Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Małgorzato,hi,hi dzięki ale jakoś daję radę.No i co najważniejsze bardzo się cieszę że udało ci się bezpiecznie pojechać i wrócić,mam nadzieję że wszystko załatwiłaś.No i popodziwiałaś moje zawiane okolice,fajowo tak brnąc po pupę w śniegu.Śnieg się klawo nabija do butów i ogólnie żyć nie umierać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo u mnie nadal śniegu niet:P tzn coś tam białego leży na trawnikach z ubiegłego czwartku, ale ani wczoraj ani dziś nie padało:P tylko mrozik ścisnął i nosy na czerwono maluje;) ale łepetyna mnie coś pobolewa, może ciśnienie spada a wraz z nim szykuje się coś białego z nieba? Tokina ok, ok więcej nie przynudzam, chociaż nic nie pisałam o obrażaniu:P Wesołku przyłączam się do Twego małża nununu;) Bonita projekt wczoraj uzupełniłam, a koleżanka puciła w eter ok. 23 z domu - ona, bo robiła to w ubr i wolałam się w te techniczne klocki nie mieszać;) teraz czekamy co zdecyduje szanowna ministerialna komisja, ale nie jestem pozytywnie nastawiona:o Bondi lecę na garnek pooglądać Twoje nowe nabytki, a tak apropos liczyłaś ile masz torebek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj właśnie przeczytałam, że Gabrieli Kownackiej się zmarło:( pewnie kojarzycie - ostatnio grała w Rodzinie zastępczej, szkoda bardzo😭😭😭:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Hallo wieczorowo i andrzejkowo:) Jaki fajny jest ten link od Tokiny:) Musicie koniecznie sobie powrozyc:) Ja sobie juz powrozylam i polalam wosk:) Wyszla jakas czarownica na miotle:P Co to moze oznaczac? A moze nie czarownica tylko czarodziejka z miotla? No to mam pikne perspektywy na nastepny rok. Miotelka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonduś pooglądałam torebki, niestety fason nie dla mnie:o pasek za długi i są za małe;) żeby się zmieścić musiałabym dodatkowo nosić reklamówkę;) ale pamiętam, że Ty lubisz na takim pasku, bo nosisz je przewieszone na skos i to jest najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik🖐️ Smutna jestem. Ja bardzo lubilam Gabriele Kownacka. Tak dlugo walczyla i przegrala:( Ja nie jestem na biezaco:Ostatnio widzialam ja w Matkach, zonach i kochankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita te matki, żony i kochanki też oglądałam:) a rodzina zastępcza też dosyć długo leci, ale tego nie oglądałam - wkurzała mnie Trzepiecińska i Rodowicz w tym serialu:o i faktycznie szkoda bardzo, że przegrała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nasza Bondi lubi przewieszac przez ramie torebki:) Dla mnie tez za male:O I nie ma zlota ani srebra tzn metalu, a z kolei ja totak lubie w torebkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzpicinska znam praktycznie z jednego filmu:O i nie oceniam jej az tak zle. A ze Rodowicz gra w filmach to pierwsze slysze:O Mam nadzieje ze lepsza z niej aktorka jak z Izabeli Trojanowskiej:P Niestety nie trawie IT. Tak jak Ona to i ja potrafie grac, gdybym tylko miala czas i propozycje zagrania roli w filmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodowicz gra fatalnie, robi takie nienaturalne miny i ucieka z oczami, a tego nie cierpię:o a Iza T. lepiej śpiewa niż gra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos castingu, moja siostrzenica została zaproszona na casting:P była z ojcem w kinie i pani robiła fotki dzieciom za zgodą rodziców rzecz jasna, brała namiary i dzisiaj dostała zaproszenie do wytwórni, hehehe ale jazda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma mieć ze sobą trzy warianty ubrania, siorka dzwoni i mówi, że ciuchów całą szafa, a ona nie ma w co jej ubrać;), a to powyrastała, a to schudła, a niektóre po kuzynce za duże jeszcze i klops:P mówię jej żeby nie szalała i ubrała ją tak jak ją ubiera na codzień w spodnie będzie wersja sportowa, a druga wersja jak od święta w sukienkę, byle nie przesadziła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe spokojnie żadna z niej gwiazda, idzie z ojcem więc zbytnia ekscytacja jej nie grozi;), a poza tym ona ma teraz okres wstydzenia się, więc pewnie słowem się nie odezwie:P i na tym przygoda filmowa się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrac najlepiej w ubranka w ktorych dziecko czuje sie dobrze i ktore czesto nosi. W nowych moze sie zle poruszac dziecko. Liczy sie osobowosc a nie ubranie czy przebranie. W koncu trzeba podkreslic ladna buzie czy piekne niebieskie oczy a nie odwracac uwage ubraniem. Tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację z tym przebraniem i to samo powiedziałam siorce, niech nawet idzie w tym w czym ją uchwycono w kinie i powiedziałam też, że fajnie, że to nie ona idzie z córą, ojciec to luzak i w tym przypadku bedzie to działać na korzyś:) Bonita nie pamiętam Ty masz zimowe oponki? i jak Ci idzie jazda po śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zimowe oponki. I jezdzi mi sie nawet niezle. No musze troche bardziej uwazac i jade wolniej. Najgorsze sa osiedlowe dojazdowe uliczki. Sprzatnieto snieg z chodnikow, z jezdni i ulice zrobily sie strasznie waskie:P Glowne drogi sa uprzatniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dzisiaj dwa kwiaty do pracory, dracenę i jeszcze jednego, ale nie wiem jak się nazywa:P mój kot już dorwał się do draceny i próbował ją obgryźć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, że trenujesz jazdę w takich warunkach, ja pewnie nie wyjadę jak sypnie, mam bardzo mocno z górki żeby wyjechać z osiedla i mogę nie wyrobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się, że Bechemotek przed samym wyjazdem miała awarię netu, może dlatego się nie odzywa, bo dalej net szwankuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita pewnie przepadłaś na innym forum;) odmeldowuję się, papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) To moze zostaw te kwiaty w domu jak tak smakuja kociakom:) W koncu jest zima, futrzaki tez potrzebuja troche witamin:) U mnie najgorszy jest wyjazd z garazu, bo garaz podziemny:P Jak za mal dam gazu tocze sie do tylu. Za duzo moge za szybko wyladowac na ulicy albo zahaczyc rowerzyste. Ale ja sie bardzo staram i dzielnie jezdze, chociaz podoba mi sie to znacznie mniej jak rowerkiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UCHU HA UCHU HA NASZA ZIMA ZŁA,SZCZYPIE W USZY SZCZYPIE W NOSY MROŹNYM ŚNIEGIEM PRÓSZY W OCZY NASZA ZIMA ZŁA,NASZA ZIMA ZŁA:):):) Z dużej litery,hi,hi żeby było bardziej dobitnie:):) Torebki w garnku cacuś a wiecie jakie torebunie podobują się Wesołkowi?...najtańsze:p:):) No zajrzałam mając nadzieję że załapie się na jakiegoś Andrzejkowego bąbelka ale jak widzę ciut mi się spóźniło.Dziewczynki pogaworzyły nic nie wypiły i się rozeszły.Pomacham wam więc łapką🖐️,mocno wam pomacham coby się rozgrzać bo straszny ziąb.I tak sobie myśle że trzeba trochę mojego śniegu posłać Zuuziczkowi bo nawet nie ma z czego bałwanka ulepić:):):),masz parę gałek Zuuzik OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,poskładaj je sobie w jakiegoś śniegowego luda:):):) Dobranoc kobitki kochane👄❤️ Bechemootku nie zamarzło ci się?wróciłaś?,jak podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :-D! Witam moje kochane!!! Mam od godziny internet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wróciłam! Jestem! Stęskniłam się 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro po pracy poczytam zaległości i wreszcie pogadulę z WAMI!!!! Całuski posyłam 👄 I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i rozpalam kominek bo zimno okropnie....brrrr zapraszam na gorącą herbatkę , kawusię i inusię{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{} Zostawiam dla Was piękny bukiet kwiatów http://www.garnek.pl/grazka5/12065045/z-pozdrowieniami-dla-was Ja dzisiaj troszkę później do pracory ...bo siedzę na kibelku:D Jutro kontrolna kolonoskopia proszę o trzymanie kciuków- boję się okropnie:( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×