Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina przepraszam, ale nadal nic nie widzę. piszę i piszę, wysyłam i nic nie ma:o pożegnam się więc, całuję Cię mocno i nie smuć się już więcej👄 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Kochana Tokino z okazji Twoich urodzin ślę do Ciebie najserdczniejsze życzenia: zdrowia,szczęścia,radości oraz wszelkiej pomyślności 100 lat!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dziewczynki,ja z braku czasu nie udzielam się na forum,chociaż od czasu do czasu Was podczytuję. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie-myslami jestem z Wami wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wszystkie dzisiaj zmordowane bo wcześniej odpuściły pogaduchy :D A ja od dzisiaj rozpoczęłam wieczorne bieganie :D Jutro pewno nogi bedę miała jak kołki, ale i to da się przezwyciężyć :) To dobrej nocki wszystkim i miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowy piękny dzień, zapraszam na kawusię, herbatkę żurawinową , lipton z cytrynką , inkę , cappuccino i soczki. U mnie o dziwo zapowiada się piękny dzień. Wczorajszy nocny deszcz przyniósł znaczne ochłodzenie, zobaczymy co dziś zwojuje słońce, ale mam nadzieję że będzie chłodniej niż wczoraj. Najważniejsze że wczorajsze wysady i wysiewy zostały pięknie polane i teraz mam pewność że wszystko szybciutko urośnie:D Wczoraj kaffe strajkowała i nie mogłyśmy dokończyć miłego wieczoru, ale trudno, dużo trunków jeszcze pozostało tak że na dzisiejszy wieczór będzie jak znalazł :D Na razie życzę wszystkim miłego dnia 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Tokino dziękuje za pyszną kawusie ❤️ Sama jestem zaskoczona pogodą bo u mnie wczoraj była taka nawałnica że w pośpiechu zamykałam wszystkie okna a na balkonie wszystko fruwało, było niebezpiecznie. Popadało ale niewiele i dzisiaj wstał piękny słoneczny dzień. Pospałam dłużej ;) A teraz moge śniadanko niewielkie Wam zaproponować. może przygotuję tosty: http://www.gwiazdywkuchni.pl/pliki/przepisy/przepisy/tosty_8.jpg i troche owoców http://www.ekoenergia.pl/uploaded/Image/obrazki/potrawy.owoce/owoce.jpg POZDRAWIAM i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie, widzę że wszystkie dziś bardzo zapracowane jesteście, ja zresztą też byłam ale teraz już skończyłam wszelkie prace i nareszcie odpoczywam. Zakupiłam dziś paprykę , plus ogóry które miałam zerwane od wczoraj no to zaprawiłam prawie pół dnia. Wrzuciłam do gara jak mniej więcej wyglądają te słoiki z papryką i ogórami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ubawiłaś mnie tym linkiem :D super taniec do superowej muzyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Ciebie ? zaczęłaś już ten kurs ? bierzesz już lekcje z jazdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra , też se ide , jak strajk to strajk:P Trzymajcie się cieplutko, miłej spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciemną nocą🖐️ Ja miałam kolejny dzień przetworowy :p:). Kiedyś Tokina zapytała czy nic nie produkuję bo nie mówię na ten temat,to proszę piszę:):D.Dzisiaj produkowałam sos słodko kwaśny jest pyszny a potem naszykowałam cukinię z papryką na jutrzejszy sos z cukinii.Wyznam szczerze że nie wiem kto to będzie jadł bo w minionym roku miałam mniejszy przerób a i tak nie zdołaliśmy pożreć wszystkiego.Papryka obrodziła mi w tym roku no i wyjścia nie ma trzeba coś z tym zrobić bo żal aby się zmarnowało.Dzisiaj także bolą mnie wszystkie członki a od krojenia ton cebuli i łoczka bolą:p. Zatem dobranoc dziewczynki i niech Wam się przyśni coś pięknego a dla Tokinki gorący całus na poprawiny👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam pomachać grabencją wczoraj kafe z nas zadrwiło i połykało nasze wpisy, by je wypluć nawet nie wiem po jakim czasie:P, każdym razie wnerwiło mnie na maxa:o Tokina fajnie prezentują się Twoje ogórasowe przetwory i na pewno są smaczne:D u mnie nic nowego, pogoda jak na razie ok, rano wilgotno, w dzień cieplutko, oby jak najdłużej tak bylo:D buziam Was na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Jest słonecznie i chłodno, możemy troche odetchnąć Ciekawe jaką mają pogode nasze Dziewczyny na wywczasach - mam nadzieje, że świetną. Bondusia pewnie podziwia złotą prawie jesień w górach a Bonitka cieszy sie umiarkowanym ciepełkiem i może wędrować po chorwackich ścieżkach Sniadanko jak zwykle: http://www.inspirander.pl/files/gotowanie/%C5%9Bniadanie.jpg Życze Wam Dziewczynki udanych zapraw, spokojnej walki z ogórkami i papryką, udanych nalewek i soków. Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Tereterku dziękuję za kawusię, koniecznie musi mnie postawić na nogi, a później skubnę śniadanka, mówię skubnę bo ono dziś takie bardziej skromne:D przypomina o tym że dieta ...dieta...dieta:D no i dobrze, wreszcie trzeba się wziąć za siebie:D Też jestem pewna że Bondi i Bonitka mają piękną pogodę, na pewno Bondi nie siedzi w domu tylko gdzieś wyruszyła na szlaki, eh jak jej zazdraszczam :) Może coś się wykroi w przyszłym tygodniu i może też wyruszę na szlaki :D no ale same wiecie jakie jest morze :D szerokie i głębokie :D więc na razie są to tylko jakieś ciche obiecanki ale pożyjemy zobaczymy. Dziś już nic nie przetwarzam, raczej pójdę zrobić porządek wśród truskawek a później co to jeszcze nie wiem. Wesołku a co to za wspaniały sos produkujesz na bazie z cukinii? bardzo poproszę o przepis, bo cukinii u mnie bardzo dużo i w zasadzie to nie wiadomo co z tym robić. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie 🖐️ U mnie dziś pogoda zmienna rano lało a teraz świeci słonko :) Ja tez już mam dosyć tych słoików ciągle coś trzeba przetwarzać :( jak skończyły się ogórki to papryka się zaczęła :( no ale już KONIEC;) Tokino :) dzięki 👄👄 i uważaj na siebie . Pozdrawiam cieplutko i ściskam każdą bez wyjątku mmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wielkiezarcie.com/recipe70192.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe24319.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe31955.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe62471.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe21312.html Tokina to przepisy wypróbowane przeze mnie i ocenione na 5+ ale oczywiście jeszcze nie wszystkie bo jest leczo,zupa z cukinii i placuszki,mniam pycha.Pisałaś że nie wiadomo co z niej robić dla mnie to królowa wśród warzyw bo można z niej robić wszystko i zawsze smakuje wybornie i w każdej potrawie inaczej.Obie z córką jesteśmy jej zwolenniczkami a mój M na początku jak siadał nad talerzem kręcił nosem że zielone mu daję,teraz już nie kręci siada i zajada.A jadłaś cukinię z bułka tarta i masełkiem? .Jeśli nie ugotuj młodą cukinię bez obierania i polej przyrumienioną bułeczką z masłem,mniam niebo w gębie.Młodą cukinię także można jeść jak ogóra,kroi się w plasterki i dalej serwuje jak znaną wszystkim mizerię. U mnie dzisiaj kolejny dzień wśród słoików,octu itp odpocznę jutro bo mam wyjaździk no i papryka musi się zaczerwienić bo ta nie zerwana jeszcze z krzaczków nie zarumieniła się jeszcze a tyle jej jest że teraz chyba zrobię pastę. Ja pogodę przed południem miałam wymarzoną teraz jednak robi sie pochmurno i chyba zacznie padać.Deszcz niby potrzebny bo ziemia zaczyna przypominać beton ale kurtka jak ja nie lubię takiej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie popołudniową porą u mnie pada i to dość mocno, w zasadzie bardzo się cieszę by kiedy dziś sadziliśmy z synem tuje to ciężko było wkopać łopatę , było strasznie sucho. Podleje mi zatem wszystko co posiane i posadzone. Muszę jeszcze gdzieś wyszukać moreli i posadzić, bo Małgorzatka tak namawiała, może to dobry pomysł, spróbuję, bo miejsca to u mnie dosyć. Jeszcze koniecznie muszę posadzić borówkę amerykańską, kilka krzaczków, zobaczę, może jutro na targu coś złowię. Pszczółko, dziękuję za pogaduchy👄 Wesołku, dziękuję za linki, sprawdziłam i coś dla siebie wybiorę ale tego sosu raczej robić nie będę bo w zasadzie nie mam dla kogo, nikt za nim nie przepada, ale przepis zachowałam, może komuś podam a może kiedyś sama się skuszę. Jutro może wreszcie zrobię tą cukinię faszerowaną dla siebie a Małży wypróbuję bigos , ciekawe jak zareaguje :D czy tak jak Twój Małżyk Wesołku, czyli krzywo patrzył a teraz mu smakuje , może i mojemu zasmakuje:D Personalna, dziękuję za przesyłki 👄 Hop , hop, proszę się meldować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się boję pisać, bo przedwczoraj po moim wpisie szlag trafił cafe a wczoraj nie miałam netu (oczywiście z winy dostawcy ) Wczoraj Teo zdał egzamin na prawo jazdy :-D! Próbował kilkakrotnie i nic. Zrobił sobie 5 lat przewy i zdał za pierwszym razem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie koleżanki u mnie wszystko ok w pracy też dobrze ja chyba bym nie mogła być kierownica cały czas już mnie to denerwujekażdy coś chce z firmy dzwonią o wszystko pytają itak dalej ja jestem z nerwowa chyba za dużo na głowie w domu tak jak było i drugi domu jest dobrze nie narzekam Tokina u mnie też nie ma grzybów pisałm dzisaj do siostry mojego czy u nich sa ale jeszcze mi nie odpisałam zdjęć jeszcze też nie mam ale myślimy ze w sobotę będziemy mieć gości że na przywiozą zdjęcia i płytkę pozdrawiam Was serdecznie❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku👄👄 Gratulacje dla nowo upieczonego kierowcy i oczywiście żeby szosa się równo i szeroko ścieliła mus to oblać:):D Tokina ❤️ jak obierzesz cukinię ze skórki bigos nie będzie zielony,ja młodej po prostu nie obieram i wtedy danko zieloniutkie. Beti🌼 Dwa domy i jeszcze stanowisko kierownicze nie dziwi że nie dajesz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku to nie Twoja wina że kaffe strajkowała :D oczywiście awaria była już wcześniej i nie było widać wpisów, czasem tak się dzieje, nic na to nie poradzimy. Byle nie było takich kłopotów jak w pierwszej części ale mam nadzieję że tym razem przetrwamy wszystkie awarie:D Widzisz, jak dobrze, okrzepł chłopak, i podszedł do tematu spokojnie i proszę zdał od strzału :D gratulacje 👄👄 Beti, wiadomo że kierownicze stanowisko to odpowiedzialność, mam nadzieję że kiedy kierowniczysz , to nie jesteś na kasie, czy za ladą. Czekamy na fotki z niecierpliwością , aż szkoda że nie pstrykałaś choć telefonem zawsze mogłabyś MMS przysłać :) a tak to musimy uzbroić się w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki robie wszystko za ladą stoje i obsługuje klientów a i rolady robię jak trzeba bo my czasami robimy same rolady do sprzedaży robię wszystko liczę faktury co trzeba to zrobię chodze na 7 i jestem do 11 a pózniej idę na 14 i jestem do 18 a pracuje tak dlatego żeby nie robić nadgodzin a że mam blisko to sie sama zgodziłam na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×