Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hej🖐️ Ja tak jak WEsołek będę z WAMI duchem i sercem na WASZYM przemiłym spotkaniu aż mi się łezka w oku zakręciła, bo też bym chciała z WAMI się spotkać ale......... :( I BOnitka przyjeżdża superrrrrrrrrr :) Dziewczynki życzę pięknego i udanego spotkania, fotek nie zapomnijcie zrobić i nam przesłać. Małgosiu a co u ciebie ???? Pozdrwaiam i życzę miłego dnia 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki A ja z nerwow nie spalam cala noc:( Jak juz zasnelam nad ranem snila mi sie wojna, pozar :( ale i nasz Bechemootek:(. Razem wojowalysmy:) Moze przyjedzie tez i Bechemootek pomyslalam sobie zaraz rano po przebudzeniu. Teraz zegnam sie z tymi dziewczynkami ktorych nie sotkam na pare dni. Co prawda bedzie komputer ale nie mam ochoty zacierac po sobie sladow sladow i chyba nie potrafie:P Trzymajcie sie w zdrowku. Wszystkiego dobrego kochane kolezanki. Do poklikania za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki chcąc się spakować, bo czas najwyższy, godzinę temu wyjęłam walizkę, otworzyłam ją i na chwilę się odwróciłam... to wystarczyło by mój burasek wskoczył do niej i cholerka nadal w niej leży:P co jakiś czas zmienia tylko boczek, na którym leży, hehehe czy to oznacza, że chce ze mną jechać?;) hmmm nawet gdyby, to nic z tego - jest taki duży, że nic więcej się do walizki nie zmieści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Wszystkim wyruszającym na spotkanko:Dżyczę szerokiej drogi i wielu wrażeń:))):))):)))...Na pewno będzie gitarrrowo!!!:classic_cool: U mnie nic nowego:PPraca-dom,dom-praca i tak w kółeczko:O Pogoda ładna:))))wszystko się zazieleniło i jest gucio;)))) Wesołku👄bardzo Ci zazdroszczę tych malutkich kociambrów❤️....Na pewno są cudne!!! Ściskam Was Dziewczynki❤️i idę na ciąg dalszy maratoniku serialowego;)))) Dobranoc Miłego dnia jutro🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spakowałam się, ale pewnie wszystko mi się wygniecie:o zatem dziewczyny, też się pożegnam przynajmniej do soboty, oj jak długo, jak ja wytrzymam... aha, fotki będą, ale zanim puścimy je do wglądu muszą przejść cenzurę;) przynajmniej moją:P bo niefotogeniczna jestem, dziewczyny bedą mogły same się o tym przekonać:P no to paaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pa!!! Zuuziku!!! Ale coś super się szykuje :-). Jak ja załuję, że nie mogę być😭. Niestety...nie jestem w stanie przeskoczyć pewnych terminów w mojej pracy :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie dziewczynki wpadałam na moment by zapodać kawusię , herbatkę i inkę ,wszystko gorące pachnące . Od wczoraj na stoliku stoi piękny bukiet od Personalnej więc nie będę go zmieniać ,bo jest po prostu piękny . U mnie jak wiecie zaczęła się działka i każdą wolną chwilę na nią poświęcam a jeszcze muszę pokazywać synowej co i jak ,bo przecież na tej niwie dopiero się uczy :) Wieczorami padam na pychol a tu znów o 6 trzeba wstać . Nie raz mam tak że najchętniej wskoczyłabym znów do łóżka ,ale czuję już na grzbiecie ten obowiązek i byłoby wstyd przed samą sobą że lenistwo zwyciężyło. Tak jak wszystkie przeżywam nasze spotkanie , oczywiście milion różnistych dylematów mnie dopadło ,ale cieszę się jak dziecko że to się uda i będzie cudnie . Rowerzystko ,masz do mnie telefon , zadzwoń do mnie , dogadamy szczegóły ,gdyby Ci się udało być w tym czasie w K to byłybyśmy szczęśliwe móc Cię również poznać osobiście. Dziewczynki nie martwcie się że tym razem nie możecie przyjechać ,powolutku się zbierzemy , i kiedyś wreszcie będzie taki walny zjazd , ja w to wierzę . Personalna , dziękuję za przepiękną muzykę relaksacyjną 👄 Całuję Was mocno , przytulam i życzę wspaniałego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadam żeby zapodać śniadanko: jajka na miękko 0000000 bułeczki z masełkiem @@@@@@@@ sałatka wiosenna (______)> sok pomarańczowy Tokino - zdzwonimy sie dzisiaj ❤️ Personalna- pusciłam kotu ptasie odgłosy - ale była zabawa :D ❤️ nie pisze już nic bo mam zajęte kciuki :P:D Pozdrawiam i życze miłego dnia CALUSKI dla wszystkich 👄 👄 👄 wczoraj wreszcie namierzyłam lampy do kuchni i znikną moje żarówy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ U mnie tak jak u Tokiny, praca na działce, od rana do wieczora. Miłego spotkania, czekamy na zdjęcia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS Perełeczki🖐️ Życzę Wam szczęśliwej podróży 🖐️ Personalna🖐️ Terterek🖐️ Tokina🖐️Bonitka🖐️ Zuuziczek🖐️ i Rowerzystka🖐️ MY z reszta dziewcząt będziemy niecierpliwie czekały na WASZ powrót ze spotkania i na zdjęcia :) bawcie się dobrze, mocno WAS ściskam i buziammm👄 👄👄 Paaaaaaaaaaaa🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie momentami wnerwia ta nasza cafe Tyle nasmarowałam i mi wszystko wcięło,teraz więc krótko bo mi się inwencja twórcza wyczerpała jak smarowałam posta za pierwszym razem.U mnie pogoda już popsuta,wieje jak diabli i chłodno nic się na dworze nie da zrobić bo łeb urywa.Pozdrawiam i trzymam kciuki za spotkanie dziewczyn,trzymam kciuki za pogodę,dobry nastrój i aparaty,hi,hi coby pstrykały zdjątka.A Zuuzik pomacham paluchem ,jaka niefotogeniczna?! Banderasku Jak chcesz mogę Ci koteczka wysłać:),nawet dwa lub trzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko ❤️ 👄 Wesołku 👄 ❤️ Bondi 👄 ❤️ Banderasku❤️ 👄 Beti❤️ 👄 Rowerzystko❤️ 👄 Kosmitko❤️ 👄 Bechemotku❤️ 👄 Marijko❤️ 👄 Malutka❤️ 👄 Poetko❤️ 👄 Roberto❤️ 👄 Łasiczko❤️ 👄 buziaki serdeczne - nie wyobrażam sobie żeby o Was tutaj trzymających kciuki NIE MYŚLEC - jesteście kochane Dziewczyny i za to że nas podtrzymujecie w wierze ;-) Buziaki nie mam aparatu nawet w komórce ale mam nadzieje, że Dziewczyny mają a jeśli nawet nie - to ustawimy sie pod smoczą jama i każemy sobie zrobić objazdowemu fotografowi jakieś fotki :D:P Ide robić obiad dla rodzinki na jutro coby sobie tylko odgrzali jak ja będe fruwać po K CAŁUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina strasznie mi przykro, ale nie dam rady przyjechać, może innym razem😭 nie dostałam urlopu, mam zawalone terminy, a jestem sama w pracy :( Miłego spotkania, żal mi bo przecież mam do Was blisko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciukasy, żeby spotkanie było niepowtarzalnie fajowskie:) Dziewczątka, przeszłam lekarza orzecznika, oczywiście stwierdzono, że jestem zdolna do pracy. Hmmmm...no to napisałam sprzeciw, bo już dwaj inni orzecznicy ZUS-owcy powiedzieli mi wcześniej, że jestem kaleką...(bardzo wysoki krótkowidz...).... Jestem troszkę zdołowana, pomacham Wam łapką, bo zanim przeczytam zaległości (znowu mnie nie było w domu:P), to już potem udam się w poduchy.... DOBRANOC Terterku......jeśli jeszcze raz można prosić o te metody zapobiegania reklamom w mecie...to ja bardzo pliiiiissss, niepotrzebnie sobie to zlikwidowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, to masz zmuła, współczuję! ❤️ Właśnie dlatego nie składam papierów, bo jeszcze przed skorupiakiem wysyłali mnie na rentę ale po tym co slyszałam o orzecznikach, to.........hm. I co mi po tym, ze mam stopień niepełnosprawności (umiarkowany, na stałe) - nic to nie daje. Ale trzymam kciuki! Mam nadzieję, że będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajniście będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekamy na sprawozdanie :-D 👄 Dobrej nocki, do jutra!!! Proszę, aby Anioły czuwały nad nami! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko Bardzo mi przykro ale Twoje przejście nie jest dla nas niestety niczym nowym,podobnie miało już parę z nas.Od taka nasza narodowa przypadłość,teraz aby dostać grupę,trzeba już być jedną nogą w grobie. Rowerzystko Oj jaka szkoda,dziewczyny będą niepocieszone,miejmy nadzieję że Bonita dojedzie no i pozostałe kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko - odbierz poczte ❤️ jakby były problemy z instalacją - poproś chłopaków - dla nich to pikuś Posyłam całuski na dobranoc - wyprasuje jeszcze bluzke i ide spać. Rano - o 4.30 - pobudka - prysznic - włosy - suszarka - oko zrobić odrobine wyraźniejsze - kawa - i PKS o 5.55 acha i jeszcze dwa razy siku - bo ja już tak mam na tle nerwowym :P:P:P:D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> kawa LI LI LI LI LI LI LI LI LI LI LI herbatka (@@@@@@@@@@@@@) drożdzówki a teraz dzień- doberek :) ja tez chcę do K......... !!!!! chcę Was zobaczyc poznac i uscisnąc buuuuuuuuuuu szkoda ze nie kazdej jest to dane :O Miłego dzionka czekamy na relację i zdjątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w słoneczny dzień :) 🖐️ Tertereczka naszego nie ma więc stawiam ja śniadanko :) :) herbatka z cytrynką (_)> (_)> bułeczki grahamki OOOOOOOOOO szyneczka wiejska @@@@@@@@ masełko O O pomidorki sałata &&&&&& serek żółty ####### 🌻 SMACZNEGO🌻 Pozdrawiam i życzę miłego dnia a naszym dziewczętom udanego spotkania👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ może szybciutkie śniadanko serek ,wedlinka bułeczki i chlebek jaki tkot lubi:) kaka ,herbatka, inka czekamy na wiesci od dziewczyny. Witam :)) - za przyjaciół - za przyjaźń - za radość i smutek - za to ze jesteś ... poczęstuje Cie kubkiem gorącej czekolady ------)_)_()_(-( ------(_(_()_)_) --- ---00000000 ------------00 -----------00 ---------00 --------00 ---0000 --- Ona zawsze humorek poprawi no i smak wspaniały przyjaźni zostawi Miłego i słonecznego dnia życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×