Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonkii

Ducan - Protal - raz dwa trzy i cztery STARTUJEMY!

Polecane posty

katarzyna nie można japonkii a gdzie ty łososiowego kabanosa dorwałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to mam bliziutko :-D jutro zalecę. ten kabanos to na wagę na stoisku z rybami do ważenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) jestem właśnie po aerobicu i czuję się lekko nieprzytomnie bo kolacje zjadłam o 18.. :D a tak poza tym to powiem wam że wolę te dni czysto proteinowe, przez te warzywa czuję się jakaś taka cięższa, cały czas od wczoraj jestem wzdęta i czuje że zatrzymują mi się gazy :o jak myślicie można zrobić podział na 2 dni p+w i 5 dni p czy to lekka przesada? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam zrobić 4 dni P i 3 dni PW, ale też nie wiem, co o tym myśleć... może po prostu jedz ich mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też właśnie załozyłam sobie że będę robić 3PW/4P ale czarno to widze.. :o no ale wiesz i tak nie jem jakoś strasznie dużo tych warzyw więc nie wiem skąd taka reakcja organizmu, tym bardziej że zawsze warzywa lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze 2 dni warzyw i 4 białka ? lub 2 dbi warzyw i 3 dni bialka ? wlasnie przebieglam 10km i zrobilam kilka brzuszków... piiiić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOlaolaaaaaaa
czesc;) od jutra zaczynam dietke---waga ok 72 kg chce tak z 10 kg ale i 7 mi starczy;) wlasnie zrobilam sobie serek z ziolami i 2 jajka na jutro na sniadanie... powiedzcie mi czy mam robic 5 czy 10 dni pierwszej fazy??i co wy jecie tak na sniadania jeszcze??aaa i czy jogurt musi byc naturalny czy moze byc z owocami np aktivia??pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!:) trochę mnie nie było i tyle do nadrobienia, nie próżnujecie:) ale to dobrze:) butki Nivencji czaderskie! też chcę takie! kupiłam dziś jakiś żel eveline termoaktywny na spalanie tłuszczu, właśnie się nim posmarowałam i tak mnnie pali, że szok!!! massakra jakaś. Co prawda było napisane, że będzie grzać, ale to lekka przesada, nie mogę usidzieć na tyłku! Nie bardzo wierzę w takie specyfiki, ale chciałam sprawdzić jak to będzie działało a tu takie rzeczy. Zobaczymy jakie efekty, mam nadzieję, że jutro talia osy:P od wczoraj same proteiny i też podobnie jak Wam chyba bardziej mi odpowiadają mąż mi znika przez tę diete:P nigdy nie miał problemu z chudnięciem i tak tu przez 9 dni stracił 5kg, waży teraz 71kg (173cm), co na faceta daje obraz chuchra:) od dzis więc przechodzi na III fazę, ale obiecał, że nie będzie ostentacyjnie jadł słodyczy i robił w domu spektakularnych uczt;) zaraz doczytam Was dokładnie, to się bardziej ustosunkuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no zobaczę jak się będę jutro czuć, ten tydzień najwyżej jeszcze pociągnę 3/4 a potem się zobaczy:) Jeeezu że też Ci się chciało.. ja nienawidzę biegać :D anetkaks, mam to samo serum, pali jak cholera, zwłaszcza gdy wcześniej speelingowałaś ciało :D stosuje go od 2 tyg i nie wiem czy daje efekty, ale przynajmniej daje złudzenie że robię coś dla siebie :D ehh zazdroszcze Twojemu męzowi że już może na III faze przejść.. :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja stosuje faze 3/3 i jakos daje rade.. ale mam tak jak Mumi...dzisiaj mija miesiac diety a ja schudłam 2,5 kg :( mozna stracić zapał ale jakos daje rade mam nadzieje ze schudne chociaz do 60 ..choć chciałabym ponizej 60kg..tak 57 ... dziewczyny buty super!!!! bardzo mi sie podobaja :) a tera ide spac o ledwo siedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrr.... wcięło mi posta;/ a chodziło mniej więcej o to, że: zrobiłam dziś pyszny obiadek- cycki kury nafaszerowłam twarogiem z czosnkiem, cebulą i ziołami i upiekłam w piekarniku-polecam, bo pyyycha:) i zgrzeszyła dziś głupio- zjadłam bezmyślnie jogurt jogobelli light, ale z owocami:/ mam nadzieję, że na aerobicu wyzerowałam ten wyskok... Dea na diecie- złe samopoczucie to chyba taki rodzaj przesilenia na tej diecie- ja miałam akurat po 3 dniach. Teraz już ok:) no i fakt, co piszesz z tymi zakupami- odkąd mam dziecko najpierw wchodzę do sklepów dziecięcych, a później nie mam już kasy, siły i ochoty szukać czegoś dla siebie, a kupować uwielbiałam strasznie sobie nowe rzeczy, dalej lubię, ale bardziej kręcą mnie art. dziecięce jednak;) Katarzyna_J- gratuluję!:) ja też mam całą szafkę słodyczy w domu i trochę trudno mi o niej zapomnieć; co prawda na razie wygrywam:) ech... męża też kocham:) ale właśnie mnie wkurzył:/ leży przed tv i drzemie sobie, a ja potrzebuję pogadać i w ogóle... nie znoszę tego stanu rzeczy:/ ale podobno trudno znaleźć egzemplarz bliski ideału. Dobrze, ze Wy jesteście:) dobrz, wysyłam, bo zaraz znowu mi wsiąknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetkaks ja jem codziennie jogurt jogobelli i chudnę, zawsze ranoz otrębami, więc sie nie przejmuj.. ducan w swojej książce pisze o tzw. pulpie owocowej, która dodawana jest do jogurtów serków itp... takze tak bardzo sie tym nie przejmuj dobranoc dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! i jeśli któraś chciałaby spróbować przepisu, to dodam, ze piekłam w folii- dopisuję, bo dla mnie nie byłoby to jasne;) dobra, spadam spać, buziaki i do jutra! Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luffle
hej dziewczyny jestem po 3 dniu proteinek, srednio sie czuje szczerze mowiac, glowka cos mnie pobolewa ale daje rade, za to musze sie Was poradzic bo nie jestem pewna :ile powinna trwac I faza jesli chce schudnac 15 kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis u kolezanki, ktora nie widziala mnie jakies 2 tyg i powiedziala, ze zeszczuplalam na twarzy i w ramionach :) A jeansy, ktore niedawno kupilam i dzis zalozylam troche na mnie wisialy:) Od kilku dni sie nie wazylam. Jutro rano to zrobie:) Dziewczyny jak wy wytrzymujecie tyle dni czysto bialkowych?? Bo ja juz po prostu nie moge! Ciagle ten serek bialy, jogurt naturalny, placki z otrebami albo bulki, jajka i mieso...Ciagle chodze glodna! Stosuje rytm 2/5, a i tak nudzi mnie juz to jedzenie;/ Poczatkowo chcialam robic 1/1, ale jest to nieekonomoczne, bo nie mozna przygotowac niz na zapas - wszystko trzeba zjadac tego samego dnia, bo przeciez kolejnego nie wszystko jest dozwolone i na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luffle => 5 dni powinna trwac I faza. Słyszałam ostatnio w TV, że osoby na diecie ubogiej w węglowodany i tłuszcze maja obnizony nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damla...
dzien doberek ;-) dzisiaj pierwszy dzien... zaczynam od kawki ze slodzikiem bez mleczka.. pozniej jogurcik, salatka z tunczyka z jajcem i ogoreczkiem..wyruszam zaraz na poszukiwanie otrebow.. dowiedzialam sie ze jest tutaj sklep biologiczny ze zdrowa zywnoscia mam nadzieje ze tam znajde.. jak nie to mi Mamuska wysle z polski priorytetem i za 3 dni bede miec ;-) no to dziewczyny trzymajcie kciuki :-) milego dnia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damla...
Znalazlam otreby ;-) i jedne i drugie :-) no i oczywiscie jak to u grekow bywa na jednych z nich data waznosci zaklejona cena.. przyszlam do domku, sprawdzilam i co?!? do 15 kwietnia :-/ co za ludzie! i to w sklepie ze zdrowa zywnoscia!! no i teraz nie mam wyjscia jak leciec tam spowrotem i im nagadac! ale najpierw zjem te dobre z jogurcikiem bo z pelnym zolodkiem bede miala wiecej sily na awanturke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damla jaka pogoda na rodos? fajny tpik na onecie ;) o odchudzaniu zerknijcie... ja pędze do pracy pozdrawiammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaaa
Witam dziewczyny! Wczoraj mnie nie było bo jakaś taka rozbita byłam i małe problemy z sercem,ale dzisiaj czuję się super i nawet już dom wysprzątałam :) To chyba z tej radości,bo od poniedziałku ubyło mi kilo i cały cm w pasie. Wiem przynajmniej ,że coś się ruszyło :))) Na śniadanie zjadłam jajecznice z dwóch jajek ze szczypiorkiem + czerwona herbata Na obiad właśnie pieką mi się dwa udka z kurczaka co by później już nic specjalnego nie robić. Upiekę jeszcze bułeczki bo widzę,że przepis się pojawił. Trzymam za Was wszystkie kciuki! japonkii- biegasz w terenie czy masz bieżni? Myślę o jej kupnie i nie wiem czy to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja od wczoraj wieczorem na II fazie :) postanowilam nie lekcewazyc zawrotow glowy, nie warto bo przeciez nie moge zemdlec mojej 4letniej corce na ulicy :o Anetkaks, kurczak brzmi pysznie, krem nie za bardzo ;) no i nawet chrapiacy ale i tak kochany jest ten twoj maz. Ja mojego w sekrecie na diecie trzymam, gotuje dla wszystkich, wiec bez tluszczy. Damna, swietnie ze znalazlas otreby! zobaczysz, zdolasz dostosowac diete do realii greckich, jakby nie bylo to dieta pochodzi z francji i tam tez nie ma takich typowo polskich twarozkow i maslanek ;) a w UK dieta nawet pozwala na boczek, bo Anglicy tak go lubia... wiec wszystko z glowa ale bez stresu :) Japonkii, a od kiedy ty biegasz? bo 10 km to dosc spory kawalek jak dla poczatkujacych. Pelna podziwu jestem! No i widze ze znacie sie z Katarzyna_J i Cake :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem dzisiaj ostatni dzień na pierwszej fazie i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że moja waga od 3 dni jest taka sama:( Nie nastraja mnie to optymistycznie:( Też miałyście takie zastoje??? Mam nadzieję, że nie stracę zapału przez to... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem na chwilke od dzis znowu 3 dni proteinki na warzywach nic nie schudłam wręcz przybyło 0,5 kg i juz nie mam sił...normalnie zapał spada z dnia na dzień :( Japonkii - codziennie jadasz jogobelle light z owocami ? i otrebami tak ? i chudniesz ? fajnie .. Nivencja - zazdroszczę Ci oczywiscie tak pozytywnie...szybciutko spadło... Damla - a ja cos chyba przegapiłam, gdzie mieszkasz w Grecji ?? Dea - pewnie ze nie lekcewaz zawrotów głowy..lepiej być zdrowym.. Oki, ja sie zbieram do szkoły pomalutku... pozdrawiam Was i do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damla...
japonki... wlasnie wrocilam z plazy :-) sloneczko juz ladnie mnie ciacha na czekoladke ale woda jeszcze lodowata ;-/ mialam zamiar zrobic awanture za te przeterminowane otreby ale jak zwykle zabraklo mi odwagi hehe.. wymienili mi je, ja podziekowalam i poszlam ;-/ wlanie wsunelam drugi juz dzisiaj jogurt :-/ tym razem dodalam tylko ogoreczka i tez byl dobry.. szykuje wlasnie tunczyka zeby wziasc sobie to pracy na obiadek i krewetki w sosiku jogurtowym!?? na kolacje.. nie wiem jak to bedzie smakowac... zobaczymy czas szykowac sie do pracy... zycze udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×