Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

jedź z córką i ciesz się, że chce z Tobą:D wiesz, że młodzież woli swoje towarzystwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz a jak sie nie powiedzie,wiesz ja jestem nadgorliwa i boję sie zostawiac wtedy syna w domu ,moze coś trzeba będzie doradzić.Juz nie wiem sama .Zeby to było choc tydzień pózniej a to akurat w czasiie wyników.Mi najbardziej pasowałoby wysłac ich oboje.Miałyby z głowy wakacje,bo my w tym roku planujemy póżniejszy dakszy wyjazd,niesety bez dzieci bo bedzie to juz rok akademicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku jakos cięzko zostawiac samych ich w domu w takim czasie.Wiem,ze jakkolowiek postąpie to dla któregoś dziecka będzie żle.Dlatego szukam jakiegoś innego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma innego rozwiązania:P musicie przegadać każda opcję i albo puszczasz dzieci razem, albo jedziesz z córką, bo szkoda okazji, a o syna się nie martw, da sobie radę, nie zostaje sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zuziczku syn nie pojedize bo musi jakby co zając sie dokumentami a ja (też małz mówi jedz z nia ale zostaje jakieś ale dla mnie i do mnie należy decyzja ) Powoli podsuwam inną myśl i moze cos z tego wyjdize.Jutro napisze by nie zapeszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku nie na wyspę nie,bliżej mamy jechać z małza pracy do Włoch na kilka dni. Mamy takie plany jak wszystko dobrze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i fajnie, żeby tak mój chciał gdzieś dalej pojechać, a ten nie amator Bałtyku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w wakacje niestety zostaję krótkie jednodniowe wypady bo małz nie moze wziać urlopu niestety. a my zawsze jeżdziliśmy wszędzie razem ,po prostu nie lubie jak ktoś zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku szczerze Ci powiem wolałabym byśmy razem pojechali nad Bałtyk,niż każde osobno gdzieś. Ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu Twoje dzieci już dorosłe i aż dziw, że same nie chcą się gdzieś wyrwać bez Was;) a Ty musisz pomalutku oswajać myśl, że niebawem jeździć będziecie sami z małżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja juz powoli przywykam do mysli,że zostajemy sami bo wszystko na to wskazuje.Ale dobrze ,ze choć ciagnie corkę jeszcze do domu,że przyjeżdza.Ale jak długo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę o tym wyrywaniu się, bo pamętam jak dla mnie takim sposobem na wyjazd bez rodzinki były wyjazdowe OHP-y, pierwszy raz byłam na takim po 8 klasie:P a potem już każde wakacje w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Małgorzatko! gratulacje dla syna i dla córy Pszczółkowej! Mój 4 przyszywany syn :-D zdał maturę świetnie. I co z tego, decyzja o przyjęciu na studia lezy w gesti cyborgów, przeliczających punkty i różne kody :-O Dla mnie obecny system jest wielkim nieporozumieniem!!! Być może jestem wiekową, tzn. półwiekową :-p damą...ale to jest chore.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No....ja znów jestem za późno😭. Chyba będę mogła pobuszować w cafe na emeryturze:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie Bechemootku. Na emetyrurze jest jeszcze mniej czasu. Malz emeryt-rencista, ja gospodyni albo ladniej pani domu a czasu niet:( Z niczym sie nie wyrabiam. Dopiero zasiadam do kompa. Malgos gratulacje dla chlopaka, dla Pszczolkowej dziewczynki oczywiscie tez. A w ogole nasze topikowe dzieci sa bystre, ale jakze mogloby byc inaczej:P Malgosiu chcialam Ci napisac ze powinnas wycieczke do Chorwacji wybrac raczej z katalogu. Takie wygrane wycieczki gdzie druga osoba musi placic i to nie malo to przekret i trzeba trzymac sie z daleka. Moj malzyk wygral taka wycieczke do Wiednia. Pojechalismy bo ja bardzo chcialam i kosztowalo nas to tyle, ile wycieczka z bardzo drogiego biura turystycznego. Do dzis smiejemy sie jak wspominamy ten wyjazd. Nawet parking kosztowal 20 marek na dobe, bo bylo to chyba z 15 lat temu. Hotel byl daleko od miasta w lasku wiedenskim, owszem i ladnie ale dojazdy do miasta Z przesiadka autobusem a pozniej metrem:P Wieczorem zdani bylismy na bardzo droga restauracje hotelowa . Podobnie moze byc z Chorwacja. Czy w ogole wie gdzie jest ten hotel? jak daleko do morza? w jakiej miejscowosci? Takie wycieczki krotko piszac to jest nabijanie ludzi w butelke. Wlasciwie to oszustwo jest juz znane i malo kto sie na to nabiera. Lepiej wybrac fajna wycieczke z katalogu, w cenie jaka Ci odpowiada, to wiesz przynajmniej co Ciebie tam czeka. Nie ma cudow na tym swiecie i nic nie ma za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nie wiem z czym kojarzysz te plakietki. Tutaj chodzi o niewinna plakietke spalinowa:) Chcemy w niedziele pojechac do Ausburga ,a tam do starego miasta mozna wjechac tylko autkiem oznakowanym plakietka ze auto wydziela malo spalin. http://www.mypolacy.de/aktualnosci/niemcy/sa-juz-dostepne-plakietki-na-samochody.html Wesolku Znowu wykopy w ogrodku:( Ale coz zrobic ? Nie bedziesz utrudniac siostrzenicy. Pociecha jest to ze, bedziesz miala fajne sasiedztwo. Zuzik jak masz fajnie. Jeszcze tylko 2 tygodnie do urlopiku nad morzem:) A ja dalej nie wiem co bedzie z moim urlopem:( Trzeba cos wyszukac gdzies pojechac:O Dobranoc dziewczynki. Spijcie dobrze. Bechemootek[serce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny piątek Zaparzyłam dla Was kawusię, herbatkę i inusię.....proszę się częstować:D Tokinko❤️ pięknie wyglądasz ...jak zwykle! Ale włoski jeszcze bym troszkę przycięła..........? Buziaczki dla Wszystkich👄 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 - i od razu pije kawusie zaparzoną przez Personalna - dzięki ❤️ Dziewczynki moje-jade dzisiaj zaraz po pracy z moimi emerytkami na zaległą urodzinową imprezke 100 km poza moje miasto - będziemy tam nocować i grillować i śmigać po lesie i gadać i jeśc i pić i mam nadzieje bawić sie dobrze. Zostawiam Wam śniadanko: kaszka na mleku (____)? twarożek ze szczypiorkiem http://eksplozjasmaku.blox.pl/resource/Twarozek_wiosenny.JPG troche wędzonych rybek - szprotki, makrelki, łososowe fileciki http://www.zdrowodomowo.pl/resources/rimg_d/571_1_img_0345.jpg http://ryby.makro.pl/foto_ryby/wedzone11.jpg http://arbiter.pl/files/g/2_361828831_IMG_9348_.jpg Wracam jutro wieczorem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu ❤️- właśnie to zrobiliśmy: ogrodziliśmy dzikie winko palikami Roberto ❤️- bluszcz który dostałam o d Ciebie rośnie pięknie - czekam niecierpliwie kiedy będzie gotowy do fotek żeby Ci posłać Wesołku ❤️- hi hi - byliśmy z Małzykiem nawet złośliwi i wzięliśmy mały odwet na facetach od koszenia traw Tokino ❤️- no tak to jest, że operacje oczu zawierają sie w ścisłych ramach moj syn też sie przymierza A wiesz, że może Personalna ma racje? że może warto wypróbować włoskow bardzo króciutkich? jak lubisz takie to całkiem krótkie ale takie ekstra wystrzyżone - zeby głowę atrakcyjną zrobić - masz ślczną buzie piękne usta i oczy - przy super króciutkim strzyżeniu bardziej się wyeksponują - następnym razem spróbuj ❤️ Zuziczku ❤️- wino będzie się pięło po bocznej zachodniej ścianie bloku - nie będzie nam włazilo w balkony, a ja mam pod soba tylko dwa balkoniki i sąsiedzi sensowni - robactwo takie jak z dzikiego wina to tylko daj Boże! Małgosiu ❤️- córka nawet niech sie nie waha! - nawet jeśli jest jakieś ryzyko że impreza bedzie nieudana - to dla niej jest świetną okazją zdobycia doświadczenia - na przyszłość jak znalazł. Wyrobi sobie zdanie o takich akcjach. Ja mam nadzieje, że będzie to super wyjazd i tego jej życzę. Zgódź sie - ryzyko niewielkie. Pozdraiwam Was wszystkie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,czytam opinie o tym biurze i wiadomo sa jak zawsze i za i przeciw,aby bezpiecznie to jakos bedzie tak mysle,na razie jest chetna tylko czekamy na decyzje jednej osoby czy będzie mogła z nia pojechac,hotel na zdjeciach ładny z kuchnią ,można samemu coś ugotować),plaża koło hotelu miejscowość Biograd Chorwacja W zasadzie jak to czytam oferta przeznaczona dla studentów,taka wycieczke wczoraj wygrało 5 osób,w ubiegłym roku z tej firmy ktoś wygrał wycieczke do Hiszpanii i był zadowolony bo pisął.ale na razie czekamy czy bedzie miała z kim pojechac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna kawusia w Twoim wydaniu super Tererku troszkę mnie podtrzymujesz na duchu( bo ona bez nas nigdy poza granie kraju nie jechała i troche jestem na nią teraz zła ,ze zawsze coś wymysli) ale z drugiej strony tak mysle zaliczyła oba kierunki studiów na bardzo dobre oceny tez moze coś sie nalezy,tym bardziej ,ze małz nawet nie protestuje) Miłego imprezowania zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece w końcu coś pomyślec o obiedzie bo w końcu będzie zimna kuchenka na obiad jak zasiade na kompie. Miłego dnia dla wszystkich zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Małgosiu ...moja córka ma takie samo zdanie jak Bonitka jeśli jechać to ze znanego ci biura podróży .Jej koleżanka pojechała na coś takiego szkoda gadać ale zrobisz jak uważasz moze to tylko przypadek 👄 tokino...a co miałam zrobić ? jak bym tak zrobiła to by się siostrzenica z siostrą obraziły na śmierć :( Wesołku Jeden... już co moża było jest porządnie wyprane ,ściany na wysokości te malowane podmalował M by O..już przestał niuchać resztę pokoi będziemy malowali myliśmy je mocnym mydlem zapachowym :D ciekawa jestem co bratowa na to sikanie :D Ja tam nie chwale mego O ..ale on takiego czegoś nie robi ,jeżdzimy z nim do rodziców ,brata ,moja siostrzenica kompletnie chyba nie nauczyła R...czystości bo jak siostra opowiadała to musiała wyrzucić dywany bo zlane . U mnie nie pada jest w mirę ciepło ,szkoda że nie pada choć troszkę bo muszę podlawać . Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×