Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hmm....ten drugi wiersz jakis bez rymu. To jest chyba bialy wiersz:P Dziewczynki u mnie tez prazy, smazy ja jestem jak zwykle do tylu z praca i jeszcze w dodatku bardzo niewyspana bo w nocy bylo za goraco. Zaraz zmieniam kolderke na letnia bo znowu w nocy nie wyrobie. No lece juz do zajec. Trzymajcie sie kochane🖐️ Terterek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek🌼 dzieki za serniczek. Buziam Ciebie jeszcze raz bardzo mocno a malzyka pozdrow serdecznie . Zycze Wam milego swietowania, pieknego dnia i jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaBonitko👄 Ja też lecę do domowych zajęć:P:P:PTypu:pranie i odkurzanie:O Do wieczorka terterku❤️jesteśmy z Tobą!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko🖐️👄 u mnie też zaczyna prażyć :) ale ja lubię ciepełko oby nie za duże :P :D Banderasku👄 W DNIU WASZEJ ROCZNICY składam WAm najserdeczniejsze życzenia szczęścia, pomyślności, zdrówka i żebyście zawsze cieszyli się SOBĄ 👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Za zdrówko WASZE Banderasku Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Serniczek pychotka :) i sałatka mmmmmmmmmmm❤️ Zuuziczku👄 hop, hop !!!!!! Terterku❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja podpisuję dzisiaj listę obecności u mnie tez prazy i smakuje dzisiaj tylko woda niegazowana i owoce.Choc moje męska część rodziny zajada sie kotletami,im to nie przeszkadza ,że gorąco. Personalna jescze raz wszystkiego naj naj najlepszego. Banderasku ciszę sie,ze Twoja wizyta u lekarza przebiegła w porządku oby tak było zawsze.I skłądam dla Ciebie i Małżyka życzenia na dalszej drodze Waszego życia.Jak najmniej trosk i kłopotów.No i oczywiście wspaniałych dalszych rocznic. Dziewczynki a ja pochwalę sie,ze dzisiaj zakupiłam sobie tę sukienkę co pisałam wcześniej i to trafiłam białą z dodatkiem czarnego i do tego biały żakiecik.Choć dalej twierdzę,ze ta sukienka jest za krótka ale dzisiaj i moja małża stwierdziła,ze moze być,że nie jest za krótka-nie wiem moze tak powiedział bo nie chciał dalej łazić ze mną na zakupach jak to chłop.Chciałam łazić po sklepach sama ale jak wyjechałam z domu to od razu mnie szukał gdzie jestem bo mu sie samochód popsuł i byłam mu potrzeba zwieżć go do domu.A wiecie jak to jest jak samochód sie popsuje to dla chłopa nie ma nic gorszego chyba na świecie przynajmniej mojego.Teraz szuka częsci jakiejś-chyba odzyska humor jak już naprawi.Nie wiem czy u Was w domach tez tak jest jak coś dzieje się z samochodem.?Bo niedługo chyba będę zazdrosna o ten samochod,ze jest ważniejszy od nas. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w bardzo gorący dzień Jestem już w domu i spokojnie mogę składać życzenia naszym koleżankom. Personalna ,dla Ciebie wszystkiego najlepszego , zdrówka , radości , spokoju wewnętrznego oraz dużo miłości. 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼😍😍👄 Banderasku dla Was samych słonecznych dni bez burz i grzmotów , pogody ducha i wielu lat w MIŁOŚCI 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼😍😍😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam :D melduję że żyje tylko troszkę mi brakuje czasu wiecie jak to jest jak się coś robi w domku :) Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko , cieszę się bardzo że zafundowałaś sobie nową kiecuszkę i w dodatku krotką :) mam nadzieję na jakieś fotki. Małżem się nie przejmuj ,faceci tak mają , jak samochód zepsuty ,to wśceklica w nich siedzi że nie przystępuj ale cóż trzeba do tego przywyknąć i tyle. Dziewczynki , wciąż nie mam swojego kompa , od jutra nie będę miała nawet tego od syna :( będę odcięta od świata bo kurs się kończy i nawet z tej możliwości nie będę mogła skorzystać by do Was kuknąć :( 😭 Nie wiem jak długo potrwa moja nieobecność na topiku ale to już siła wyższa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto to na to wygląda,ze zaczełaś remonty w domu? Tokino mam nadzieję,ze przerwa w zaglądnaiu do nas nie potrwa długo i wkrótce bedziesz z nami. Fotki pewnie zrobie ale na czasie i poslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 Baaardzo dziękuję za życzonka:)))) Idę na podusięponieważ upał strasznie mi dziś dokuczył W tej chwili tak jest duuuuuuszno:Pże nie idzie wytrzymać:O:O:O Będzie burza... Życzę Wam spokojnej nocki💤 Jutro udanego dnia🌼 Jutro już niestety maszeruję do pracory😭 Paaaaaaaaaaaaaaaaaa terterku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie DZIĘKI ZA ŻYCZONKA👄 Zapraszam do stołu: Serniczek, galaretka z owocami, lody, sałatka jarzynowa, szyneczka,owoce ( winogronka, kiwi, bananki, jabłuszka ) Kawka, herbatka, soki owocowe, woda mineralna, szampan, koniaczek, tadzio, winko wytrawne. ( Torciku niet:( Pszę się częstować///////////////// YYYYYYYYYYYYYYUUUUUUUUUUUUUUOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku:( a Twoje i moje święto:( Kochana wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy..dużo miłości🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek👄 Wszystkiego,naj,naj,naj z okazji rocznicy ślubu.🌼🌼🌼.Ja myślę że Banderasek poszedł do łóżeczka ale nie sam:)oj razem z Banderasem będą dzisiaj wspominać ten pierwszy raz i udowadniać sobie nawzajem że kolejne razy są nie tylko nie gorsze ale coraz fajniejsze,coraz bardziej ekscytujące i wstrząsające podstawami doznań:):). Personalna👄 Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego święta,już żadnych zmartwień więcej,teraz ma być tylko dobrze,zdrowo,szczęśliwie i wesoło,z rodziną ,z przyjaciółmi i z kim sobie tylko sama życzysz.Wszystkiego NAJ,NAJ,NAJ 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 Dziewczynki za mną kolejny dzień ciężkiej pracy,gdybym Wam opowiedziała co dzisiaj robiłam pewnie byście się uśmiały,ale jak trza,to trza:).Dzisiaj pozwoliłam sobie na krótkie spodenki,no takie nie do końca krótkie bo do kolan i wiecie co?,opaliło mi łyki,teraz mnie pieką:).Pierwszy raz w życiu bolą mnie opalone łydki,o matko ale ubaw:):).No ale co ja tu będę o moich kulasach w dniu święta dziewczynek:). Częstuję się serniczkiem,biorę kieliszek szampana ale muszę się pożegnać go muszę kolacyjkę spóźnioną swojemu menowi przygotować bo dopiero wróciłam z moich robót galerowych ,hi,hi.Buziam i jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco...szynka zielenieje...daję psince:( Wasze zdrowie!! YYYYYYYYYYY Tadzio taki pyszny z soczkiem.....mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...kto póżno przychodzi sam sobie szkodzi..... Personalna i Banderasku........sto słodkich buziaczków dla każdej z Was....Trzymajcie dziewczyny glowę w górze i pierś do przodu.....Tak jak zawsze się umawiamy😍 U mnie wszystko OK. Wróciłam po urlopie do pracory....i mam stosy różniastych papierów. Troszkę czasu brakuje ...ale NIC TO...DAJĘ RADĘ. Wszystkie pozdrawiam i całuję cieplutko. Opalać się i nie marudzić.....Podobno od wtorku znowu będzie tylko około +13...no to teraz korzystajmy z okazji i wkładajmy kuse porcięta i spódniczki (wzorem Smutaska👄. Paaaaaaaaaaa. Spróbuję w stylu Bechemoota: Dobre Anioły......pamiętajcie o NAS tej nocy,proooooooooszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️ Widze ze dzisiaj jestesmy bez sniadanka:O Nie wiem sama co mam serwowac:O Sniadanka jeszcze dzisiaj nie bylo:O na obiadek jest troche za wczesnie. Proponuje kawalek ciasta rabarbarowego i kawe. Za to jaka kto chce, bez kofeny, z kofeina, z automatu albo rozpuszczalna. I do tego sok z granatow:P zeby bylo rozrywkowo:P no i duzo wody bo bardzo jest goraco. U mnie kolejny upalny dzien. Trzeba wlozyc krotkie porcieta i nie marudzic:P,Opalac sie niestety nie moge, moze umyje okno i upiore firanki z tej cienistej strony. Ach! jakas rozlazla jestem w czasie tych upalow. Tzn rozlazla jestem zawsze ale teraz to podwojnie:O Trzymajcie sie kolezanki. Sloneczka z umiarem Wam zycze. Pieknego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Bonitko👄dzięki za ciasteczko i kawkę i wodę:D Szybko wcinam i piję i lecę do pracory:P:P:P Jeszcze raz dziękuję za życzonka👄 U mnie również upalnie i to bardzo:O Jak ja nie cierpię takiej spiekoty...jest 30 stopni:O:O:O Życzę udanego popołudnia🌼 Do ,,zobaczenia,, Pa👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tropikach:):):) Dziewczynki zapraszam na kluski z truskawkami,danie akurat na taki upał,lekkie i przede wszystkim zimne. U mnie na termometrze 32 w cieniu,nie da się niestety dłubać w ziemi więc przeczekuję upały w domku,tu także ciepło uf.Ale ja tam nie narzekam kocham taki upał:) i jak na razie jestem w pełni zadowolona. Bonita❤️👄 Dziękuję trzymam kciuki i pozdrawiam. Poetko🌼 Banderasku🌼 Mam nadzieję że macie klimatyzację w pracy,bo w przeciwnym razie masakra. Dziewczynki,hop,hop jak widzę opalacie się na jakiejś plaży,no zajrzeć tu choć na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki właściwie tylko machnę łapką bo zaraz zaczynam zajęcia i to będzie moje ostatnie machnięcie na kilka dni. Mam obiecany zastępczy laptop ale dopiero ewentualnie we wtorek. U mnie też gorąco ,już 33 stopni w cieniu i nie mam siły, a tu przede mną jeszcze dziś egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie też ciepełko :) no ale w końcu czekałyśmy na słoneczko tak długo i jest :) i niech świeci jak najdłużej :) bo ani się obejrzymy przyjdą znowu zimne dzionki :( a teraz korzystajmy póki można :) :) :) Bonitko❤️ ciasto super :) mmmmmm A ja dla ochłody podaję LODY :) U> U> U> U> U> U> U> Banderasku❤️ miłej pracorki :) Wesołku❤️ Twoje kluseczki z truskawkami mniam, mniam mmmm:) Tokino❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moim aniołom upał rozpuścił skrzydła 😭, spadłam prawie do czyścca ;-). nie wiem, czy w najbliższych dniach coś pokumam :-O. Dla powodzian słońce to zbawienie ale upał, to dobicie 😭 - zżerają nas komary i meszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku👄 I u nas plaga komarów i meszek,ja na temat swoich pokąsanych łydek nawet nie napisze,wygląd okropny a wrażenia nie do opisania. Wiem że dla powodzian gorąc jest dodatkowym obciążeniem i tak to już niestety bywa że to co jednego cieszy drugiemu sprawia przykrość.Szkoda Twoich ikarowych skrzydeł,mam nadzieję że się szybciutko reaktywują i znów nam odfruniesz:):) Dziewczynki upał jakoś nam rozpierniczył topik,tak nas tu mało się pojawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po kilku dniach nieobecności i na kawusie zapraszam (_) (_) (_) (_) (_) (_) (_) (_) herbatke też zrobiłam U> U> U> U> Ice Tea jak przystało na upały ;) i inusie I_I> I_I> I_I> I śniadanko podaje bo zmarniałyście mi na buziach - schudłyście łokroppnie :P:P:P choć Bonita ratować Was próbowała jak mogła :D Bułeczki z masełkiem dżem truskawkowy sardynki z oliwy l l l l l l l l l l l warkoczyki z łososia & & & & & & & & twaróg świeżutki chudziutki Zostawiam soków horteksowych cały kontenerek i wode mineralną też Dziękuje Wam Kochane Dziewczynki za wsparcie - to jest naprawde dużo i to działa ❤️ ❤️ ❤️ Wizyta w L była w porządku - wszystko odbyło sie zgodnie z zasadami, pełna kultura i wzruszeń dużo Upał był nieziemski ale tak sie przygotowaliśmy, że nie było problemu ani tam na miejscu ani w podróży. Wiem, że Personalna skończyła właśnie dopiero co swoje 18 lat :P:D ❤️ Wszystkiego najlepszego Kochana Personalna - ściskam Cię gorąco 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 I Tobie Banderasku z okazji pięknej rocznicy no i z okazji wspaniałej wiadomości o wizycie u pana profesora sypię serię gorących buziaków ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Moja córka kiedyś (w okresie dojrzewania) była skierowana na badania do endokrynologa bo pani dohtórka uparła sie, że dziecko ma powiększoną tarczycę. Zrobiłyśmy badania łącznie z USG i pojechałyśmy do K-c na konsultacje z panią profesor. Ta obejrzała wyniki - zbadała córke i powiedziała jej tak: E.. nigdy nikomu nie wierz jak Ci powiedzą, że masz powiększoną tarczycę! masz taką urode - lekko wypukłą szyję i sie ciesz bo będziesz ją miała zawsze gładką ;) ! życzyła nam wszystkiego dobrego i powiedziała ze nie chce nas już u siebie oglądać! :P:D - wyszłyśmy w ulgą i poszłyśmy na lody. A szyja po paru latach z pulchnej wysmuklała i jest OK Ide teraz do pracy a potem szybciutko na imprezke którą mam w swojej starej pracy. Opisze Wam to w mejlu bo tu nie mogę bo to impreza duża i dużą ilością gości oficjalnych. Mam zamówioną fryzjerke na 9.30 i robie sie na "bóstwo" a potem hulaj dusza piekła nie ma :P:D Pozdrawiam pięknie i życzę słonecznego ale przewiewnego, miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×