Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

kto mi powie co zrobić żeby korzystać z paska u góry, nie mogę cofnąć strony klikając na strzałkę, nie mogę odświeżyć (ale poprzednio strzeliłam byka - wstyd:P ) stronki, dobrze, że jest F5;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku ,fajne te butki ale ja już marzę tylko o butach na małym klinie ,po tym ostatnim wypadku mam uraz do butów na obcasie . Pamiętny wypadek ,bo do dziś boli mnie ręka a i prawa noga też nie doszła do siebie. Zastanawiam się dlaczego chcesz być jeszcze wyższa , przecież jesteś wysoka laska nebeska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak, że chcę być jeszcze wyższa, tylko wyższy obcas optycznie wyciąga nogę, a ja nie mam za zgrabnej kostki więc stąd te obcasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się stało ale mnie przed chwilą zaczęła szwankwac klawiatura i zastosowałam kombinację control alt prawy i delete i nacisnęłam razem te trzy i pomogło ,może Tobie tez pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem dopiero tajemnicza :-D,wysyłam wypowiedzi w pełnym kamuflażu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak włączę te trzy klawisze to albo wyłączę gada, albo zmienię hasło i takie tam nie sądzę, żeby sie poprawiło, tyle tylko, że nie przypominam sobie abym coś kombinowała z paskiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to juz pojechałaś po całości jakie masz kompleksy z kostką ? Zlituj się dziewczyno możesz służyć za model w Sewr po Paryżem jako idealna kobieta a Tobie coś się w Tobie nie podoba ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku może pisane sekretnym atramentem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle się wyraziłam, kostki mam i to dwie;) raz schowane w opuchniętych nogach raz nie:P ale nie mam tzw pęciny z tyłu, która fenomenalnie podkreśla zgrabne nogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakoś nie bardzo wiem jak Ci pomóc , tu jest windows 7 a ja mialam XP i to mnie cieszyło a tu nie bardzo jeszcze wiem co i jak ale sądzę że albo restart albo ta kombinacja powinny pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie kombinuję, zobaczę czy coś się zmieni jak wyłączę cholerę a jutro ją włączę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku to gdzie teraz jesteś ? Zuuziczku , każdej z nas trochę nogi puchną kiedy za dlugo siedzimy i to pewnie jest główny powód ,ale żeby nie mieć pęciny :D:P to już przesadziłaś :O kurcze chciałam jeszcze coś napisac i wyleciało mi z głowy tak się przejęłam Twoimi kompleksami , Boże jak ja chciałabym mieć Twoje problemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie zauważyłam ze ostatni nie puchną mi nogi mimo iż siedzę na zajęciach kilka godzin , wystarczy widocznie że codziennie wychodzę z domu i przejdę się trochę , więc ruch to zdrowie , zamiast do samochodu , pieszo zrób codziennie 1 km a pęciny będziesz miała idealne jak idealna jest cala reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino to nie problem, to mała usterka co prawda nie do naprawienia, ale do zatuszowania stąd te obcasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wyszlo na to że znów gadam sama ze sobą :O chyba jednak pójdę wcześniej spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Zuuziczku myślałam że wyłączyłaś juz kompa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Bechemotek gdzieś zniknął, może zagląda do Monki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem o czym mówicie, nie znam się :-( Tzn. na pęcinkach się znam, kiedyś bardzo dbałam i byłam dumna ze swoich ;-), ale było to już w zeszłym stuleciu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczynki niby poszły się kąpać ale chyba je ta kąpiel za bardzo rozgrzała więc poszly pod kołderkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja lubiałm buciki na małej kaczuszce ,ale jak skręciłam kostke tak tych bucików u nikam wolę na płaski chodż mi się podobja na małych obcasikach,zrobię fotkę bucików na obcasiku któe miałam 4 lata temu na nogach na weselu ,ale za to córcia w nich zaiwania narazie po domku.:) Zuuzik ładne buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj cięzka noc przede mną, coś mnie rozbiera, boli mnie gardło, bolą mnie plecory i nie wiem czy od przeziębienia czy od ćwiczeń wczorajszych? ja chcę, sama nie wiem czego chcę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już się wypluskałam :) a teraz poszła się umyć Kosmi :) :) Zuuzik jesteś cała zgrabna i nóżki też Tokina ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak ! Zagladam do Mony, Chanel zazdrosna wciąż mnie odrywa od kompa i jeszcze mam wnuka na przechowaniu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ulżyło mi bo widzę że i Bechemootek i Kosmi wrociły ,a już się bałam że smacznie śpią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku te same rozterki co u mnie czy róno obdzielam pieszczotami swoich chłopaków:P mam wrażenie, że jak głaszczę jednego to drugi jest zazdrosny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×