Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

witam w mrozny poranek,jakos padał śnieg ale nie jest żle,ale miasteczko dalej lodowisko,a wczora przeszła kawalek dalej taka starszna sniezyca nie bylo świata widać:( Bechemotku jeszcze raz wszystkiego najlepszego i zdrówka❤️🌼 to narazie spadam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku- wszystkiego najpiękniejszego...a przede wszystkim dużo zdrówka i miłości. STO BUZIAKÓW. 🌻🌻🌻👄 🌻🌻🌻👄 🌻🌻🌻👄 🌻🌻🌻👄 🌻🌻🌻👄 🌻🌻🌻👄 🌻🌻🌻👄. Macham wszystkim i pozdrawiam. Fajnisty ten pierwszy śnieg, cieszmy się nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszy tak mrozny i zimny dzień Bechemotku,Wesołku wszystkiego najlepszego z okazji imieninek {kwiat] 🌻 🌻 dla Was.I duzo duzo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku wszystkiego naj naj naj przeciez ty tak samo jak nasz Bechemotek ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 dużo zdrówka a mom jużciasteczka gotowe @@@@@@@@@@@@@@@@@@ smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo 🌻 Zuziku - betaserc jest na recepty - ale spytaj w zaprzyjaźnionej aptece czy Ci sprzeda bez recepty. No i jeszcze to, że trzeba cierpliwie przez kilka miesięcy połykać jedną lub pół tableteczki na dobe. Dziewczynki - nie gniewajcie sie, usune te szmatki z garnka bo smętnie wiszą na wieszakach i same w sobie nie stanowią atrakcji - pokazałam tylko że uszyłam naprawde i nie ściemniałam :D::P. Ale obiecuje, że jak tylko bedzie okazja to zrobie sobie fotki w tych ciuszkach i pośle wtedy mejlem ❤️ Kawusia!!!!!! halo!!! zapraszam ❤️ a i herbata się znajdzie :P:D (__)? (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? (__)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Beti ciasteczka podaje - więc ciesze sie i niczego mi więcej nie potrzeba :D jeszcze tylko na gimnastyke dzisiaj i dzionek zaliczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do życzeń imieninowych dla Wesołka przyłączam sie i tak jak Bechemotkowi lawine całusów posylam ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 Z imieninami czasem jest gorzej jak z urodzinami - bywa że mam wątpliwości bo tzw "patronów" jest kilka lub kilkanascie w ciągu roku. Są też takie regiony gdzie imienin się w ogole nie obchodzi (np w moim regionie) tylko geburtstagi i ja np już całkiem wykreśliłam imieniny ze swojej świadomości. A jak jest w waszych regionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! Kosmitko! i że ja nie widziałam że w garnku są Twoje placki ziemniaczane :O:O:O Ja jestem pies na placki :D może to i dobrze że nie widziałam bo pożarłabym je wszystkie a tak to przynajmniej było czym obdzielić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki👄👄👄usta] W pierwszej kolejności podziękuję za życzenia,jesteście kochane,niezastąpione i sama już nie wiem jak opisać to co czuję:):):) Ja ostatnio mam problemy z komputerem,mój M go modernizuje i czasowo mam że tak powiem odcięcie od sieci. Nie będę opisywała jak było u lekarza bo dzisiaj świętuje,hi,hi to bardzo skromniutkie i trochę smutne świętowanie. Dziewczynki nie mam nic upieczonego bo to planuję zrobić na sobotę jak zdrowie pozwoli a Wam w podzięce za życzenia i pamięć,przynoszę likierek kokosowy malibu.Ja nie mogę pić,hi,hi kazano mi odstawić wszystkie używki choć i tak w sumie oszczędnie w nich się rozpływałam.Tylko kawy mi żal.oj jak żal,łezka się w oku kręci:(:( Dobra dosyć mazgajstwa stawiam Malibu a ciacho w sobotęUUUUUUUUUUUUUUUU.............UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Tokina👄👄 Dziękuję jesteś WIELKA Terterek:):) U nas obchodzimy imieniny o urodzinach w pewnym wieku lepiej zapomnieć:p No i proszę o wybaczenie że już muszę się pożegnać ale udało mi się zajrzeć tylko na chwilkę.W przyszłym tygodniu M powinien zakończyć te remonty na raty i wtedy powinnam pojawiać się częściej. Bechemootku👄👄 Poetka bardzo pięknie opisała piękno Twojego spojrzenia i muszę się przyznać że poczułam się jak jakiś niedorobek,hi,hi że sama tego wcześniej nie zauważyłam.No ale ja nie o tym moja siostrzyczko Chciałabym Ci złożyć życzenia i kurtka co bym nie napisała to i tak Poetki nie przebiję Napisze więc prosto ale z głębi serca,wszystkiego najlepszego w dniu Twych imienin,zdrowia,spełnienia marzeń,samych uniesień nigdy więcej dołów i niech się spełni wszystko to czego pragniesz i o czym marzysz.No i żeby Twoje oczy i cała twarz wyglądała zawsze tak pięknie i abyś dalej stanowiła wspaniały obiekt dla weny twórczej nie tylko naszej Poetki ale i jakiegoś Poety.Skromny bukiecik jako załącznik:):):)🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! kochanym solenizantkom wszystkiego najlepszego W DNIU IMIENIN ________(v)__ ____(())__(v)___ __(_.^._)__(())_ ______(_.^._)__ ___(v)(v) ___(v(())(()) _(((v) (_.^._)_(_.^._) _(_(())(v) v) ___(_.^._)_(()) )) _(v)(_.^._)v) _(())_(v))) _(_.^._)(())._) ___(_.^._) ___.___ ____._____ _____ _______ _________ _________ ________ _____________ __________ Miłego wieczorka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Chciałam WAM podziękować moje kochane za troskę i pamięć👄 za telefony i smsy 👄👄👄 za to że byłyście ze mną duchem i serduszkiem buzziammm moocnoooooooooooo każdą z osobna 👄👄 Wesołeczku i Bechemootku dla WAS dziewczynki w dniu imienin składam NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA zdrówka, pomyślności, radości i to o czym marzycie i czego pragniecie żeby się spełniło👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ściskam was i pozdrawiam ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootek napisała mi że nie ma internetu, powazna awaria izostawia poczęstunek i napitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie koleżanki śniegu u nas jeszcze niet, ale w nocy przymroziło tak mocno, że nie otworzyłam drzwi od samochodu, zamarzły uszczelki:o nie chciałam ciągnąć za mocno żeby klamki nie urwać:P więc podreptałam na bimbę Wesołku życzę Ci zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka, a także odzyskania wiary w lepsze jutro i w to, że i do Ciebie uśmiechnie się los👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Terterku doczytałam, że ten betaserc tylko na receptę:o a znajomych aptekarek nie mam niestety, musze więc podreptać do wracza:P Pszczółko, jak dobrze, że jesteś:D napisz na@ co Ci tam zrobili i czy pomogli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze pogodowo - dzisiaj słonko świeciło pięknie i tak mogłoby zostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem jestem tak późno bo niedawno wróciłam z pracy a przecież dziś takie święto, więc koniecznie musiałam tu wejść by złożyć dziewczynkom życzenia. Wesołku, Bechemootku wszystkiego co najlepsze dla Was z okazji Waszego święta🌼🌼🌼👄👄👄 Miałam telefon od Bechemootka z prośbą bym wszystkie Was serdecznie przeprosiła że nie może tu być. Przyczynę podała już Kosmitka więc wiecie że Bechemootek ma awarię netu i to dość poważną . Przekazuję że sercem i duszą jest z nami i bardzo chciała tu być niestety siła wyższa i nie da się . Jednak stół biesiadny suto zastawiony , więc proszę się częstować. Bechemootek ma nadzieję że po powrocie z W-wy będzie wszystko już chodziło jak należy i będzie mogła się pokazać . Na razie przekazuje pozdrowienia i całuje gorąco , dziękując za wszystkie życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dobry wieczorek🖐️ Ja zajeta jestem ostatnio ogromniasto. Wpadam tylko na chwilke bo dzisiaj sa imieniny kolezanek. W kolejnosci alfabetycznej. 🌼❤️👄Kochany Bechemootku🌼❤️👄 W Dniu Imienin skladam Ci najserdeczniejsze zyczenia. Wszystkiego najlepszego, spelnienia wszystkich marzen a przede wszystkim zdrowia zycze. 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄Kochany Wesolku🌼❤️👄 W Dniu Twoich imienin zycze Ci duzo zdrowia szczescia i spelnienia wszystkich marzen, nawet tych najskrytszych. I jeszcze raz duzo zdrowia kochany Wesolku 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziam mocno Wszystkie Was. Juz jutro powinno byc lepiej czasowo. Trzymajcie sie mocno kochane kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane Naszym Solenizantkom życzę: Uśmiechu osób, które spotkacie na ulicy, I wiary w to, że możecie przenieść góry, jeśli tylko zechcecie, Pogody ducha, która nigdy nie pozwoli Wam zwątpić, Siły by pogodzić się z tym, czego zmienić nie jesteście w stanie, Przyjaciół, którzy zawsze będą stać za Wami murem, I szczęścia, które nigdy Was nie opuści, Stu lat i dużo, dużo zdrowia !!! ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Dobrej nocy dla wszystkich moich Syrenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto przepis jak przyrządzić nietypowego drinka o nazwie "Sputnik na orbicie". Potrzebne produkty to: wódka i Sprite. Sposób przyrządzenia drinka: - wlewasz do szklanki pół na pół wódkę ze Spritem następnie: - wypijasz połowę... dolewasz do pełna wódki... - wypijasz połowę... dolewasz do pełna wódki... - wypijasz połowę... dolewasz do pełna wódki... - wypijasz połowę... dolewasz do pełna wódki... itd. Czynności te powtarzasz, aż do usłyszenia wyraźnych sygnałów z kosmosu ! CO TO JEST? Przed użyciem wisi, w czasie użycia stoi, a po użyciu kapie? Parasol ciekawe o czym myślałyćie hi,hi:P:) A ja sie ciesze za 48godz bede w ramionach kogutka:P:):P)więc proszę nie krzyczec jak mnie nie będzie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa kobiety przed posiłkiem: - I spraw, Panie Boże, by te wszystkie kalorie poszły w cycki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka czy ja sama zostałam:( gdzie sie schowałyście? JAK SIĘ NAZYWA? dziedzina fizyki odkryta przez mole? - Fizyka Molekularna. dżem zrobiony przez mole? - MarMOLada. kawałeczek mola? - MOLekuła. nagabywanie przez mole? - MOLestowanie. papier toaletowy moli? - MOLa. pierwiastek odkryty przez mole? - MOLibden. pomost prowadzący w morze zbudowany przez mole? - MOLo. potężny mol? - MOLoch. przekleństwo moli? - KurdeMOL. stary mol? - RaMOL. tkaniny wyprodukowana przez mole? - MOLeskin. - MOLino. ulubiony pisarz moli? - MOLier. ulubiony sos moli? - GuacaMOLe. .......... WOKÓŁ ŁOSIA - Jak się nazywa łoś morski? - Łośmiornica. - A łoś wodny śródlądowy? - Łosioś. - Jak się nazywa środkowa część łosia? - Łośrodek. - Jak się nazywa bardzo odważny łoś? - Łośmielony. - 8 łosi. - Łosiem. - Głupi łoś. - Łosioł. - Jasny łoś. - Łoświecony. - Zły łoś. - Złość. - Łoś ryba - zjedzona. - Łości. - Ulubiona zakąska łosi? - Łośtrygi. - Łoś wiszący na ścianie? - Łościenny. - A łoś-autobus? - Łosinobus. - Samica łosia? - Łośka. - Łoś wysmarowany klejem? - Łoślepiający. - Łoś kochanki? - Łośnieżony. - Łoś po sterydach? - Łosiłek. - Gdzie zamieszkują łosie? - Na łosiedlach. - Skąd pochodzą łosie? - Z Łosic. - Daszek dla łosi? - Łoświata. - Cień łosia? - Łoścień. - Łoś na drzewie? - Łosika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku👄życzę Ci❤️wszystkiego co najlepsze🌼🌼...najwięcej jednak zdrówka i radości :D...jak najmniej smuteczków!👄 Przepraszam,że dopiero teraz,ale przyznaję się szczerze:(((że ja zawsze małpuję jak dziewczynki napiszą ...nie jestem niestety skrupulatna:Oi brak mi odpowiednich notatek:OWybacz proszę 👄 bechemootkuszerokiej drogi i miłych wrażeń:)))) pszczółko👄 Roberto:D Idę lulu💤bo betka ze mnie:O...Jak prawie zawsze ostatnio:O:((( Dobranoc bondi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc pchły na noc Bechemotku przyjemności w wa-wce życzę i wracj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Niezastąpiony :D Ja podobnie jak Banderasowa, małpuję od koleżanek i prawie bym przegafowała Twoje imieninki. Wszystkiego najpiękniejszego🌻🌻🌻🌻🌻, wszystkiego najmądrzejszego 🌻🌻🌻🌻🌻, wszystkiego najwspanialszego🌻🌻🌻🌻🌻 i SPEŁNIENIA NAJGŁĘBIEJ POCHOWANYCH MARZEŃ🌻🌻🌻🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna, dzięks ogromniasty za pouczenia, pewnie misie przydadzą 😍 Wszystkim dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam pomachać wam łapka na dobranoc🖐️ i życzyć spokojnej nocki❤️ Dopiero teraz poczytała sobie co napisałyście :) Zuuziczku jak Twoje uszka ? Wesołku serduszko już sprawne ? Widzę, że rozchorowało się nasze forum :( bardzo mi przykro i smutno z tego powodu :( Życzę wszystkim dziewczętom zdrówka❤️❤️ Śpijcie smacznie 👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×