Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemootku ja w stolicy byłam jak byłam smarkulą i podlotkiem 8kl,ale fajne mam wspomnienia byłam na koloni super:) wiecie co rozmawiałm z m i chyba będzie mały dylemat ,bo mamy marzenie by święta spedzić nad morzem co wy o tym myślicie?jak nie w tym roku to nastepnym.g gdyby gdziej mieszkał był wrunki to najprawdobodobnie święta bym spędziłą z dzieciakami i z nim w O chyba wicie to jest też nasze marzenie,ale kto wie. a jak niewyjdzie to zostaniemy w domku,a co sie odwlecze to wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowałąm bluzkę ,która mi zagarnęło mi córka,ostanio jak byłam w szkole córką chwile na przerwie gadałam,potem podeszła pani powiedziała ,ze wyglądamy jak siostry,ale urosłam z dumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiesił się mój komp ale już jestem! Kosmi!!! Wspaniały pomysł, oby wypalił już w tym roku :-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia krewetek i antycznej brytfanki:P sa juz w garze:) Kosmi mozesz byc dumna z corci i corcia ze ma mloda mame:) Co do pomyslu spedzenia swiat nad morzem, nie wiem co Ci radzic:O My spedzalismy Swieta raz poza domem. I jakos to niespecjalnie bylo:O Ale czasem wyjezdzalismy na Sylwestra. Zaraz w drugi dzien swiat. I bylo fajnie. Ale w Wigilie chce byc w domu. Na swieta wielkanocne wyjezdzalismy 2 razyi bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko! Ale będą razem, troszkę egzotycznie. Młodzi są, mogą próbować. Im człowiek starszy to trudniej święta poza domem sobie wyobrazić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejuśku Bonito jakie śliczne pieczenie ugotowałaś!:D Dobry pomysł z tymi fotkami owoców morza i od razy ceny są - super Kosmitko - nie dziwie sie, że córcia zgarnęła tą bluzke. Ale to chyba nie Twój kolor - więc nie żałuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwło mnie ,bo to mój wystrzelil pierwszy z taką propozycją zawsze muszę ja a tu mile zaskoczenie,czasem chlopom mózgi dobrze pracujahi:P:) Bonitko chciałabym ,bo dla nas to odskocznia sami dla siebie nie urażając nikogo być tylko my nasza czwórka chwile w takiej beztroskie bajce sie znaleść chociaż na troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha mam naprawde udaną córkę syna też. córcia jeszcze dziś od cicoi zgarnęła kozaki na małym obcasiku długie,kurtkę i czapke. Bonita masz rację o mój losie wszystko jej sie podoba i czasem zsciagłąby to ze mnie i cioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek z tych najlepszych nie mam fotek. Ostatnio ide na latwizne i wrzucam pod koniec pieczenia pare kartofli:P Oszczedzam na myciu garkow i nie musze sosu przdsedzac przez sitko a potem zageszczac. Malz kreci nosem:O On woli z knedlami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek w woreczkach w marketych ceny krewetek sa nizsze. Kosmi to widac na zdjeciach ze jestescie zgodna, udana i szczesliwa rodzina. Dzieciaki masz fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Terterku dwuczęściowa z wdziankiem, a zapłacilam 35zl,zebym wiedział ,ze corka capnie to by dwie wzięła była jeszcze jedna tylko trochę ciemniejszy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedź z nami Pszczółko ❤️ a sen potem łatwiej przyjdzie ❤️ Kosmitko - tak trzymaj - Rodzinka to podstawa. Ja nawet nie sądziłam, że moje dzieci nas-chrupki postrzegaja jako zgodną pare i jak czasem zdarzy sie że z małżą warkniemy na siebie - to widze niezadowolenie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootek brytfanka po tesciowej nie ma pokrywy:O Moze kiedys i miala:O Z przykrywka mam inna ktora sama zakupilam, ale jak pisalam uzywam tej po tesciowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko 🖐️ z Ciebie to jest dobra gospodyni wszystko potrafisz zrobić :) chociaż wszystkie jesteście wspaniałymi żonami, kuchareczkami po prostu superańskie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas takie ziemniaczki kroimy w cząstki pieczem z przyprawą do ziemniaków we worku,podkoniec pieczenia rozpruwam worek i też pychotka na imprezki hi zgodna to fajnie,ale czasem jestem wredna małpa i robię borutę:P ale to trwa krótka ale jak sie lubie godzic hi:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia miała taka brytfankę bez pokrywy i mówiła na nią rynka :-D. Moja mama robi śledzie z rodzynkami. Nie gustuję w takich połączeniach, lubię śledzia solonego w różnych wersjach, zdecydowanie pikantnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli marzysz o wyjezdzie na swieta Kosmi to pakuj torbe:P A ja jestem juz chrupek:( Ja chce siedziec w domu:) Z wiekiem robie sie domatorka:P z nalogami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito - to nic złego - ja też lubie być w domku - szczególnie sama i nigdy sie nie nudze A powiedz jak sobie przykrywasz te brytfanke jak jest taka potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×