Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

witam 🖐️ u mnie rano też było zimno teraz jest ciepełko ja jestem po masowana wysmarowana na dzisiaj teraz ide w poniedziałek chodze trzy razy w tygodniu mój masażysta ma 39 at tylko szkoda że ma żonę hi hi hi bo super z niego ciacho podoba mi się ale gadam jutro jeszcze do pracorki i niedziela wolne a odjutra u mnie trgi wiosny ma duży namiot pod oknami postawiony pozdrawiam ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki o jakim zwrocie podatku mówicie, hę?;) te kilka groszy za net to szkoda gadać:P a ja niestety weszłam dzisiaj do sklepu z butami i co? oczywiście zgrzeszyłam i... mam nowe sandały:P no to może już się robić ciepło;) Wesołku, trzymaj fason kochana kocia mamusiu, wiem, ze potrafisz, wierzę, że i do Ciebie uśmiechnie się los:):):) Terterku i jak? wykłady przesunięte? Tokina kursantko wzorowa, już dopuszczono Was do kompów? Małgosiu to naprawdę już czas na kwiaty balkonowe? obudziłam się dopiero, ale zimno tak jakoś i nie myślałam jeszcze o kwiatkach, ale ja jak co roku stawiam na pelargonie bluszczolistne:) Beti oj Ty flirciaro;) mój masażysta taki przystojny, że mnie zatyka i nic się nie odzywam;):P raczej wstydzę się swoich wałków hehe Roberto faktycznie gdzieś przepadła? Banderasku a Ty co porabiasz? Marijka długo już nie zaglądała:( Bondi i jak smakuje serniczek z sosem bazyliowym? Malutka nie głosuję na firanki, bo jakoś żadne z tych mi się nie podobają:o sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, Personalna, Terterku napisałam Wam na @ info, gdzie będę w K, czekam na odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Zuziczku🖐️ my cały czas rozmawiamy jak jestem u niego a jest to ok 40 min prawie wiem wszystko o nim wiem gdzie mieszka niedaleko mnie chociaż nie wtej samej miejscowości i że długo był w Niemczech tam sie wyuczył fizykoterapi a był tam 16 lat 4 lata temu wrócił do Polski nie wiem na co mi to wszystko opowiada a i już mówimy sobie po imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti:) i bardzo dobrze, że sobie gadulicie, przyjemniej czas leci:) mój seans masażowy;) jest krótszy niestety, a to dlatego, że na fundusz:P a i jakoś gadać nie umiem, jak leżę z głową w dziurze i nie widzę rozmówcy. a poiwedz prosze ile płacisz za jedno spotkanie? i jak często chodzisz, codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Skończyłam uczestnictwo w ostanim tragicznym kondukcie :-(. Jakos jeszcze nie mogę wrócić do normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - oba miejsca znalazłam w ZUMI (polski lokalizator internetowy) Mieszkać będziesz nad samą rzeką na przeciwko W-lu. Zajęcia będziesz miała w samym centrum. Myśle, że spotkać się możemy w RYNKU - tam ogródków i knajpek jest od groma - nic tylko wybierać. A potem odprowadzimy Cię na zajęcia bo to tylko dwie ulice dalej. Myśle, że z Tokiną dogadam sie co do wyjazdu, jeśli Personalna przyjedzie to z nią też możemy spotkać sie o umówionej porze na rynku. Zuzik - jak będziesz miała chwile - uruchom sobie ZUMI w dwóch oddzielnych oknach: w jednym wyświetl sobie miejsce zamieszkania - w drugim miejsce zajęć. Zrób sobie HYBRYDE i będziesz miała pogląd na wszystko. Zumi daje najlepsze zdjęcia - ostatnie lotnicze zdjęcia były robione we wrześniu - więc są super dokładne. Nawet mapy Googli są gorsze. Rano po śniadanku brykasz z notatkami na rynek i chlejemy aż do 12.00 :D:D:D Ło matko kochana! :P:D no ale lepiej to niż nic! :D:D i tak jesteśmy wybrańcami losu :P Od tej chwili możemy już szczegóły mejlami uzgadniać no i telefonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ❤️ Bechemotku ❤️ - płaczcie i żałujcie głośno - ale nie za długo bo żyć trzeba, na niebie słońce urzęduje i śmieje sie do Was, na cafe bratnie dusze na Was czekają i kochaja Was, skupcie uwage na czymś co pomoże sie oderwać od trosk. Ja wzięłam sie za malowanie. Ale można robić cokolwiek: pisać listy, czytać książki, robić na drutach, przymierzać sukienki, planować urlop, słuchać muzyki - no bardzo Was prosze - koniec z umartwianiem sie! to dla Was niezdrowo. Za długo! No proszę!! plissss.... ❤️ ❤️ ❤️ trzeba żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? każdy z nas lubi jakis swój rodzaj muzyki. Ja mam takie przyzwyczajenie od młodości - że jak jestem czymś oburzona, zasmucona lub zbulwersowana - to słucham bardzo głośno muzyki takiej egzaltowanej. Jeśli klasyka to np Czajkowski lub Grieg a jeśli rock to Led Zeppelin albo Muse. No i ostatnio rozkochałam sie w MUSe - zespół australijski grający rocka ale tkiego bardziej symfonicznego. Słucham tego od paru lat bardzo głośno i za kazdym razem skora mi cierpnie z emocji Podaje probke: http://www.youtube.com/watch?v=qhduQhDqtb4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku! muzyka piękna ale zamykam oczy............ Tę żałobę przeżywamy z M wspólnie. Bardzo! Jakoś oddzielamy się od polityki i innych aspektów. Ludzki dramat i zawirowania losu bardzo nas dotknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki Przepraszam nie bylo mnie z Wami. Zagapilam sie na tance w telewizorni. Nawet troche sie odprezylam. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 wstałam dzisiaj wcześnie bo ide do pracy - z powodu zbliżającego sie łykendu majowego będe częściej zaglądać na to swoje "królestwo" Jest dla Was kawusia I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> herbatka (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> inusia U> U> U> zostawiam też bułeczki z szynką @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ i sok pomidorowy U mnie bezchmurne niebo - i niech tak zostanie 🌻 🌻 🌻 Życze miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny uśmiech sołtysa
:P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim 🖐️ Jak na razie u mnie pada deszcz, a za godzinę przychodzą znajomi i idziemy na targi ogrodnicze. Sernik wyśmienity, na razie nie częstuję, podam wieczorem, jeżeli coś zostanie - wybaczcie:D Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
._**_.** ****** DZIEŃ DOBRY ****** *.*.* _*.* ((,** **,)) Uśmiechaj się do ludzi, bo z uśmiechem Ci do twarzy. Uśmiechaj się zawsze, gdy okazja się nadarzy. Bądź zawsze uśmiechnięta(y) nawet w trudne dni, bo życie jest bardzo krótkie Szkoda czasu na łzy. Miłego dnia _(*v*)____(*v*) _* CIEPLUTKO _.._____.._* POZDRAWIAM __._______. __* UŚMIECH _(.*_(.** ZOSTAWIAM ___(*v*) __* MIŁEGO ___.._ * DNIA ŻYCZĘ popołudniu ide na imprezke urodzinowa. pozdrawiam słonecznego dzionka zycze:) http://www.youtube.com/watch?v=YJ8E61y7QtM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie też jest ciepło jeszcze teraz świeci słoneczko Zuuziczku za masaż płace 40zł i chodze 3 razy w tygodniu po wczorajszym już tak mięśnie nie bolą powiedział mój masażysta ż e są to zakwasy i jeszcze że przydał by mi się porządny chłop :) pozdrawiam ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przesyłam całuski na dobranoc👄 muszę odpocząć, coś bardzo słaba jestem ostatnio. Nawet kwiatuszków żadnych nie mam :-(, skrzyneczki puste:-o Proszę, aby Anioły czuwały nad nami! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie witam w niedzielny słoneczny ranek i zapraszam na: kawe (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> herbate I_I> I_I> I_I> I_I> inusie U> U> U> Moja małża panoszy sie w łóżku i ogląda walke Adamka z Chrisem Arreolą a ja na kawe do Was :D ❤️ Malutka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×