Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Coś szwankuje mój komp, wybrałam marlboro, bo mentole mi nie idą, wiśnia jest jeszcze dobra, ale do zapalenia od czasu do czasu, kupuje się liquid do nasączania ustnika. Szkoda mi było bo to duży wydatek na pierwszy raz, ale jak obliczyłam to zaoszczędziłam już parę złotych, no i zażywam nikotynę w czystej postaci o niewielkim stężeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet się nie zastanawiaj, to już nie ten czas i szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko jest mi przykro że masz takiego stresa giganta, idź na zwolnienie i w międzyczasie poszukaj czegoś, szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Wesołek napisała, że "źle w pracy, ale bez niej jeszcze gorzej", wzięłam sobie to do serducha, bo to mocne słowa, ale Wisły kijem nie odkręcę. Nie mogę pracować dla kogoś, kto sobie ze mnie drwi :O Nie wytrzymuję psychicznie. A w kwietniu będzie 25 lat jak pracuje w tej firmie, to chyba najbardziej boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi niewątpliwie zrobiłaś coś o co Cię nie podjrzewałam;) trzymam kciukaski, żeby Ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi mój M pali e-papierosa już chyba z rok i jak na razie wytrzymuje.Robi sobie różne smaki i cieszy się że już nie musi wychodzić pod chmurkę żeby puścić dymka.I wiesz co pierwszego papierosa kupił a teraz sam sobie zrobił dwa nowe,także dużo mniej kasy idzie na ten jego nałóg. Witam wieczorkiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko pamiętasz jak pisałam, ze u nas babka - księgowa dostała propozycję nie do odrzucenia i albo ją przyjmnie (miała to być degradacja albo zwplnienie) wybrała drugą opcję i poszła do sądu pracy - po 30 kilku latach pracy:o niestety sprawy w sądzie ida niemrawo do tej pory odbyły się dwie sprawy, kolejna w styczniu:o a ona bezrobotna w wieku 54 lat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Wesołku zaciekawiłaś mnie - jak Twój m zrobił sobie e-skręta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku a jak zrobił? Ja muszę kupić drugiego na zmianę, żeby był na czas ładowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, że mnie rozumiecie i ze stajecie po mojej stronie. Bo wiecie co zauwazyłam? Wcześniej, jak byłam dość "glośna" w gminie z racji organizowania wszelkich imprez, to wszyscy mnie podziwiali i poklepywali po plecach. No a jak szef i ekipa rządząca zaczęli mi wytykać nie moje błędy, jak zaczęto mnie spychać na boczny tor i udawadniać, że jestem nieudacznikiem, to i inni zaczęli do mnie tracić sympatię. To dopiero boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku część części musiał dokupić,bo niestety nie da się ich podrobić a resztę dorobił sobie sam,sprytny z niego chłopak.I tak za papierosa musiałby wydać z 300zł jego kosztował z 80.No i oczywiście trochę cierpliwości z lutowaniem tych kabelków,hi,hi złościł się nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko ludzie się boją wyrażać swoje zdanie, stoją między młotem a kowadłem, bo skoro to jest tyran, to ich za okazanie ci sympatii, może spotkać to samo. Rozumiem ich, bo jest ciężko o pracę, ale jak wszyscy by zareagowali, to może ten jełop dał sobie na wstrzymanie. Dziewczynki pożegnam się już bo mój komp dostaje świra. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko plisss nie zwlekaj i uciekaj szybko, szkoda każdego dnia jaki spędzasz w tym zatrutym środowisku:o Wesołku to masz w domu pomysłowego Dobromira:) super złota rączka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki też muszę zmykać, to ranne wstawanie mnie wykończy:o ciekawe w jakiej Polsce jutro się obudzę;) lodowatej, białej czy lodowato-białej:P no to paaaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wam sie pochwalę, ze dzis otrzymałam pocztą 5 egzemplarzy Kalendarzy bo amatorski świat poetycki znowu wybrał mój wiersz do swojego kalendarza i .....mam. Niestety, tych kalendarzy nie można kupić, ponieważ sami autorzy i sponsorzy, którzy zajęli się wydawaniem nie mają zgody na obrót handlowy. To tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik Poetko Ja tam wiem w jakiej Polsce jutro się obudzę Eskimoskiej,tylko foki brak.Choć kto wie do rana może i foka się znajdzie.Zmykam i ja muszę kanapusie mojemu chłopu zrobić bo niebawem powinien jakoś dotrzeć do domku(igloo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku hi,hi witaj i żegnaj zarazem ale i tak się cieszę że przynajmniej na chwilkę minęłam się z Tobą:):):) Poetko to nas tu więcej jak 5 jak podzielisz te kalendarze:p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti355
witam 🖐️ rozpalał w koniku zeby było ciepełko a teraz zaparzam kawusię (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) inusię (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) oraz herbatkę z cytryną )(_)(_)()_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie dzisiaj zimno narazioe jest -8 sniego nasypało wczoraj dzisiaj nie pada jak narazie Wszystkim dziewczynką życzę miłego dnia ❤️👄 a pracującym mięłj pracorki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Beti ❤️ ❤️ ❤️ cieplusio u nas :) napalona w kominku, pachnie dobrą kawą - aż miło wstać ❤️ To ja śniadanko podam może? :P dzisiaj pieczywko galaretki odłożone wczoraj do lodówki: http://www.skarbysmaku.pl/images/tymbalik.jpg warzywka - papryka i bakłażan: http://kuchniahalutki.blox.pl/resource/DSC_0944.JPG masło, dżemek, miodzik Musli (___)? sok i herbatki owocowe: Dla Pszczółki i tych dziewczynek ktore chcą dużo pić żeby oszczędzić nereczki: http://becla.pl/herbatki/h_malinowa_b.jpg Pozdrawiam pięknie i życzę miłego dnia. U mnie zasypało wszystko - jak wszędzie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 beti👄dzięki baaardzo za kawusię i ciepełko :D terterku👄śniadanko pychotka:DDziękuję:))) U mnie -10 i również wszystko zapadane!Śniegu ogrom:))) Warunki do jazdy i chodzenia nie zaciekawe:Oale jest cuuudnie!!! Życzę udanego dnia🌼 Buziaki👄👄 Druga zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Przyjemnie, ciepełko, żarełko:D Beti👄 Terterek 👄 U mnie nad ranem zaczęło padać a teraz sypie i p i ź d z i okropniście, chyba nie wyjdę dzisiaj z domu. Lubię zimę mroźną, białą, spokojną a nie taką wściekłą, zwariowaną. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja mam fasolke po bretońsku zapraszam (_______________________________________________) a ja już byłam na miescie córci po telefon w plusie jet teraz u mnie -4 nie ma tak zimno idzie wytrzymać a dokładam do kominka zeby było ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Bondi hi,hi chciałaś śniegu no to masz:):).Poprzykrywało Ci dokładnie te szarości:):) Banderasku no przynajmniej Ty zadowolona. Terterek śniadanko pierwsza klasa Beti dzięki U mnie śniegu już ponad metr i nawet jak się odśnieży to zaraz z powrotem wiatr nawieje w korytarze wyryte w zaspach,no owszem pięknie to wygląda ale tylko wygląda. Mój M już ma dosyć tych codziennych zmagań,no i chyba zaczynają go korzonki łamać,chyba ja będę musiała go zastąpić,hi,hi. Ja na dzisiaj planuję robić pierogi z kasza i serem na razie ugotowałam kaszę,potem zapraszam do lepienia:p:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×