Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemotku i ja przyłączam się do życzeń urodzinowych dla Ciebie:) życzę Ci po prostu żeby chciało Ci się chcieć👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję za życzenia :-D Już późna pora, ale może jeszcze jakiś owocytek? Jabłuszka, winogronka, mandarynki, pomarańczki i orzeszki laskowe w czekoladzie :-) Trunki jeszcze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Szczere i gorące życzenia wczorajszym solenizantkom🌼👄 A dzisiaj kochanemu Bochemotkowi-zdrówka,zdrówka i wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek-100 lat!!Bądż zawsze szczęsliwa i radosna🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie, właśnie ukręciłam sernik i wstawiłam do piekarnika:P też sobie znalazłam porę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się pożegnam, jutro pracorka. Dziękuję baaardzo za wspaniały dzień 👄! I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Zaparzam kawusię,inusię i herbatkę Zuziczku ,Malutka ,Bechemotku wszystkiego najlepszego z okazji Waszych Świąt.🌻 🌻 🌻 dla WAS Przepraszam,że dopiero dzisiaj ale jakos teraz czas szybko u mnie leci. Pozdrawiam i życzę milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie z samego rana , nie wiem czy później uda mi się kuknąć . Małgorzatko dziękuję za kawusię , dziś musi być mocna by postawić mnie na nogi. Trzymajcie za mnie kciuki , mam dziś " egzamin" będzie komisja , będą testy :P ciekawe jakie głupoty dziś powypisuję :D Dziewczynki mamy dziś trzeci kolejny dzień świętowania ,bo dziś mamy dwie SOLENIZANTKI - Roberta i Pszczółka obchodzą dziś IMIENINY 🌼 Dziewczynki z całego serca życzę Wam wszystkiego ale to wszystkiego najlepszego , słońca , radości , przyjaźni ,miłości i oczywiście dużo , dużo zdrówka 🌼🌼🌼😍👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) 🖐️ Tokinko serdeczne dzięki za życzenia 👄👄 Kciukaski będę mocno trzymała :) powodzenia👄 Roberto składam Ci NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA IMIENINOWE👄 dużo zdrówka, pomyślności, radości i samych pięknych dni🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄 Bechemootku Skarbie Tobie chodż spóżnione ale z głębi serca płynące ŻYCZENIA URODZINOWE👄 zdrówka, radości i samych słonecznych dni🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄 Stawiam na stoliczku likier wiśniowy Y Y Y Y Y Y serniczek i ciast ze śliwkami ( %%%%%%%%%%%%%%%%%) z kawusią )_(> )_(> )_(>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu, Personalna, Tokina❤️ dziękuje WAM KOCHANE DZIEWCZĘTA za życzenia i piękne prezenty 👄👄👄 No a teraz lecę pichcić obiadek paaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino jak Ci poszło na egzaminie?Daj znać Ja też dzisiaj dostałam zawiadomienie,ze przyznali mi kurs kasy fiskalnej z Biura Pracy,jutro mam sie dowiedziec wszystkiego.To i dobrze bo ostatnio wyszukuje zajęć by nie siedzieć w domu.Najgorzej jak kurs zacznie się w piątek a ja obiecałam kuzynce ,ze napiekę jej serników na sobotę na wesele.Ale mam nadzieję,ze moze zacznie sie w poniedziałek.Oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!Pszczółeczko wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i radości żadnych stresów tylko uśmiechu 👄🌼 Dziękuję za życzenia ,prezenty 👄 zostawiam torcik i koniczek proszę się częstować 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Pszczółko🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wszystkiego najlepszego w dniu imienin:) Ja ze swojej strony pragnę podziękować Wam za troskę i zainteresowanie,jestem trochę na siebie zła bo moim przeświadczeniem było już nigdy nie obarczać WAS swoimi kłopotami i co?! Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda jest łokrutna:p,pada wieje i jest chłodno,nie ma nawet co marzyć o jakimś grzebaniu w ziemi a co człowiek robi w takiej sytuacji,siedzi napycha brzuchol (przekąskami i nie tylko) i się martwi,zamartwia sie na całego,no a że mu powodów do zmartwień nie brak robi to z całym namaszczeniem i oddaniem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dopiero znalazłam wolną chwilę by złożyć wam życzenia Roberta, Pszczółko👄❤️🌻 wszystkiego najlepszego Była synowa z wnukiem, wizyta kontrolna u lekarza, a później kontrola sklepów i tak nam zleciał czas do obiadu, teraz już pojechali. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku dziękuje 👄👄👄 Roberto pięknie dziękuję za prezent i życzenia👄👄👄 Bondi dziękuję 👄👄👄 Kosmi 👄👄👄 Jesteście Wszystkie Kochane mocno Was przytulam mmmmmm❤️ Dostawiam jeszcze sałatkę jarzynową ( &&&&&&&&&&)> i udka pieczone ( $$$$$$$$$$$)> no i polałam KAŻDEJ likierku :) :) Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y proszę się częstować 🖐️ Może jeszcze zajrzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja wpadłam żeby Wam podziękować za trzymanie kciuków ,rozmowa przebiegła zadowalająco :D tym bardziej że osoba udająca pracodawcę nie miała pojęcia o co pytać :D trochę mnie to zbiło z tropu ale oczywiście przejęłam pałeczkę i byłam uprzedzająca :D:P Testów nie było , jeśli nie dojadą jutro to ich pewnie już nie będzie ...oby :) Przyszłam tu głodna a tu widzę nasz solenizantki pozastawiały stoły , i wódeczki nie zabrakło :D w końcu nie muszę gotować , zabiorę coś stąd i podam Małży :D niech się chłopina nacieszy :D Ja tu takie śmiechy odstawiam a nasz Wesołek znów ma zmartwienie:( To smutne bardzo, że wciąż czymś się trapisz Wesołku , już mi się marzy by się te wszystkie kłopoty przewaliły i by dla Ciebie wreszcie słoneczko wyjrzało zza chmur . Posyłam do Ciebie ciepłe fluidy , przytulam mocno👄. Druga dziewczynka ,która ma kłopoty to nasza Personalna . Niestety przez jakiś czas nie będzie z nami . Z teściem jest coraz gorzej , są duże problemy , musi się nim zająć i same rozumiecie nie będzie miała głowy by tu zaglądać :( Personalna , wspieramy Cię z całych sił byś podołała tym ciężkim chwilom , nasze dobre myśli płyną w Twoim kierunku. Trzymaj się kochanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo i dzien dobry🖐️ Wlaczam komputerek i niedowierzam. Znowu swietujemy:) 🌼Kochana Pszczolko🌼 🌼Kochana Roberciko🌼 W Dniu Imienin skladam Wam kochane kolezanki najserdeczniejsze zyczenia. Zycze duzo zdrowia, szczescia i spelnienia wszystkich marzen, nawet tych najskrytszych. I jeszcze raz duzo zdrowka zycze. 🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ciesze sie ze testy a raczej rozmowa wypadla pomyslnie. Przykro ze Personalna i wesolek maja klopoty. A ja narzekam na pernamentny brak czasu. Nie moge sie z niczym wyrobic:( Teraz dopiero zasiadamy do obiadu. Ach jak ja nie mam czasu to kto go ma:O Takie czasy nastaly. Teraz smaze kielbase na obiad. Kukne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A okazuje sie ze ja mam czasu najwiecej... To jest juz moj trzeci wpis z rzedu:P Dziewczynki u mnie tak pieknie zazielenilo sie przez ten tydzien kiedy ja bylam w Polsce. Drzewka na moim osiedlu takie piekne, wszystko jest zielone, ach! jednym slowem chce sie zyc! Tylko jest zimno bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czasem bywa Bonitko że udaje się wpisać kilka razy z rzędu :) a ja byłam w kuchni bo Zuuziczek narobiła smaku na serniczek , solenizantki na inne smakołyki więc postanowiłam coś i ja upiec na jutrzejsze zakończenie . Wymyśliłam na szybko , ciasto czekoladowe z torebki , masa też czekoladowa a posypałam wiórkami kokosowymi z braku inwencji tfffuurczej :P :D Zabiorę jutro na ostatnie zajęcia , jak się pewnie domyślacie nie tylko ciasto:P cuś mocniejszego też się przyda :D Teraz się chłodzi bo do masy dodałam żelatynę coby mi się jutro nie rozjechała :D ale kurcze czy nie będzie obciachu to nie wiem:O bo się jakoś szczególnie nie przyłożyłam do wykonania . jedynie to mnie trzyma na duchu że się dziewczyny niczego nie spodziewają a ja lubię czynić niespodziewanki :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Przczółka Roberta wszystkiej co najleprze w dniu i mienin dużo zdrówka ❤️👄🌼❤️👄🌼 ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼 ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼 ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼 Tokina to dobrze że testów nie ma gratulacje za zdanie ❤️ u mnie też xzimno od rano paliłam w piiecu bo zimno jutro jade na masaż już się ciesze w tym tygodniu jeszcze nie byłm mój kierowca pracuje nier miał kto jechac ze mna pozdrawiam Wszystkie dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Roberto❤️pszczółko❤️życzę W🌼S🌼Z🌼Y🌼S🌼T🌼K🌼I🌼E🌼G🌼O🌼 N🌼A🌼JJJJ🌼🌼🌼🌼 Personalna❤️❤️❤️trzymaj się!!!...Baaardzo mi przykro😭 Melduję posłusznie;))))że od jutra do niedzieli mam II zmiany i proszę o usprawiedliwienie;))))mojej nieobecności... Życzę miłych i spokojnych nadchodzących dni:)))) Tulu do serduszka❤️i buuuuziaki👄👄👄 Do ,,zobaczenia,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ogladam w telewizji film o wojnie. Teraz w zwiazku z rocznica zakonczenia codziennie nadaja przynajmniej 5. Tak normalnie bez rocznicy, w tutejszej w telewizji sa puszczane codziennie tylko 2 albo 3. Teraz wiecej. Tak na wszelki wypadek zeby nie zapomnieli kto zaczal ta wojne:O Spoleczenstwo trzeba wychowywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku , nie ma czego gratulować to była tylko zabawa :D porobiłam przy okazji kilka fotek swoim nowym koleżankom . Nie wiem czy jeśli pracujesz na drugą zmianę nie znajdziesz chwili by wejść na topik i pomachać łapką ? Mam nadzieję że byłaś u endokrynologa i już zażywasz jakieś tabsy ,ciekawa jestem czy będziesz się po nich dobrze czuła i czy odczujesz zmianę . Bonitko , podziwiam Cię , ja nie lubię filmów o wojnie i w ogóle jakichś smutnych ,czy dramatycznych filmów unikam o horrorach nie wspominam nawet :O Najchętniej oglądałabym jakieś fajne komedie a ostatnio gustuję w komediach animowanych :P takich jak Epoka lodowcowa :D Dziewczynki jestem zła na siebie bo przez swoją nieuwagę zepsułam sobie okulary do komputera i to kurcze teraz kiedy będą mi bardzo potrzebne :( Normalnie ,nie mam wyjścia muszę jutro iść do optyka i obstalować nową parę i tu znów będzie cholera słony wydatek bo z antyrefleksem szkła są drogie ale cóż no nie mam wyjścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×