Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Oooooo jak dużo śniadania, załapię się i ja - dzięki. Nasze koleżanki chyba już na miejscu, będziemy czekały na relację. A teraz rozkoszując się kawą będę myślała o nich i zazdrościła. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Spotkało mnie dzisiaj coś bardzo miłego,wzruszyłam się i zrobiło mi się bardzo przykro że jestem tu a nie w K.. Nasze kochane dziewczyny są już na miejscu i po tonie ich głosu można wywnioskować że spotkanie udane i bawią się dobrze.Sprawiły mi dzisiaj wielką radość nie pierwszy raz zresztą i tak się zastanawiam czy mi kiedykolwiek uda się Wam odwdzięczyć?! Ciężko będzie doczekać się do wieczora aby usłyszeć bezpośrednią relację i mam nadzieję że to spotkanie będzie początkiem kolejnych na które i mi uda się pojechać. To na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku nie tylko ciebie zaskoczyło ja do tej pory jestem w szoku po niespodziance od dziewczyn i też się wzruszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę już trzeci raz coś mi wcina :( Kosmi o tej samej godzinie podałyśmy śniadanko :) Dziewczęta zrobiły nam przepiękną niespodziankę :) buziam WAS za to 👄 Tokinko👄 Tertereczku👄 Bonitko👄 Personalna👄 Zuuziczku👄 A teraz czekamy na fotki :) :) Wesołku ja też bym chciała być teraz z nimi może kiedyś w końcu doczekamy się i MY takiej radości :) Po rozmowie z dziewczynkami jakoś się bardzo wzruszyłam aż łezka się w oku zakręciła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi Pszczółko prawda jakie te nasze dziewczyny są świetne i wyjątkowe?,nie zapomniały o nas!.Jak się nie wzruszyć w takiej chwili😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Wesołku nasze DZIEWCZĘTA SĄ WYJĄTKOWE prawdziwe przyjaciółki👄 Lecę teraz myć główkę :) bo jutro idę w końcu do fryzjera, za bardzo mi się nie chce ale już się umówiłam :( Paaaaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to niespodzianka :-D!!! Jak miło było rano usłyszeć nasze radosne koleżanki :-D!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra ja też słyszałam dziewczynki. Siedzę w biurze przed komputerem, a tu dzwoni komórka. Mało z wrażenia nie spadłam z fotela jak usłyszałam dziewczynki. Zal mi się zrobiło, bo taka okazja, a mnie tam nie było, a było tak bliziutko 😭 Pocieszam się myślą, że jednak jeszcze dojdzie do spotkania :D Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czesc ja też słyszałam dziewczynki teraz dopiero ma chwilke żeby siąść i coś napisać cały czas biegam prosto z pracy na masaż teraz córóce obiad na jutro zrobić i nareszcie chwila dla mnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Hi,hi,hi nasza dziewczyny zamiast cieszyć się swoim towarzystwem to robiły użytek z komórki.Ja z wrażenia zbaraniałam i przez dłuższy moment nie wiedziałam z kim rozmawiam,to niestety jedynie potwierdza to co mówiłam wcześniej kiepski ze mnie telefoniczny rozmówca:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Widzę że nie byłam odosobniona w zaniemówieniu, mnie też zatkało, a oczy mam w bardzo mokrym miejscu. Jeszcze raz dziękuję, że miałam możliwość was usłyszeć, teraz czekamy na zdjęcia i wasze wrażenia ze spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dość, że zbaraniałam to olałam pacjenta :-p, który jeszcze bardziej zbaraniał :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pogadałam z dziewczątkami :) Ciekawam czy nie dostały kręćka od tego co każda z nas nawijała. Akurat też byłam w biurze...Co prawda Zuuzik ze mną nawijał "per Banderasowa", ale wcale się nie dziwiłam, tym bardziej, że mamy takie same imiona w realu :) Uśmiałam się, bo miałam przez to przyjemność z Zuuzikiem aż dwa razy....Pomysł EXTRA 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam buziolki👄👄 na dobranoc :) Dziś miałyśmy wspaniały dzień taką miłą niespodziankę nam sprawiły dziewczęta❤️ No a teraz lecę już do łóżeczka :) Miłej i spokojnej nocki dla WSZYSTKICH PEREŁECZEK 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super udany dzień :-D Każda z nas miała tyle radości! Dobrej nocki życzę wszystkim:-) I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Dobranoc dziewczynki,ciągle myślę o naszych ekspertkach od niespodzianek i już chyba nawet wiem co mi się przyśni dzisiejszej nocy:).Jeszcze raz Dobranoc,jutro ponoć mamy mieć piękny i ciepły dzień w całe Polsce,ja szykuję prace polowe no i mam nadzieję obglądnąć zdjęcia.Pa i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie ,kochane dziewczynki Jestem dopiero dziś na kompie bo wczoraj wróciłam bardzo zmęczona i nie miałam już na nic siły . Miałam nadzieję że Personalna albo Tereterek , zaglądnęły na kompa ale widocznie też były padnięte jak ja :D Powiem Wam ze dla mnie to było niesamowite ,kiedy patrzyłam na dziewczynki ,siedzące obok mnie ,zastanawiałam się czy to jest prawda , czy mi się to nie śni:D Największym dla mnie zaskoczeniem był przyjazd Bonitki , bo przecież nic nie wskazywało na to że w ogóle się wybiera do Polski a tu taki numer , wybrała się właśnie w tym czasie :D Kiedy jechałam na spotkanie , byłam bardzo spięta , bałam się że się spóźnię , że się nie odnajdziemy ,że ktoś nie dojedzie , całe mnóstwo strachu we mnie siedziało . Tak naprawdę to zszedł ze mnie ten stras dopiero kiedy wróciłam do domu i chyba dla tego tak mnie szybko położyło do łóżka :D Chciałam bardzo podziękować dziewczynkom za to spotkanie , za to że pozwoliły mi uwierzyć że warto marzyć i realizować swoje marzenia bo one zawsze mają szansę się ziścić 👄👄 Bawiłyśmy się świetnie, humory dopisywały, było po prostu cudnie :D Wszystkim dziewczynkom z którymi rozmawiałyśmy ,dziękuję za to, że mogłam Was choć usłyszeć a szczególnie cieszyłam się ,że miałam wreszcie przyjemność rozmawiać z Wesołkiem , która tak bardzo wzbraniała się przed kontaktem telefonicznym a przecież choć króciutko świetnie nam się rozmawiało . Masz piękny głos Wesołku. Wszystkie dziewczynki do których nie zadzwoniłyśmy , bardzo przepraszam . Do niektórych nie mamy zwyczajnie numerów , do niektórych nie mogłyśmy się dodzwonić ,szkoda ,ale trzeba być dobrej myśli ,że przy następnym spotkaniu będzie nas więcej a te które będą w domach odbiorą telefony :) Poślemy zdjęcia , tylko przejdą wstępną selekcję ,myślę że kiedy Zuuzik i Bonitka wrócą do siebie ,to szybciutko wybiorą i już w sobotę wieczorkiem , lub najpóźniej w niedzielę zdjęcia będą i Was. Teraz zapodaję jak zawsze kawusię , herbatkę i inkę z mleczkiem w filiżankach przecudnej urody naszej Personalnej @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wszystkim życzę wspaniałego dnia ,pełnego słońca i ciepłych myśli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino ❤️- dzięki za kawusie wczoraj nie udało mi sie wejść na cafe - a dzisiaj ide do pracy Zjawie sie wcześniej bo tylko na godzinke ide to poczytam i napisze cosik od siebie. A na razie pozdrawiam Ciebie i wszystkie Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️ Zostawiam na naszym stole grzanki z serem [ [ [ [ [ [ [ i sałatke owocową (____)> i lece ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko jedno bo mnie język swędzi :P:D takie spotkania mają sens - czułam sie jakbym Was znała od lat a z Bonitką wracałyśmy razem do K-c To spotkanie - to było coś wyjątkowego 🌻 🌻 🌻 :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Cieszę się że mogłyście się spotkać, może kiedyś.... Teraz lecę, jadę na cmentarz do rodziców, wrócę późno wieczorem, ale jeszcze zajrzę. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w cudny słoneczny dzień 🖐️ Wróciłam od fryzjera, zawsze jej mówię żeby nie za krótko mnie obcięła a ona swoje, opindoliła mnie i to fest :( :( Tokinko Kochana rozumiem Cię, że się bardzo stresowałaś sama bym miała STRESA:) :) Najważniejsze, że było CUDNIE i że spotkałyście się TYLKO po ZAZDROŚCIĆ :) tak wspaniałego spotkania w takim pięknym gronie❤️ No a teraz lecę coś przekąsić :D :P bo zgłodniałam i to bardzo :):) Pa, pa 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wróciłam z wojaży, ciekawa relacji a tu cisza, dziewczynki podpisałyście pakt o zachowaniu spotkania w tajemnicy? Trudno Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! halo! jestem ja :D ❤️ Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️ - nie gniewajcie sie - od razu wyjaśniam: Zuzik jest jeszcze w K - pewnie dzisiaj wyjeżdżają i całą noc będzie w podróży - komputera nie ma przy sobie. Bonitka dopiero jutro wyjeżdża do domu - przed nią też cała noc w podróży. Także komputera nie wzięła ze sobą. Tokina - miała zajęcia na kursie - potem remont i wnusia. Pewnie padła zmęczona. Ja byłam na gimnastyce - dalam sobie w nogi - i teraz skończyłam karmić rodzinke i wsadziłam szarlotke do piekarnika. Powiem Wam tylko, że zdjęciuszka będą i to sporo - poczekamy tylko na nasze dwie Podróżniczki - niech wrócą do domu i ochłoną - to przyślą reszte zdjęć. Poślemy wtedy wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczenie...........................:-o No to dobrej nocki życzę I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Miałam bardzo pracowity dzień i ciągle myślałam o dziewczynach i spotkaniu. Bondi No przecież Tokina napisała o spotkaniu i Terterek także,obiecały nam zdjęcia jak przejdą wstępną selekcję,hi,hi. Tokina Łał jest mi niezmiernie miło że nie spaliłam tej naszej króciutkiej rozmowy,bo widzisz ja nie wypadam najlepiej w takich konwersacjach,trema mnie zżera.Pewnie to rozumiesz skoro sama przed spotkaniem i jeszcze w trakcie,byłaś kłębkiem nerwów.Pięknie napisałaś to wszystko o spełnianiu marzeń,Terterek napisała kiedyś coś bardzo podobnego i cieszę się że przynajmniej Wam trafiają się jasne i przyjemne chwile. Terterek No pewnie że takie spotkania mają sens,to coś wspaniałego móc realizować swoje szalone pomysły i czerpać z tego radość:).Pomysł na spotkanie oczywiście nie był szalony ale fajnie tak czasem poszaleć:). Ja chwilami miewam takie myśli żeby tak wszystko rzucić w diabły i pojechać gdzieś,byle gdzie byle tylko dać odpocząć duszy i ciału.Jak mnie silniej przyciśnie to wyruszę w stronę K i wtedy zaszalejemy. A teraz mówię Wam dobranoc,miałam dzisiaj bardzo pracowity dzień i znowu sobie opaliłam uszy na słońcu,teraz mnie pieką,taki słoń trąbalski ze mnie z ucholami spalonymi słońcem:p. Dobranoc i chyba nie doczekam do soboty,hi,hi o te zdjęcia oczywiście się rozchodzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×