś od dłuższego czasu myślałam nad maleństwem i jakoś tak zeszło,ale teraz już sie staramy :) @mam na czwartek,zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie wiem czy moge sie dolaczyc ... planowalismy drugiego bąbla w pierwszym polroczu ale jak na razie to łózko kojarzy nam sie tylko z tym aby porzadnie odpoczac :-P bardzo chcialabym znow zajsc w ciaze ale tez sie boje bo zanim urodzilam synka dwie wczesniejsze poronilam... w kazdym badz razie trzymam kciuki za was surfitko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bede starała sie zaglądać do Was jak najczęściej Dziewczyny:) prosze,trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
olawd trzymam kciuki,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mykam Dziewczyny,postaram sie jak najczęściej do Was zaglądać! Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki 🌼. Cieszę się,że jest nas coraz więcej. Jak widać, nie tak łatwo zajść w ciąże, jak się chce...Mnie korci aby jutro iść do apteki po test, ale sobie obiecałam,że tego nie zrobię;). Z tymi owulacyjnymi to jestem ciekawa co będzie u mnie, czy rzeczywiście te objawy co mam na owulację rzeczywiście się pokryją z tym co wyjdzie w testach;) teraz głupie pytanie, na które w zasadzie znam odpowiedź;) : Po 11 dniach od ostatniego przytulania można czuć jakieś objawy ciąży? Według mnie chyba za wcześnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki 🌼. Cieszę się,że jest nas coraz więcej. Jak widać, nie tak łatwo zajść w ciąże, jak się chce...Mnie korci aby jutro iść do apteki po test, ale sobie obiecałam,że tego nie zrobię;). Z tymi owulacyjnymi to jestem ciekawa co będzie u mnie, czy rzeczywiście te objawy co mam na owulację rzeczywiście się pokryją z tym co wyjdzie w testach;) teraz głupie pytanie, na które w zasadzie znam odpowiedź;) : Po 11 dniach od ostatniego przytulania można czuć jakieś objawy ciąży? Według mnie chyba za wcześnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 chyba najgorsze jest to ze te objawy sa takie jak przed@ przynajmniej tak bylo u mnie wiec nie wiadomo,a z testami przyznam ze sie nie pomylily u mnie owu zawsze byla bolesna a teraz po tylu latach brania pigulek wszystko mi sie pomieszalo dopiero w marcu bylo ok u mnie test owu w sobote rano nie wyszedl ale powtorzylam go po poludniu i byl pozytywny jak nic:)wiec zaczelam staranka ole wlasciwa owu byla w niedziele tak mnie bolal jajnik ze nie moglam chodzic no i takie klucie przy siadaniu jakby w odbycie ktore wystepuje przy peknieciu pecherzyka do poniedzialku jeszcze dalo o sobie znac. naprawde dala mi popalicdlatego wlasciwe starania dopiero moge zaczac bo dwie@ byly regularne i jestem dobrej mysli biore castagnus i wiesiolek co by pomoc naturze naturalnie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dziękuję jeszcze raz za gratulacje bóle są już troszkę mniejsze do środy na pewno wytrzymam i zobaczymy co powie mi lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) nie było mnie prawie cały weekend i widzę , że nas przybywa :) fajnie, w kupie zawsze raźniej hehe. :P jeżeli chodzi o sobotnie wydarzenie, to naprawdę tragedia. jestem do tej pory w szoku, jak coś takiego mogło się stać całej elicie naszego kraju... co do testów owulacyjnych to też trochę o nich słyszałam, większość raczej dobrych opinii. więc może warto spróbować :) 2010/2011 cały czas myślę , że Ty w ciąży jesteś. :P Aluka- trzymam kciuki!! zrób koniecznie test i daj znać o dwóch kreskach heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam nowe koleżanki!:) U mnie nadal nic, trochę bolą piersi, brzuch już trochę mniej. Ale będę rozczarowana, jeśli tym razem też się nie uda! Chyba już się trochę nakręciłam. Test zrobię, ale dopiero za jakiś tydzień, jeśli w między czasie nic się nie wyjaśni. Na pewno dam Wam znać:) Asiulek, a Ty masz jakieś objawy? Napisz proszę jak to wygląda na samym początku! Jak już wspomniała Eterno, te wszystkie objawy mogą być jednocześnie objawami zbliżającej się @, a my chyba też w każdym najmniejszym sygnale widzimy objawy ciąży. To chyba normalne, bo każdej z nas zależy. Trzymam kciuki za nas wszystkie!!!! pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!parę ladnych dni mnie tu nie było,ale przeczytałam wszystkie posty.widzę że determinacja trwa,trzymam kciuki za staraczki!;)...2010/2011-mamy termin @ w tym samym czasie,i przyznam że ja nie mam takich objawów jak Ty;(...jeśli już mam się wgryżć w pozostałe 2 obserwowane cykle/badam temp i sluz/to pierwszą rzeczą nowa jest wyższa temp-36.8-36.9-dotychczas w fazie lutealnej ledwo zipiała-36.7 to był max.ale to żaden dowód,jak nie patrzeć,no może w moim przypadku oznacza większe stężenie progesteronu.Druga sprawa,też niespotykana dotąd-to fakt,że codziennie pokłuwa mnie jajnik,z którego była owulacja,ale tak subtelnie,kilka razy,dziś nawet kichnęłam i zabolało wląsnie tam,potem znów takie piknięcie,jakby ukłucie igłą.Piersi lekko powiększone ale nic poza tym,nawet nie bolą.i tyle,dziś chciałam pouczyć się korzystać z testu-była jedna krecha,zresztą to 24dc,czego miałam się spodziewać;/...nie mam mdłosci,zawirowań,nagłego apetytu na ogórki,kapustę-wczoraj nawet skrzywiłam się na widok śledzików.byłam na rodzinnej uroczystosci,wypiłam normalnie,nie odrzuca mnie od alko ani kawy...no nic,zatem czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majka!!! Kameleon1610: Ja podobnie jak Ty nie mam jakichś szczególnych upodobań kulinarnych, no i od niczego mnie jakoś szczególnie nie odrzuca. Wszystko jest tak jak było do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc widzisz Aluka-ja już 3 cykle dałam się nabrać @.ostatnio to nie wytrzymałam,pobeczałam się.i wydaje mi się że ten cykl odpuściłam,nawet nie pilnowałam zbytnio starań.akurat na święta miałam chyba owu sądząc po tempce,ale akurat była wielka sobota,po przygotowaniach do Wielkanocy byłam zmęczona,następnego dnia mąż był niedysponowany po alkoholu spał,na drugi dzień świąt też coś tam wypadło.po świętach nie pamiętam którego dnia coś było,jakoś moje myśli były zajęte,nie zastanawiałam się nad tym,poza tym moja owu coś była podejrzanie przesunięta chyba.no nic,poczekam te 4 dni,w końcu jakąś odpowiedż otrzymam.a najszybciej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dziewczynki, przybywa nas;) Majka a po czym wnioskujesz, że będę następna;) Na razie to jestem zmęczona po całym dniu, apetyt mi dopisuje;)Objwy-typowo okresowe: ból w ledźwiach, ogólnie okresowo, głodna jestem ciągle (piję herbatkę zieloną od niedawna, może dlatego), żadnych ciążowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też coś czuję, że będzie @. Dlatego m. in. nie chcę na razie zrobić testu.My staramy się o dzidziusia od 5 miesięcy i nic nie wychodzi. Zrobiłam badania i wszystko jest ok! Co prawda mam małe tyłozgięcie, ale to podobno nie problem. Zresztą przeczytałam już tyle na ten temat, że też nie uważam tego za szczególne utrudnienie. Mój problem polega na tym, że mam nieregularne cykle od 26 do 33 dni i w ogóle nie umiem określić momentu owulacji. Przy tak nieregularnych cyklach jest to bardzo trudne, zwłaszcza, że mojej owulacji nie towarzyszą żadne szczególne znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluka-łykaj wiesiołek, podobno bardzo poprawia jakość śluzu, co skutkuje tym, że łatwiej można badać śluz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×