Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

witam 🖐️ Terterku dziękuje za śniadanko i kawke mama mnie telefonem zbudziła o 7,20 ale nie chciał mi się wstawać i teraz wstałam wypijam kawkę z Terterkiem bo samej mi nie smakuje wstawiłam na rosołek bo mam gości dzisiaj na obiadek brat z małą przyjdzie pozdrawiam życzę miłej niedzieli ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczną niedzielę U mnie ok tylko troszkę ostatnio zabiegana jestem:( Dzisiaj idę poleniuchować na działeczkę biorę książkę i aparat fotograficzny i oczywiście psinę ukochaną:D Częstuję się inusią w wykonaniu Terterka❤️ Może jeszcze któraś z Was zdecyduje się na spotkanie w K..wie? Byłoby bardzo miło. Spokojnej niedzieli Wam życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki też wpadłam na kawę choć już późno ale Tereterek na pewno zadbała nie tylko o piękny wystrój stołu ale także żeby kawusia nie wystygła 👄 dziękuję . U mnie dziewczynki można powiedzieć że prawie koniec . Malowanie wyszło rewelacyjnie ,syn zrobił mi piękne ściany równiutki sufit . Nie posłuchałam Waszej rady i wstyd się przyznać kupiłam farbę bardzo energetyczną , bo już mam dość bladości na ścianach i w życiu :) Kupiłam piękny ( oczywiście według mnie ) włoska terakota -melon- melody i to jest taka bijąca po oczach pomarańcza :D Normalnie jest taka żarówiasta że szok ale wszystkim się podoba a ja jestem zachwycona :D Tyle że kiedy się wychodzi z tego pokoju to wszystko wydaje się takie szare :D Ale widocznie taka odmiana była mi bardzo potrzebna :) Nie mam jeszcze wymienionych grzejników bo to grubsza sprawa i muszę poczekać na fachowca ,ale wszystko co potrzeba do tego to mam zakupione ,więc teraz spokojnie czekam. Kiedy już będą grzejniki założone ,zostanie pomalowanie drzwi ale to już w całym domu trzeba lecieć więc poczekam kiedy będzie ciepło by szybko wyschła farba . Tereterku czekam na Ciebie na skypie bo musimy omówić szczegóły 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Tokino ❤️- trzeba będzie ten kolorek oblać coby nie spłowiał:P:P:P:D:D:D Personalna ❤️- a ja dzisiaj leniuchuje w domu ;) - szwendam sie, okupuje łazienke, skubie sobie co tylko sie da - brwi, paznokietki ale i smakołyki z lodówki też - więc jak przyjdzie co do czego to na nasze spotkanie nie wleze w ciuchy i będzie łostuda jak to ślązacy powiadają.... Beti? ❤️ jak tam Twój rosołek - podawaj podawaj bo ja z obiadem jeszcze w lesie jestem :P:D Dzisiaj jestem z małżą sama - więc mięsko będzie GOTOWANE - wszystko z jak najmniejszą ilością cholesterolu Ale Twój rosołek mi sie marzyyy... ;) widzisz jak nas rozpuściłaś tymi swoimi niedzielnymi obiadkami? :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino ❤️ - i wychodzi na to, że trzeba będzie oblać ten nowy kolorek coby farba nie wyblakła :D:D:D :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafe mi sie zacięła i już pewna byłam że mój wpis poszedł w niebo - powtorzyłam tylko pierwsze zdanie a tu masz! :D niespodzianka! :D cały wpisik sie odnalazł. Mam nadzieje, że to nie początek mulenia cafe? tfu tfu tfu!!!! przez lewe ramie... ftu tfu tfu....tak na wszelki wypadek :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku , świetny pomysł z tym oblewaniem , jestem za :D tylko chciałabym już wszystko dopracować ,by się nie wstydzić już tych okropnych seledynowych drzwi :P Kupiłam też nowe zasłony ,mam nadzieję że mi pasują ,ale muszę przyznać że coś się we mnie zmienia , wszystko mi się podobuje co ma żywą barwę :D Nawet zakupiłam już drugą czerwoną bluzkę a nawet fioletową też :P :D Nie mam pojęcia kiedy i czy którąś założę ale jak mnie coś natchnie to mam i będę mogła , bo jak do tej pory , choć miałam chęć na coś kolorowego ,to po otwarciu szafy ,wyzierała na mnie czerń , granat i szarości ale już mam tego dosyć :D Myślę że Beti nie poda nam dziś obiadku bo jest sama a w dodatku ma mieć gości , więc pewnie jest zajęta przygotowaniem albo gośćmi ,musimy się obejść smakiem:( Nie będzie dziś rosołku i rolad ani klusek śląskich :( Jednak żeby nie było że jesteśmy głodne to może jak zapodam , rosół z lanym ciastem , ziemniaczki ,sosik grzybowy , klopsiki gotowane i mizeria ,smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm.... mniam mniam Tokino! :D:D dzięki ❤️ masz racje - obiadek Beti zjedzą jej goście :P Tokino - jak przelecimy Zuzika w K :P, to trzeba bedzie sie spotkać u mnie a potem u Ciebie bo ja po te konwalije do Ciebie zawitać musze :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda piekna. I ja w domu nie wytrzymuje. Tak mi sie chce wyjechac. Pakuje torbe i jutro w wieczor udaje sie na dworzec. Moze uda mi sie tez dojechac. Nie moge juz kupic biletu w internecie :( ale moze da sie w autobusie:O Jak uda mi sie jutro wyjechac to dojade i ja. A teraz robie pranie. Poschnie migiem. No nie wiem co mi wyjdzie z tego:( Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita, mam nadzieję, że nie żartujesz i już nie mogę się doczekać:):):) to się będzie działo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrra Bonitko to najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia :D będę trzymać kciuki by się powiodło . Koniecznie dam Ci mój numer komórkowy byś mogła się z nami skontaktować . Tereterku , jak najbardziej ale mój kurs się przedłuża ,ma trwać gdzieś do połowy czerwca , więc najpewniej mogłabym przyjechać kiedyś w sobotę ,tylko po to by Ci dowieźć roślinki a potem poszłabym na zakupy a takie dłuższe spotkanie zaplanujemy kiedy się już wszystko u mnie poukłada . Zuuziczku , dziękuję za przemiłą niespodziewankę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Bonito! ❤️ :D:D:D to jest wiadomość roku!!!:D od tej chwili nic nie robie tylko trzymam zaciśnięte kciuki Weźcie dziewczynki aparaty fotograficzne bo ja swój sprzedałam a nie bardzo moge liczyć na to że mi dziecko swoją lustrzanke na popijawe w K da :D:P:D ale poprosze - może pozyczy Tokino - bez obaw - jakoś to będzie - teraz myśl tylko o remoncie, o kursie i o środzie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wybaczcie za brak obiadku dzisiaj ale brat przyszedł już o 10 i nie siadałam do komputera bo mało go widzę i tak jakoś głupio mi było zostawić go w drugim pokoju a pózniej wypiliśmy kawkę i poszliśmy z małą na karuzele bo u mnie pod oknami stoją i tak zleciało teraz przyszłam do domu oni jeszcze chodzą po podwórku brat już dzisiaj znów jedzie ale za tydzień ma przyjechać pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam że nie podałam dzisiaj obiadku ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz siedze sama ni nie mam z kim rozmawiać :( ale jutro ide na masaż już się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie jutro dostac do autobusu. Jak wsiade dopiero we wtorek, to w srode bede dopiero o 9 w Katowicach i to juz bedzie po ptokach:P Dzieki dziewczynki za namiary. Cos czuje przez skore ze sie powiedzie. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko , koniecznie musisz jutro jednak wsiąść do pociągu a najlepiej zrobić tek przeskok samolotem , będzie szybciej i nie będziesz taka zmęczona ,może się nawet zakwaterujesz w tym samym hotelu co Zuuzik i to byłoby mistrzostwo świata :D Betusia ,Ty nie przepraszaj za brak obiadu bo wiadomo że goście są najważniejsi . Tyle tylko że tak nas przyzwyczaiłaś to swojego niedzielnego obiadu o 12 że jak Cię nie było to tak jakoś głupio , smutno się zrobiło ale przecież wytłumaczenie jest i nie ma się czym przejmować :) Fajnie że mogłaś pogadać z bratem , czasem trzeba poświęcić czas rodzinie , tym bardziej że tak rzadko się widujecie . Czy to ten brat co z Tobą mieszkał czy ten co mieszka w Niemczech ? pytam bo jakoś nie pisałaś że przyjeżdża ,ale może coś przeoczyłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale gafa ,Bonitko sory ,teraz doczytałam że się wybierasz przecież autobusem a nie pociągiem , co ja plotę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina to ten co mieszkał z nami ale jogo też rzadko widuje mo problemy jak wiecie jest po rozwodzie i teraz znów się troszkę nazbierało ale to nie miejsce o tym pisać a jak jest to mam chociaż z ki pogadać jak nie ma mamy jest jeszcze córka ale wiadomo z nią o wszystkim nie porozmawiam za młoda jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamten w Niemczech jest starszy i ma przyjechać jak rodzice wrócą dzisiaj pojechał do rodziców ale tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-.-)= :* :* (")-("). .) DOBRANOC :*** .*) (. (' $$$$____________$$ _$$________$$$$__$ $$$$__$$$$_______$ $$$$$____________$ $$$$_____________$ $$$$_____________$ $$$$____________.$$ $$$$___________$$$$$ $$$$__________$$$$$$$ $$$$_________$$$$$$$$$ $$$$________$$$$$$$$$$$ $$$$ _______$$$$$$$$$$$$ $$$$______$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$___ $$_$$_$$_$$_$$_$$_$$ $$$$ ___$__________________$ $$$$ ____$_____$$$_$$$____.$ $$$$ ____.$____$$$!!!$$$___.$ $$$$ _____$____$$=O=$$__.$ $$$$ ______$____$$!!$$___.$ $$$$ _______$____$$$$___$ $$$$ ________$____$$___.$ $$$$_________$____$___$ $$$$__________$$$$$$$$ $$$$ $$$$ $$$$ $$$$......(' " " () $$$$...("( 'o' , ) $$$$...(")(")(,,) $$$$$$$ //////// Wpadłam tylko na chwileczkę, By zawiesić latareczkę. Życzę Spokojnych Snów... na nk dałam zdjęcia wczoraj i dziś zrobione. dziś było cieplutku byłam na spacerku z dzieciakami:) pozdrawiam ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziołszki:) Bonita ale się cieszę i teraz tylko trzymam mocno kciuki żebyś dostała się do autobusu:) Tokina i ja dziękuję:) Terterku odpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko a cóż to za wiadomość?!Bonita nawet postara się być,kurtka to mnie zaczyna boleć jeszcze bardziej a z drugiej strony cieszę się tak jakbym i ja miał być na tym spotkaniu. Wiecie co robiłam przez cały dzisiejszy wieczór?,obserwowałam przez lunetę piękną pełnię księżyca i kratery na jego powierzchni,strasznie mnie to nastroiło:p.Obserwacja odbywała się w niewygodnej pozycji(tylko nic mi tu nie insynuować!) i teraz boli mnie karczycho ale widok coś przecudnego. Nie wiem czy uda mi się zmrużyć oko dzisiejszej nocy ale pal to licho,będę się wgapiać w niebo,a jest na co popatrzeć:) Życzę Wam spokojnej i dobrej nocy i żeby się działo pod kołderką,jest pełnia to i tak spania nie będzie. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy kochane dziewczynki pewnie juz spicie. A ja pakowalam torbe. Prawie gotowe:P Teraz szybciutko musze do lozeczka. Dobranoc. Mocno szkoda ze nie bedzie Ciebie Wesolku. No nic moze nastepnym razem. I ja tez wlasciwie jestem niepewna czy bede:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełki👄 Cichutko na paluszkach, żeby Was nie obudzić parzę kawusię i herbatkę i gorącą zostawiam w termosikach a obok to już wiecie...cudnej urody filiżanki i przecudnej urody bukiecik wiosennych kwiatuszków🌼🌼 Pozdrawiam Was serdecznie i mocno przytulam do ❤️ Bonitko fajnie byłoby Cię spotkać ...mam nadzieję, że jednak będziesz w K..wie choć to dla Ciebie kawał drogi👄. Może jeszcze któraś z Was do nas dołączy? Oczywiście ja mam najbliżej ale może kiedyś i ja będę jechać tyle godzin żeby się z Wami spotkać gdzieś w środku Polski.....OCH! Miłego dnia i słoneczka życzę!! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna ranny ptaszek przyszła cichuteńko,na paluszkach i zostawiła suto zastawiony stół.Ja nie będę cicho bo już nie czas na spanie,hop,hop no i szykuje się spokojny dzień,bo albo praca albo plany wyjazdowe i pewnie na topiku będzie spokojniutko,bleee nie lubię spokojniutko. Dziewczyny koniecznie pobrać aparaty,ja muszę przynajmniej zobaczyć to spotkanie na zdjęciach i wyznam że im więcej o nim myślę tym bardziej mi żal. Bonita mam nadzieję że dotrzesz,będę trzymała kciuki,bardzo,bardzo mocno i choć mnie tam nie będzie to i tak będę się czuła tak jakbym z Wami była,duchem choć nie ciałem.Całuję mocno i życzę bardzo udanego dnia,tygodnia,spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×