Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziwisz rozzloscil mnie swoimi spiewami na pogrzebie Prezydenta. Jak ktos nie potrafi spiewac powinien zamilknac i zostawic to osobom ktore robia to lepiej. Byl tam przeciez kantor! Ale nie! Kardynal Dziwisz wyspiewywal sam.😠 Albo mogl odmawiac tylko liturgie z cichym podkladem muzyki organowej jak robi sie to na calym swiecie w czasie uroczystych mszy. Nie! U nas nawet na pogrzebie Glowy Panstwa musialo byc jak na odpuscie w parafii. Jestem zla wlasciwie nie chcialam pisac na ten temat ale napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole chce zeby sie to wszystko juz skonczylo. Niech rzad dobrze odespi zmeczenie, bo to tez ludzie i zaczyna rzadzic. Ale madrze, niech wysnuje wnioski z tego co sie zdarzylo! A przed nami jeszcze tyle pogrzebow. Dzisiaj byl Macieja Pluzynskiego. Mialam dla niego wiele sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Male sprostowanie. To znaczy bylo uroczyscie. Fantastyczny chor, solisci no ale i wielki zgrzyt spiewy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wieczorkiem ja też krzyczę głośne NIE dla Jarosława jako ewentualnego kandydata na prezydenta:o macie rację, nie ma z kogo wybierać:o Komorowskiemu brakuje jaj, Pawlak też taki z cicha pękł:o że o reszcie nie wspomnę:o oj będzie problem:o już wiem gdzie będe nocować w K i gdzie będę mieć zajęcia, napiszę jutro na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać, bo głodna jestem jak smok:o od kilkunastu dni nie jem kolacji i ciężko jest straszliwie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik ❤️ wytrwaj :P:D Bonito - ❤️ rozumiem Cię bardzo -łokropnie sie zżymam jak widze kościelne oczy w kształcie monet :D a szczególnie euromonet :P Kościółkowi robią wszystko żeby pieniądz nabijał kabze - choćby czyimś kosztem - a żeby mieć swoje 5 minut dorywają sie nawet do spiewania :D:D:D to nic że fałszywie byle publika wpływowa była :D:D:D:P A ja zapomniałam Wam napisać, ze na długi łykend majowy jade do Budapesztu. - ciesze sie bo ostatnio byłam tam 8 lat temu a podoba mi sie Budapeszt bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku!!! Toż babcią pełną gębą jesteś :-D Gratulacje! Jakże żałuję, że nie jestesmy sąsiadkami :-(. Kiedyś Zuuzik też miał na zbyciu cudności kiciowe. Mam nadzieję, ze znajdą się dobre dusze i dadzą domek kociakom. I mam nadzieję na fotki, jak już będzie rodzinka fotogeniczna ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem jade z Małżą i obiecuj sobie że zawloke go do jakiejś winiarni i upoje tokajem albo ryzlingiem :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku - wyjęłaś mi to z ust! właśnie miałam Wesołkowi napisać, że chciałabym być jej sąsiadką - zorganizowałybyśmy jakieś adopcje dla kociaczków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, a ja uwielbiam pasemka! Własciwie balejaż w kilku odcieniach! I nie lubię siebie jednokolorowej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku :-D Witaj! Fajnie będzie w Budapeszcie! Właśnie syn był 2 dni, co prawda w pracy, ale troszkę miał czasu na spacerki wieczorem. Ja bylam baaardzo dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie dziewczyny, że na temat ostatniej tragedii i ogólnie na tematy polityczne nie wypowiadam się. Mam taką zasadę, bo opinie z tej dziedziny nawet w najbliższej rodzinie potrafią wywołać zgrzyty i jeszcze czasem gorsze rzeczy. Jedno co mogę powiedzieć, ze dusza moja płacze wciąż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku - masz racje - takie drażliwe tematy mogą poróżnić - lepiej sie powstrzymać. Ale też jestem zwolennikiem wypowiadania swoich racji - pod warunkiem, że szanuje sie zdanie innych. Staram sie uszanować cudze poglądy - wszyscy mamy do nich prawo. Zdaje sobie sprawe z tego że między nami tutaj na cafe są różnice zdań i mam tylko nadzieje, że to nie zmienia niczego w naszej przyjaźni. Nigdzie nie jest zastrzeżone że przyjaźnić można sie tylko z tymi którzy mają takie same poglądy Twój Syn Bechemotku - wiele podróżuje - czy to służbowe wyjazdy? Czy sam organizuje sobie wypady np za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo! A jednak :-D nie! Tak Terterku, syn podróżuje służbowo. Oprócz Tajlandii i Wenezueli :-) jeśli chodzi o dyskusje, to o polityce, pogladach mogę gadać i gadam. ale nie teraz, nie nad grobami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście nie widzę przeszkód, więcej - to nie przyjaźń, jeśli poglady ją zniszczą :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem ostrożna - politycznie :-p - sparzyłam się już parę razy ku wielkiemu zdziwieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku - zgadzam sie z Tobą - przejąć jednak do wiadomości musimy, że 9iiiiiioddzisiaj zaczęła sie ostra jazda - czy to nam sie podoba czy nie. I jest tak jak myślałam: nikt nikogo nie zamierza oszczędzać w tej jeździe :( No ale dobra - nie mamy na razie na to wpływu to tylko obserwujemy :D Jutro mam wolny dzień i pobawie sie gmerając w moich skrzynkach z ziemią.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :D tam gdzie nabazgrałam jakieś literki cyferki - to właśnie mój kot wskoczył mi na klawiature i upomniał sie o wieczorną porcję miziania :D ide go poczochrać - on to lubi tylko w jednym miejscu: w kuchni na taborecie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiziaj pana kota też od mojej pani koci :-D I do jutra, mam nadzieję, ze uda mi się zaglądnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiziano :D Bechemotku - to wspaniale, że syn ma możliwość podróżowania po swiecie - super! Dobranoc - ide spać też ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegapilam takie unteresujace tematy. No a ja zagadalam sie z moja bratanica i zapomnialam o swiecie. Najgorzej ze zapomnialam sie tez ze zadzwonilam na komorke:P a nie stacjonarny telefon. Hmmm.... przypomne siobie za miesiac jak dostane rachunek:O Chyba pojade do Polski w nastepnych tygodniach. Nie Malgosiu, nie do rodzinnego miasta. Troche za daleko:( Dobranoc dziewczynki🖐️ spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki zapraszam jak zwykle na kawusię ,herbatkę i inkę ,do tego rozpaliłam w kominku bo zimno na dworze aż się wychodzić nie chce :( Wieje przenikliwy wiatr a temperatura oscyluje około 0 :O To straszne co ten kwiecień z nami wyprawia. Mój nastrój dziś podły czuję się niewyspana , mimo iż spałam już od 21 i powinnam być wypoczęta . Wczoraj napisałam swoje pierwsze w życiu CV , nie mówię że życiorys bo on zupełnie inaczej wygląda .Trochę zajęło mi to czasu ale jak się przyglądnęłam efektowi końcowemu to całkiem fajnie mi poszło :) Małgorzatko jeśli chodzi o remont to jakby trochę utknął w miejscu. Dopiero dziś będzie malowany drugi raz sufit i ściany ś a czy to juz wystarczy to nie wiem . Jeszcze zostało wymienić grzejnik ale zimno na dworze , trzeba palić więc się jeszcze nie da i przykręcić listwy przypodłogowa a potem to już kosmetyka. Nie mam pojęcia kiedy będzie koniec ,ale jakoś za bardzo mi to już nie przeszkadza że mam rozgrzebany dom ,mam mniej do sprzątana :D Dziewczynki na temat polityki również nie zabieram głosu ,bo nie siedzę w temacie . Co do Wesołkowych kociąt to muszę przyznać że będzie kłopot ,ale może później kiedy będą większe same sobie znajdą dom chodząc np do sąsiada :) tak jak przychodził kotek do Bechemootka ,czy do Wesołka :D Muszę teraz zmykać , życzę wszystkim ciepłego wspaniałego dnia .👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina dobrze,ze życzysz ciepłego dnia, bo u mnie brrrr przelotnie śnieg z deszczem, a ja do pracy przyjechałam rowerkirm ( rano jeszcze nie padało ). Teraz przebija się słońce, a co będzie dalej zobaczymy :D Wszystkim na dzień dzisiejszy słodziutkie buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 dziękuje Tokino za kawusie ❤️ mmmmm..... jak przyjemnie dzisiaj cieplutko koło kominka i kawusią pachnie niesamowicie :D 🌻 Nie pozostaje mi nic innego jak delektować sie i cieszyć chwilą magiczną ❤️ Na nasze śniadanko przygotowałam grzanki z serem [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ sałatke z tuńczykiem (_____)> i sporą miseczke orzechów różnistych i pestek do chrupania (______)? jagurt i sok owocowy też są ;) Już dzisiaj nie będe politykować - obiecuje ;) :P Jak tam Wasze działeczki? Bondi, Małgosia, Personalna? ❤️ Pszczółko - co z gardełkiem? i jak Twoja forma? ❤️ Marijko? skrobnij słówko - jak przyszła Mama się czuje? ❤️ Malutka - a Ty jeździsz na skuterku? czy stoi ww garażu? ❤️ Rowerzystko? Ty silnikiem pracujesz czy nóżkami rowerka? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rowerzystko ❤️ :D już wiem że na rowerku do pracy - ale odpalasz czasem silnik? Wesołku - moja małża ma jednego kota a też powtarza, że musi pracować na karme dla niego. Nie potępiam go bo wiem, że to jego ukochane zwierzątko jest :D Jeździ ze mną do weterynarza, a żegna sie z nim codziennie rano jak z ukochaną - śmieje sie z niego, że jak sąsiedzi to słyszą to pewnie myślą że to ze mną tak czule sie żegna i mi zazdroszczą :D:D:D Roberto - za Twoją radą - kupiłam preparat do opryskiwania przeciw mszycom, moje dzikie wino ruszyło pięknie ❤️ Wszystkie gałęzie żywiutkie są. Banderasku - a Ty dzisiaj na której zmianie? - rozpuściłaś nas tą poranną kawusią ostatnio i teraz wypatrujemy Cię z rana :D ❤️ Poetko - szkoda, że teraz nie jesteś w naszych stronach - przyjechałabyś na K rynek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie pracuje - będe troche latać na miotle a troche leniuszkować Pozdrawiam pięknie i życze słonecznego dnia ❤️ ❤️ ❤️ cieplej ma być dopiero od soboty a w Bieszczadach i w Tetrach spadł śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek wszystkim :) ale się za Wami stęskniłam , nie było mnie kilka dni zabiegana jestem ostatnio i spłukana :((((((( leczyliśmy zęby prywatnie całą rodziną najmłodsza (miała lakowanie szóstek) wydałam fortunę :( jejku dlaczego usługi stomatologiczne są takieee drogie ....:( warto w dzisiejszych czasach byc dentystą ...ojjj warto no ale nie marudzę juz przynajmniej ząbki wyleczone i posłużą na długie lata :O Terterku skuter stoi w garażu ...jeszcze nie ruszany ,,,,kilka razy małż go przepalił i tyle ...jakos nie było pogody i okazji aby jezdzic A propo pogody własnie u mnie pada snieg :( man nadzieję ze nie napada tyle aby bałwana mozna było ulepic hihi zmykam 🖐️ trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×