Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

witam dziewczynki Oj jak tu dobrze przy kominku troszkę sie ogrzeję bo okrutnie zmarzłam.Tak jak sobie obiecałam pojechałam po kwiatki na balkon,właśnie dzisiaj bo mogłam sama sie wypuścić do marketów,nie ma małża w domu bo w pracy bo strasznie nie lubię jak on ze na jeżdzi jak mam zamiar kwiaty kupowac na balkon,zawsze tylko juz wybrałaś?Jemu sie strasznie wtedy nudzi.najlepiej mi kupować z synem ale cóz on w szkole.ten chociasz wtedy nie marudzi ze za długo to trwa. w ubiegłym roku nawet syn mi skrzynki na balkon nosił. Zakupiłam 3 opakowania po 6 sztuk surfinni w kolorze mocny róż i purprowe.Mysle ,zę tym razem z kolorem się nie pomylili.Nie są duże ale surfinie szybko rosną ,na razie nawet do skrzynek nie sadze bo piorunsko zimno.Na razie trzymam sie zasady jeden balkon i tyle najgorzej jak mnie coś podkusi. Jak jechałam to nawet taki mały grad padał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka wiesz a ja odżyłam,spadł mi kamień z serca ,nie mam juz problemu skuterka w domu.Tzn nie problemu skuterka tylko nerwów z nim związanych.Mój syn dorósł wreszcie do mysli o sprzedaży skutera i nawet sprzedał..Sam zadecydował bo w tym roku na wakacjach ma robic prawo jazdy.takze teraz ma tylko rowerek.A ja jak na razie spokojniejsze nerwy dzięki temu.Pewnie to wynika z nadopiekuńczości mojej .Na pewno miało to dobre strony bo poznał zasady ruchu na drodze,przepisy.Moze będzie łatwiej mu teraz zdać prawo jazdy.Ale za ktorym razem nie wiem. Tererku w ogródkach poza tym,ze nasiona kupione nic sie nie dzieje.Nawet wczoraj kupiliśmy pomidory do folii ale sadzić pewnie będziemy w sobotę. Tokino widzisz jak nauczyłaś sie raniutko wstawać.Fajnie,ze podoba Ci sie na kursie. Zuuziczku czyli Ty powoli myślisz o pakowaniu sie na podróz.Oby choć było troszkę cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku to ładny przychówek masz.Dobrze,ze my mamy kocurka to jeden problem z głowy,choc teraz sie nauczył,ze w dzień spi w domu a wieczorem wychodzi na dwór i nie ma go do rana.Zawsze jak wychodzi wieczorem to małż go wypuszcza i mu tłumaczy tylko uważaj bo jak narobisz dużo dzieci to potem będziesz musiał ich utrzymywać.Ale chyba tego nie rozumie bo coraz wiecej kotów na moim osiedlu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...*-* ..) . .* DZIEŃ DOBRY . .* ........ .**. .( . .*,**...) .*._.* ..*._.* ())(())(())(())(()) **PIĘKNE SA KWIATY GDY ROZKWITAJĄ PIĘKNIEJSI LUDZIE GDY PAMIĘTAJĄ!:) ___$$$$$$$$______$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$__$$$$$$(v)$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(())$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$(v)$$$$$ _$$$$$$$$$$$$$$$(())$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$ ______$$$$$$(v)$$$$$ ________$$$(())$$ ___________$(_.^._)$ SERDECZNIE ____________$$$$$$ POZDRAWIAM ______________$$ CAŁUSKI _________________ZOSTAWIAM Małgosiu pytałaś czy mój m dzwoni oczywiście każdego dnia pozdrawiam jutro mój niedźwiadek ma imeninki:) mam pytanie czy któras po 1o lipca wybiera się nad bałtyk,bo jak zdrówko dopisze i bedzie ok to jedziemy .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato:) Jak ten Twój kocur tak lata po nocach to może ja go o alimenty podam?! ,jak myślisz jest szansa udowodnić że jakoś stopem do mnie dotarł?!,hi,hi. Dziewczynki podglądnęłam sobie dzisiaj pod ogonkami kociąt,miałam nadzieję że uda mi się odkryć płeć szkrabów i kompletna pomyłka:),według mnie wszystkie mają tam jednakowo:p.Jak z wiekiem nic się tam nie pozmienia to będą albo same koty albo same kociczki,znając moje szczęście pewnie same kociczki bo ich trudniej się pozbyć.Jeśli chodzi o kolory to są fajne,jeden jest buro biały i potem każdy jeden ma mniej burego a więcej białego,ostatni ma tylko łatkę na głowie i bury ogonek reszta biała.Nie miałabym sumienia uśpić tych maluszków a jak podrosną pewnie będę mieć problem i szkoda że nie mieszkacie bliżej bo pewnie przy Waszej pomocy udało by mi się znaleźć dla nich nowe domy.Trochę się tym martwię że może mi się nie uda znaleźć dla nich nowych domków,znając siebie to raczej nie zdobędę się na to by je komuś podrzucić tak jak mi podrzucono,hi,hi.Niestety sąsiedzi mają koty i to po parę sztuk więc w najbliższej okolicy adopcja nie wchodzi w grę,no ale co ja się będę już dzisiaj martwiła,zacznę to robić za jakieś dwa miesiące jak kotki będą się nadawały do oddania.Jak chodzi o fotki to już pstryknęłam ale nie umiem ich wrzucić na kompa wiec muszę czekać jak się córa zjawi to może mi pomoże?!:).Wczoraj robiłam kotkom nowe legowisko bo te które wybrała dla nich mama było porażką,koty spadały jak gruszki z drzewa,było tylko pac i już malec leży pod spodem.Kocica na miejsce wykotu wybrała beczkę z kapustą,która stoi na ganku.Nie wiem czy im te spadki nie zaszkodziły na razie jedzą jak wściekłe więc chyba nie.Musiałam odizolować kota od nich po jakoś tak warczał na maleństwa,chyba nie podoba mu się bycie wujkiem a ja mam przez to więcej roboty. Terterek Ja nie byłam w Budapeszcie,hi,hi to akurat nic dziwnego po mało gdzie byłam a słyszałam że jest tam pięknie.Cieszę się więc razem z Tobą że tam będziesz i przywieziesz nam śliczne fotki,pięknego miejsca i pięknej kobiety na jego tle. Dobra już kończę bo mi się nasmarowało,długo i nudno i będziecie się złościć że musicie to czytać:):p,no zawsze można ominąć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku to jest problem bo mój kociak właśnie jest buro biały . Ale juz nie bądz drobiazgowa o alimenty nie podawaj. kto wie moze przez nocke zdążył do twojej kotki.On jest w dzień grzeczny choć własnie na niego nakrzyczałam bo wchodze do pokoju a on na moim fotelu komputerowym spi i wcale nie chciał zejść.mysli,ze wszystko mu wolno. Jest strasznie ożarty bo kupiłam filety z piersi kurczaka i wkładałam do mrożenia to wiecie stał i sępił i prosił o okrawki.A ja nie żałowałam. dzisiaj jakoś. Odnosnie płci kociaków nie mam pojęcia jak sprawdzić. Terterku ja kiedys dawno byłam w Budapeszcie ale tylko przejazdem (bo tak sie wtedy jeżdziło) nic nie zwiedzałam. Kosmitko my cos planujemy ,moze w tym roku cos wyjdzie jakis wyjazd ale na pewno nie w lipcu.W tym roku pewnie w sierpniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki jeszcze napiszę na stronie Whiskas rosnij zdrowo mozna zmawiać dla swoich kotów darmową karme do jedzenia na kilka dni.Tylko to chyba ta promocja gdzieś na dniach sie kończy,wiem,że wcześniej moje dzieci zamawiały i przychodziły różne karmy ,różne produkty.Tylko to po długim czasie przychodziło wszystko.Ale dochodziło. Jedna paczka chyba moze byc wysłana tylko na jeden adres.podaje sie swoje dane no i oczywiście trzeba podac pesel. Coś tez dzieci mówiły ,ze chyba na pedigree mozna tez zamawiać cos dla psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie🖐️ Terterku moje gardełko już nie boli ale tak jakoś dziwnie niby jest ok a jednak coś w nim jeszcze siedzi takie mam odczucie :( Małgosiu teraz jak biorę antybiotyk to nie latałam do mamy ale po niedzieli już mi się zacznie znowu po 12 godzin albo i dłużej. A jak Twoje usg ??? Tokino życzę wytrwałości :) Pozdrawiam WAS moje PEREŁECZKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo a co tu tak pusto :( Stawiam na stoliczku ciasto drożdżowe pyszne jaszcze ciepłe :) :) (#########################)> smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko macham i znikam, bo padam na pycho, na chleb mówię beb, a na muchy ptapty;):P całuję każdą z Was - cmok, cmok, cmok jutro nareszcie piątek, obiecuję napisać coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze sobie i wyszukuje polaczenia do Katowic. CHce do Budapesztu ale sie nie da. No dobra moga byc Katowice! Tak sie juz napalilam ze musze gdzies wyjechac, chocby na dwa dni. I pojade! Buziam Was wszystkie kochane dziewczynki. Dobranoc😴 Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! Bonito! nie wyobrażam sobie żebyś była tu i żebyśmy chociaż 5 minut sie nie spotkały! 🌻 ❤️ Witam w zimny poranek - szybciutko rozpalam w kominku bo mróz był w nocy. Parze kawusie, herbatke i inusie Pozdrawiam pięknie i biegne do pracy ❤️❤️ ❤️ a nastole zostawiam półmisek pachnących kanapek # # # # # # # # # # i ciepłe tosty z dżemem [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ :D:D:D CAŁUSKI!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek👄 Ty ranny ptaszku,witaj i dziękuję za suto zastawiony stół. Bonita👄 Ojejku jak ja zazdroszczę dziewczynom z okolic Ś... macie szansę się spotkać. U mnie na dworze słoneczko świeci ale jak na razie bardzo,bardzo chłodno.No i u mnie tradycyjnie od rana stres i nerwówka,ja już nie wiem jak długo uda mi się wytrzymać ten stan,jakże przydałby mi się choć krótki odpoczynek,ale to luksus na który mnie na razie z różnych powodów nie stać:(. No ale już nie smędzę bo obiecywałam sobie że już nie będę,na świecie zbyt wiele zła i nieszczęść abym i ja afiszowała się swoimi ale od czasu do czasu coś mi się uleje przez tą moją tamkę którą sobie sama zbudowałam:p Na dworze świeci słoneczko,jeszcze człowiek jako tako trzyma się kupy,będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Powiedzcie mi czy cos sie stało u Roberty,ze sie nie odzywa na f..? Wcześniej bywała na kawusi a teraz coś cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Zapowiada się piękny dzień, chociaż na razie okropnie zimno. Terterku robię sernik, ale nie dostałam nigdzie bazylii, będzie bez sosu. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuuuuu :):):) u mnie piękna pogoda i piękny stan konta :D dostałam zwrot podatku z urzędu skarbowego ...wyczuli kiedy mają zwrócic hihi wczoraj byłam spłukana , dzis jestem nadziana :P z tego tytułu muszę sprawic sbie nowe firanki do kuchni . oto kilka propozycji i jak zawsze liczę na waszą pomoc 1.http://allegro.pl/item1006840163_firanka_woalowa_stworz_wlasny_projekt.html 2.http://allegro.pl/item1005800120_tanie_firanki_marta_145_400.html 3.http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1010893963 4.http://www.allegro.pl/item1001350796_firanka_gotowa_woal_sylwia_450x180_okazja.html 5.http://www.allegro.pl/item1006696565_firana_cukierki_firany_firanka_firanki_dekoracja.html czekam na wasze typy :) cena nie gra roli :D juhuuuuuuuuu 🌼 kocham cię zycie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluutka Ja obstawiam 3 i 4 natomiast ostatnia zupełnie nie w moim stylu. U mnie zwrot z podatku przeznaczony na węgiel,przykro ale nie poszaleję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka :D ciesze sie razem z Tobą (i życze takiej radości mojej małży który niedawno rozliczył sie z podatków:) Ja tak jak Wesołek: nr 3 i Małgosia nr2 - w każdym razie jestem wielką orędowniczką prostoty ale ta róża w "2" może być - nawet fajna Wesołku ❤️- mam takie różne marzenia (bo jestem niepoprawną marzycielką i chyba tak mi zostanie do końca życia), że doczekam chwili kiedy TY będziesz szczęśliwa, spokojna, bez trosk wielkich i bez obowiązków. W takim marzeniu jesteś wulkanem błyskotliwości i inteligencji, która teraz jest tłumiona przez Ciebie samą tylko dlatego, ze jesteś uczciwa, lojalna i ambitna. Mnie sie wiele marzeń spełniło wiesz? ❤️ ❤️ ❤️ Pszczólko ❤️- Ciebie to trzeba by było troche posmarować jakimś dobrym trunkiem - cobyś zaspiewała! :D zatańczyła! jakiegosik łobertasa HEJ!!!- w Tobie wyczuwam niesamowity temperament - ale nie wiem czy ma ci on ujście ten temperament?:P:D czy Ty przypadkiem Pszczółko nie jesteś zbyt przytłoczona zwykłym życiem - a powinnaś być na rękach (ramionach silnych) noszona :D ❤️ Małgosiu ❤️ no właśnie - też od jakiegoś czasu brakuje mi Roberty - mam nadzieje że tylko zajęta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie! - u mnie cudna słoneczna pogoda!!! :D:D:D słońce grzeje, niebo bez jednej chmurki i łepetyna, która wczoraj bolała mnie - dzisiaj odżyła ;) I tego Wam życze - śmigam obiadek gotować: u mnie zupa szczawiowa z ryżem i naleśniki z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek❤️👄 Bardzo ale to bardzo wzruszyło mnie to co napisałaś,mi się wydaje,ba nawet jestem pewna że TO TY jesteś bardzo wyjątkową osobą no i mam nadzieję że Twoje marzenie się spełni:).Tyle by się chciało napisać ale znowu się rozckliwię a bardzo tego u siebie nie lubię,napisze więc tylko DZIĘKUJĘ i życzę udanej wycieczki a to że czekam na fotki chyba nie muszę pisać:).Buziam mocno,mocno👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za głosowanie :) myslicie ze ta nr.2 pasuje do kuchni ? .... bo mnie się wydaje trochę za elegancka i bardziej pokojowa ...sama nie wiem w każdym bądz razie podobami się bardzo....i którą mam kupic ....wciąz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - jeśli wolisz coś bardziej ozdobnego to nie wahaj sie i kupuj tę "dwójke" bo jest bardzo fajna. Nie jest za elegancka i będzie Twoje oko cieszyć. 3 jest prosta i w swej prostocie elegancka - ale czasem warto odrobinke zaszaleć ;) Skoro Ci sie podoba - nie wahaj sie - bierz 2 ❤️ Wesołku - coby nie było - tak myśle NAPRAWDE ❤️ piękna Kobieto ❤️ a w ogóle myśle że kobiecość to jest rzecz warta uwagi. Nawet sobie nie zdajemy sprawy, że czasami jesteśmy postrzegane TAK: http://w864.wrzuta.pl/audio/00Otjbkg55F/pod_buda_-_moje_kobiety i tak: http://www.youtube.com/watch?v=upefc42yhpE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Malutka ja już zapomniałam, że miałam zwrot, całe 100zł, tyle co za internet. Mnie podoba się 3 i 4, ale to tobie musi się podobać. Terterku jednak będzie z sosem z bazylii, kupiłam bazylię.:D Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka mnie też się podoba 2 jest elegancka i na pewno będzie Ci pasowała do kuchenki . A ja już o swoim podatku to zapomniałam tak jak Bondi :( Tertereczku Skarbie Ty mój może i masz racyję z tym smarowankiem :) a że jestem przytłoczona życiem i problemami to też prawda :( No ale co zrobić jeden przez życie prześliżnie się jak po maśle a drugi zaś ma same kłody. Buziam Cię mocno jak tylko potrafię najmocniej 👄👄👄 No a teraz lecę do kuchni szykować kotlety na jutro :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....własnie wróciłam .do domku zmęczona jestem ..byłam z córą na bilansie 10-latków , mała przeszła przegląd od stóp do głów , łącznie z jamą ustną hihi ale miał stresa , nie mniejszego niz my stare baby u gina .....jest zdrowa jak rybka i to jest najwazniejsze Kawką się częstujcie (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> bo piję samotnie :) mam sterte prasowania i wielkiego lenia etammmm jutro tez będzie dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrzemnęłam sie troche po obiadku 😴 💤 Malutka dzięki za kawusie mmmmm....:P Bondusiu - a miałam Ci już pisać że ten serniczek byłby dobry nawet z innym sosem np truskawkowym, malinowym albo toffi. Ale ten bazyliowy wyjątkowy jest - więc ciesze sie że "wysznupałaś" bazylie :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×