Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witaj Małgosiu 🌻 dziękuje za kawe - jest cieplutko, można wypić z piżamce U mnie mglisto, widze, że ludzie skrobią szyby w autkach więc pewnie przymroziło troche. Małgosiu ja nie lubie karniszy ściennych choć niektórzy potrafią je ładnie udrapować. WW małych pokojach i kuchni mam tylk o rolety, a w dużym pokoju załozyłam płaską białą szyne pod sufitem, bo mam gładką białą firanke i to wszystko. Czym mniej kurzołapów tym lepiej. Sniadanko: lekka jajecznica (________)=========o http://passionfruit.blox.pl/resource/biala_jajecznica.jpg bagietka z masełkiem http://republika.pl/blog_mo_4530417/6751386/tr/bagietka.jpg sok pomarańczowy http://streemo.pl/Image/425676_m.jpg musli ze śliwkami http://www.uwielbiam.pl/recipies_pic/133_org.jpg Pozdrawiam i życze pogodnego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki👄 U mnie od rana pada:)))ale to nic:P Skoro nie mamy na to wpływu;)))to niech sobie pada... Małgosiu🌼dzięki za kawkę:)))...Co do karniszy to nic nie poradzę:OJa niestety nie mogę mieć karniszy,bo okna mam do samego sufitu:P No i w związku z tym d u p a blada;))) terterku🌼śniadanko pucio:D Zakupy Miłego dnia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Załapuję się jeszcze na śniadanie i kawę:D Małgosiu ja mam tylko sufitowe, więc nie mogę ci doradzić, ostatnio kupiłam nowe żabki i byłam zawiedziona, bo nie produkują białych plastikowych, tylko metalowe. Banderasku udanych zakupów👄 U mnie jeszcze nie pada ale jest pochmurno Bechemootku nie wiedziałam że krotony kwitną, kupiłam dwa tygodnie temu, ale mój jest trochę inny, jakiś karłowaty:O Wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Małosiu ja mam tylko ścienne i jestem zadowolona ,ja o szynach zapomniałam już ze 17lat :D kiedyś pamiętam miałam szyny na cała ścianę o kurcze jak sobie pomyśle to co za durnota była ze mnie .Ja radze ci ścienne karnisze .Ja nie mam problemu z upinaniem firan żaden problem . Idę dziecku dać jeść:d staremu dziecku tzn.teściowi już jest w domu i trzeba podać mu śniadanko ,obiadek ,kolacje trzeba przypilnować by tabsy kusznął :D itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto własnie ja mam sufitowe wszędzie i na całą ścianę gdzie znajduje sie okna,przyzwyczaiłam sie ale u mnie mam najdłuzsze karnisze chyba cos koło 4,20.to jeszcze ujdzie taka firana A własnie w jednym dużym pokoju w L nie mam okna na ścianie i drzwi podwójne balkonowe która ma długosc 5,70 cos koło tego.I własnie tak myśle co zrobic czy karnisz na całą ścianę.Nie wiem bo potem uprasowac takie firanki to też nie łatwo a jakoś nie widzi mi sie firanka w samym oknie.Moze sie przyzwyczaiłam nie wiem.I własnie największy wybór jest karniszy ściennych.A na ile tak nazwę prętów masz na 2 czy 3?Nie zmniejszaja takie karnisze pokoju? Odnosnie długości to planuje długa tylko u córcia wszędzie mam zamiar krótkie do parapetu zawiesić. Banderasku czyli Ty nie masz ani jednej firanki przez takie okna? Tererku a u Twojej córci już wszystko pokończone w mieszkaniu? A ja dzisiaj troszkę sie obrobiłam,pomyłam lodówke ,zamrażarkę.Mialam troszkę pietra bo mi się lodówka po włączeniu nie chciała chodzić ale jakoś ruszyła.Ciekawe na jak długo? Oczywiście liscie tez nagrabiłam 2 worki a jeszcze tak duzo na drzewach wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu a ja kiedyś z karniszem własnie dostałam w komplecie plastikowe żabki i nie mogłam sie przyzwyczaić do ich zapinania ,wyrzuciłam wszystkie.Może teraz produkują juz inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie czasami zaświeci słoneczko :) a za jakiś czas popaduje deszczyk taka pogoda nijaka :( Małgosiu ja ma karnisze ścienne i jestem zadowolona, bo sufitowe szyny tak zwane :) już mało kto ma kiedyś owszem ale teraz są ścienne karnisze :) i nie masz się czego obawiać, bo ładnie wyglądają nie które są też przyozdobione. Nie za szpecą Ci okna zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyjrzało słoneczko niby miło bo świeci ale i tak zimno jak diabli,no a jutro tak jak sobie zażyczyła Bondi może padać śnieg. Gdzie się podziała nasza Zuuzik,wyjechała gdzieś,czy ja znowu coś przegapiłam? Na temat karniszy się nie wypowiadam u mnie wprawdzie ścienne lecz przedpotopowe:p:) i popieram stwierdzenie Terterka im mniej kurzołapów tym lepiej.Moje marzenie delikatny karnisz na nim jedynie zwiewna firana a w oknie roleta.A najchętniej pozostała bym przy samych roletach ale u mnie trochę nie możliwe,bo by mi za bardzo sąsiedzi gapili w okna.Może nie tyle sąsiedzi co przechodnie mój dom bardzo blisko ruchliwej drogi i nieraz widzę jak się gapią jakby coś ciekawego obaczyć chcieli:p:).Zaintrygowały mnie te Banderaska okna do samego sufitu,na wystawie zamieszkuje czy co?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta 🖐️ Pszczółka 🖐️ Wesołek🖐️ Głodne i chętne zapraszam na zupę grochową z wkładką:D Wrzuciłam do garnka mój kroton, jest zupełnie inny niż Bechemootka, jakiś taki karłowaty. Mam firany długie(3m), ale masz też krótkie do parapetu(1,8m) zasłonki zlikwidowałam już dawno. Zupełnie bez firan byłoby chyba głupio:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak napisałam że wyszło iż wrzuciłam do garnka z grochówką - kroton, ale bez obaw poleciałam sprawdziłam w garnku z grochówką nie ma stoi na oknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski🖐️ a niech tę pogode ges kopnie,normalnie cztery pory roku a gwidz jak głupie,że wskoczyłam w zimową kurtkę i kozaczki br:( chyba najlepsza to ja jestem mam jeden karnisz jedną firanke(w jednym oknie),zasłony dawno wybyły ia tak same rolety i jestem szczęśliwa z tego powodu,mniej zarastwa.. a tam gdzie mój to wogóle firanek nie mają gołe okna:) jutro mam polatac po urzędach nielubie,ale jak trzeba i mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko chyba mnie przekonałas z tymi karniszami tylko nie wiem czemu taka uparta byłam dopiero zobaczyłam okienka Roberty dziekuję za fotki i podoba mi sie to.Takie wszystko delikatne,zwiewne. Odnosnie zasłon macie rację,ja czasem tez zdejmuję i zawieszam same firanki.Ale musze na poczatek zawiesic firanki by małża nie gadała po co podwójny karnisz.Ale to jeszcze troszkę. bondi mi sie tez jakoś chalupka bez firanek nie widzi. Wesołku czyli mieszkasz blisko drogi,ze wszystko mogą ludziska zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Tyram w pracorze:Pale dziś nie jest najgorzej:P bondi👄dzięki za grochóweczkę:))))Już pałaszuję,bo strasznie jestem głodna:O Małgosiu👄firaneczki jako takie mam;)))tylko na szynie,takiej przywierconej do sufitu:PGdybym miała karnisz nie otworzyłabym okna:O Lecę bo mnie potrzebują ....i tak w kółko graniaste:P Buzia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Kolezuchny kochane❤️ Malgos z firankami to moze niech corcia zadecyduje. Ale jesli Ty zdecydujesz to wybierz scienne. Dzisiaj nikt juz nie wiesza ciezkich drapowanych barokowych zaslon i firanek. Wystarcza transparentne firanki nawet w kolorze. A jak duze okno to tym lepiej. Wiecej mozliwosci:) Jak bedziesz miala czas przelec sobie katalogi online mp Bon prix. Tam maja duzo mlodziezowych "bajeranckich" rzeczy do nowoczesnych mieszkan. Mozna fajnie pokombinowac rafrollo z firankami albo takie do przesuwania firany. Ale do tego trzeba umocowanie na scianie. A wlasciwie co dzieje sie z Zuzikiem. Pisal ze ma duzo pracy.Pracuje nad nowym projektem. Ale dziwne ze Zuzik nie znalazl nawet minutki czasu i nie kuknal na forum:O Tokina czas juz, wylaz z dziury. A ja oszalalam zupelnie.W naszej rodzinie bedzie baby:) Tak sie ciesze ze godzinami ogladam ubranka w internecie. I do tego bedzie chyba dziewczynka:)Tylko imie wybrali paskudne dla dziecka. Ja chcialam Amelia albo Helenka:) Ale Helenka to podobno "obciachowe" imie:( Amelia tez sie nie podoba:(A mnie sie tak podoba. Niech sobie nazywaja jak chca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna, Tokina, Zuzik, pisze w kolejnosci alfabetycznej. Meldowac sie prosze! Ja nie zartuje! Inaczej "skroje" Wam pupy! Do czerwonosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Dziewczynki nasz Zuuziczek ma dużo pracorki :( jak się wyrobi to machnie łapką :) U niej jest wszystko wporzo :) Małgosiu ciesze się że zdecydowałaś w sprawie karniszy :) zobaczysz będzie ładnie :) Pozdrawiam WAS kochane PEREŁECZKI i życzę cudownej nocki pa🖐️ do jutra ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko już troszkę pooglądałam zdecyduje scienne jednak. Wiesz piszesz o imionach,ja też niedawno byłam oglądac dziecię ,dziecię ładne a imie łokropne lilia.Tak mysle jak tak mozna nazwać dziecko. Brakuje jeszcze chyba Narcyza bo Różę maja.Ale to ich decyzja i oby było zdrowe. Amelka mu sie podoba helenka chyba nie A mojej córci podoba sie Zuzia ,odkąd pamiętam miała lalkę którą nazywała zuzia Zuziczku gdize Ty jesteś? Daj znac życia choc łapką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak już wyżej pisałam :) Zuuziczek ma dużo pracorki U niej wszystko OK :) No a teraz lecę pod prysznic i na podusię pa, pa🖐️ Buuuuziammmmmmmmmmmm WAS mocnooooo👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 kawusia i herbatka zrobiona (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? zapraszam ❤️ inusia też :P U> U> U> Podaje od razu śniadanko: kanapki z twarożkiem http://streemo.pl/Image/456736.jpg musli owocki kruche rogaliczki z marmoladą na II śniadanko U mnie mokro ale dość ciepło. Wczoraj byłam ze swoim kotem u weta. Był ważony, odrobaczany i zrobiony miał manicure :D:P Był bardzo grzeczny. Dochodzi do prawidłowej wagi - ideałem byłoby jeszcze zrzucić 40 deko. Reszta jest super. Pozdrawiam pięknie i życze miłego dnia. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tererku jak Ci sie udało odchudzić kota?mój juz drugi dzień nie dostaje saszetki i chodzi obrazony,czeka pod szafka le ja jestem nieugięta.Karmie go czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato - kupujemy u weterynarza specjalną karme - jest zbilansowana, kot ma ustaloną dawke (od wagi kota) i jest na tej karmie rok. Nic oprócz niej nie dostaje. Karma jest smaczna, kot ją lubi i wyznaczona dawka mu wystarcza. Rzadko dostaje coś innego do polizania - jest to KONIECZNE dla zdrowia kota, bo koty z nadwagą wcześniej czy później chorują na nerki, tarczyce, serce cukrzyce itp Mój F też sie obraża ale nie należy ulegać bo chodzi o to aby wyrobić właściwe nawyki. Jak długo smakołyków nie dostaje to jest spokojny a jak mu sie pozwoli skubnąć to wtedy ciągle chce i żebrze. Więc lepiej nie dawać nic poza należną karmą a kot bedzie szzęsliwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D Dzięki za kawunie napiję się choć okropnie mnie głowa boli ,mam ciśnienie 140\80 jak na mnie to za duże jestem nisko ciśnieniowa . A u mnie też donoszę że świeci słonko wieje okropny wiatr jest dość chłodno i kto wie co jeszcze będzie :( Do potem idę jakiegoś tabsa łyknąć może przejdzie .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tererku..mój Orsi też jest na specjalnej karmie wet .która odciąża żołądek je mniej a waga super wzorowa książkowa.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterek..Magosiu ma rację kup kotu karmę suchą u wet .tam ma wszystko co potrzeba i masz spokój ,.no już idę bo mi pęknie ten łeb.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×