Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki👄 Personalna👄ale cieplutko:))))i kawusia pyyyszna :D Dzięki za ten luksus:)))) A ja tyram Dziś koniec obrotowego:O Miłego popo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki u mnie w nocy było -20 teraz niewiele mniej bo -13,ziąb że strach nos wyścibić za drzwi. Bechemootku👄👄 Witaj,witaj nam w domu❤️❤️ a jak przebiegła podróż,nie było żadnych utrudnień?. Personalna👄👄 O to nie zazdroszczę tej penetracji odbytu,hi,hi ale opisz doznania po wszystkim bo i mnie czeka takie badanko prędzej czy później.Nasza Bonitka takze to miała ale jej za zachramanicą zrobili tak że nawet nie poczuła u nas robią tak aby mieć wspomnienia,hi,hi na długo(no przynajmniej ja tak słyszałam) Bandersaku👄👄 Oj źle z praca bez pracy jeszcze gorzej,tak już jest. Terterek gdzieś chyba zabalowała na Andrzejkach bo nie dała śniadanka😭,buuuuuu buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapraszam na białą herbatę z sokiem malinowym,gorąca świeżo zaparzona,zdrowa i rozgrzewającaUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. I podkładam do kominka żeby nam było cieplutko w ten zimowy,mroźny czas:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham łapką🖐️ U mnie też śniegu multum i ziąb niesamowity :( buuuuu Bechemootku ciesze się że już wróciłaś 👄 Beti jak poszło ? kciukaski trzymane są cały czas 👄 Małgosiu a u Ciebie wszystko ok ? 👄 Pozdrawiam i lecę amciać ciepły obiadek, bo nie dawno wróciłam od stomatologa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham łapką🖐️ U mnie też biało i mrożno :( Bechemootku ciesze się że wróciłaś 👄 Beti jak poszło? kciukaski trzymam cały czas 👄 Małgosiu co u Ciebie ? jak badanie ? 👄 Pozdrawiam i lecę amciać ciepły obiadek, bo nie dawno wróciłam od stomatologa paaaaaaaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziewczynki dziekuje za kcikaski ale jest jeszce jedna sprawa 12 stycznia m się zgodził na rozwód tak powiedział w sądzie tylko sędzia kazał powołać świadka na rzecz córki nie wiem o co chodzi za świadka idzie mój brat sędzie powiedział ze wtedy orzeknie rozwód u mnie zimno okropnie troche wymarzłam bo jechałam autobusem pozdrawiam Was serdecznie i dziekuję ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki Kochane 🌻 ❤️ 🌻 :O:O:O dzisiaj rano zrobiłam piękny wpis: zaparzyłam kawe, herbate, rozpaliłam w kominku i przygotowałam śniadanko - wybrałam smakowite tymbaliki. No i kurna cosik mnie podkusiło żeby napisać Bondi (❤️ że ja też ostatnio kupiłam dwie torebki :O Napisałam i zrobiłam "cofnij" żeby znaleźć link do torebek.... ....no i szlag trafił mój wpisik, zrobiła sie poźna godzina - ewakuowałam sie w popłochu do pracy, nie było mowy o tym żeby sprawe zatuszować lub załatać :D Wczoraj nigdzie nie balowałam (Wesołku ❤️), Andrzejki odkąd Łasiczki nie ma - dla mnie przestały istnieć (Bonito ❤️). Ale za to pare godzin spędziłam w skype na długiej i bardzo miłej rozmowie - wiecie z Kim ;) A teraz nie pozostaje mi nic innego tylko prosić o wybaczenie że z pustymi brzuszkami Was zostawiłam w taki mroźny dzień ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ a te tymbaliki zostaly w lodówce i będą na jutro: http://www.skarbysmaku.pl/images/tymbalik.jpg Dobrze że przyszła zaraz po mnie Personalna i rozpaliła w piecu, zaparzyła kawe ❤️ Torebki jakie kupiłam wklejam tu bo kupiłam je w internecie: http://www.groszki.pl/groszki/51,95942,8672863.html?i=10 z Mizensy - oni mają fajne niedrogie torby a drugą skórzaną czarną: http://www.skorzana.com/product-pol-104-Damska-torebka-skorzana-ze-skory-naturalnej-DAN-A-T49.html ze sklepu "skórzana.com" - link trzeba skopiować i sprawdzić czy nie ma odstępow i powinien sie uruchomić U mnie duje jak na syberii - ale w domu cieplutko. Pisze szybko bo za chwile - o 16.00 mam kolęde - goszcze księdza ;) idą od dołu, ja na 3 piętrze mam jeszcze chwile dla siebie - moge małżowine nakarmić bo właśnie wrócił z pracy. POZDRAWIAM i ściskam WSIE jak mówi Bonita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to dobrze, że M zgodził się na rozwód :) będzie mniej korowodów, trzymaj się dzielnie kochana👄 Terterku miłego kolędowania 👄 Paaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko ❤️ miło było Cię słyszeć - następnym razem ja zadzwonie ❤️ Jestem po kolędzie Dziewczynki!!!!!! :D :P mam głowy na cały rok Ksiądz, który mógłby być moim synem był bardzo sympatyczny, dowiedziałam się od niego, że mój były wychowanek który też jest księdzem, przebywa na misji w Meksyku. U mnie zadyma się wzmaga, ale w domu miło i pachnąco bo małżowinka zrobił kawusie, ja połamałam jakąś czekolade, kot usiadł obok i zaczął sie lizać, odebrałam telefonik od przemiłej Syrenki - jednym słowem sielanka :P:D Miseczke z czekoladą gorzką stawiam na naszym magicznym stole: http://www.obmawiamy.pl/wp-content/uploads/2010/04/czekolada.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mroźny wieczór🖐️ Beti ❤️ cieszę się że poszło dobrze, następna też tak pójdzie👄 Bonita lubię takie torebki, są bardzo wygodne, ta czarna ma też krótkie rączki i jest bardzo pojemna. Dziewczynki ja nie kupuję drogich torebek, bo bardzo szybko mi się nudzą i drogą szkoda byłoby odłożyć. Zuuzik nie mam dużo torebek bo co jakiś czas robię selekcję i wrzucam do pojemnika PCK. Zostało mi około 20. Terterku twoja torebka jest bardzo elegancka, no i skóra. Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dziękuję również za przemiłą rozmowę👄 tylko szkoda, że nie mogłam dłużej z Tobą po gawędzić :( no ale tak wyszło. Jesteś przemiłą osobą i mądrą dziękuje Ci bardzo👄 Winka z miłą chęcią sobie siorbnę :P :D Y Y Y Y Y ale czekoladki to nie mogę :( bo jestem na nią uczulona😭 Tertereczku no to już masz z głowy kolędę :) my z dziewczynkami jeszcze przed :) buziammmm Cię mocno 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi witaj🖐️ A ja stawiam herbatkę cały dzban :P :D i do herbatki ciasteczka z marmoladką (@@@@@@@@@@@@)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko 👄 👄 👄 Bondusiu - wiele lat nosiłam czarną torbe do pracy - najczęściej z ekoskóry - tanią, czasem udało się ładną podłapać czasem mniej ładną - no i teraz postanowiłam wziąć tę z skóry - nie żałuje bo jak na skórzaną to niedroga a jakość niezła. A ta czerwona z Mizensy jest super mimo że ceratowa - bardzo fajnie sie nosi, pakowna i ma ładny kolor. Zaletą jest cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko - będziemy starały się pić duuuużo słabej herbatki - to i ja przy Tobie przepłukam swoje nereczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet35
Terterku a co u Ciebie tak wcześnie kolęda ❤️ Bondi 🖐️ Pszczółka 🖐️ dziewczynki u mnei też pada śnieg nioc nie widać Ja też miałam dwa telefony dzisiaj Personalana dziekuję ❤️ miło była Cię słyszeć ❤️ Bechemotku tobie też dziękuję z miłą rozmowę ❤️ a dziewczynki druga sprawa ma być tylko formalnością tak mi powiedziała nasza koleżanka Terterku ta oja też poproszę winka YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY dzisiaj się napiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na pomarańczowo wyszłam jeszcze nic nie wypiłam a już literki gubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - pijemy winko - nalewam Tobie i wszystkim Laseczkom :D YYYYYYYYY u mnie tzn w mojej parafii kolęda zaczęła sie już w zeszłym tygodniu - ciesze sie że mam za sobą - tyle domów mają do obskoczenia że wcześnie zaczynaja Beti -ciesze sie że tak się Twoje sprawy mają - nawet jeśli będzie jeszcze problem mieszkania to nic - będziesz absolutnie niezależna i nikt Ci nie podskoczy. A przyszłość może być całkiem całkiem udana - będziesz miała na to wpływ SAMA ❤️ Trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku piękniusia torebeczka, w takim kolorze jak moja, też ze skóry ekologicznej:D Zrobiłam na drutach czapkę melanż czerwono-białą i taki sam szal długaśny. Nie wiem czy czapę włożę bo mam kaptury, a one tak nie uciskają włosów i są wygodniejsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy macie już prezenty na gwiazdkę, ja w większości mam kupione tylko M mi został. Miałam mu kupić ciepły ładny szal, ale syn mnie ubiegł i kupił na imieniny (wczoraj miałam solenizanta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu - jak tak pi ź dzi jak nie powiem gdzie :P to ja nie patrze jak wyglądam tylko wciskam wełniany kaszkiecik na łepek :D ale też nie lubie czapek i w ogóle nie cierpie jak mi coś włosy uwiera :D Pokaż ten komplecik - jak zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku torebusia super a z mieszkaniem to jescze nie wiem jak będzie powiedział ze się wyprowadzi dziaj będę z nim rozwamiać na temat mieszkanie wyprowadzić bo mieszkanie jesy rodziców i oni decydują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi - mam troche mniej zasobów niż zwykle bo dziecku w remoncie pomagamy - i pomyslałam, że zrobie pod choinke rok książkowy - każdy dostaie książke. Dla syna i synowej po jednej części "Lekcji stylu" Kwaśniewskiej , Dla małża jakiś poradnik sportowy, dla córki coś z architektury lub sztuki albo coś z kulinariów, dla Wiadomej Osoby - "Dzikie łabędzie- trzy córy chin" http://www.empik.com/dzikie-labedzie-trzy-cory-chin-chang-jung,3057710,ksiazka-p w empiku mam już swoje konto i zamawiam przez internet a odbieram w empiku w moim mieście. Fajna sprawa- wygoda. A dla siebie też kupie książke chociaż mam straszną ochote na zestaw farb olejnych :O - no ale jak książki to książki ;) bez wyjątków - a farby może po świętach albo zupełnie bez okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała więcej grosza to małży kupiłabym elegancką marynarke ze sztruksu, :O ale nie mam tych kilku setek w nadmiarze Ale heeej!!! przyszło mi do głowy cosik! moge kupić fajne hantle - teraz takie pikne są i niedrogie a on ma takie dwa staromodne klamoty :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×