Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hallo dobry wieczorek sobotnio Wrocilam umeczona z miasta. U nas otwarto juz kiermasz swiateczny. Poza tym pozagladalam do sklepow. Ale sobie dogodzilam bieganiem po sklepach. Kupilam niewiele, prawie nic nie pasuje na moja figurynke:P,ale sie namierzylam do wiwatu:P Poetka pieknie piszesz... trzeba zyc z podniesiona glowa. Tylko ten moj wielki brzuch sciaga glowizne do dolu:( I jak tu sie wyprostowac i podniesc glowe:( Beti kochana nie denerwuj sie. Wiem ze to bedzie trudny dzien dla Ciebie. Ale dasz rade. Wszystko sie ulozy i zaczniesz normalnie zyc. Bede myslala o Tobie 1 grudnia. Terterek fiu, fiu... jaka piekna z Was para tancerzy i nie tylko tancerzy. Zdjecia doszly, bardzo dziekuje. Prezentujesz sie super Terterek. Ja raczej jak Zuzik, zapisuje sie do grupy spiewakow:P Nie mam glosu ale co tam! Nie wazne jak sie spiewa, byle glosno:P Z tymi tancami u mnie to kiepsko:( chociaz kiedys jako dziewczynka, tancowalam mocno podobnie jak Poetka w zespole ludowym:P Kosmi czy ja dobrze zrozumialam? Urlopik masz, tzn kogucik przyjechal:) Banderasek uwazaj na siebie. Lod jest taki sliski:) A fajnie ze w miescie macie lodowisko i masz wielka frajde. A teraz bede sie lenic. Jak ja lubie sobote wieczor. Zostalo mi to jeszcze z czasow kiedy chodzilam do pracory. I nawet teraz kiedy nie musze, sobotni wieczor jest wyjatkowy. Nasz Bechemootek nie wiem czy juz wraca do domku czy jeszcze sie kongresuje? Buziam Was wszystkie. Milego wieczoru zycze. A co z Bondi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie to chcialm wieczorem piec jakies ciasto, najlepiej drozdzowe. Ale nie chce sie i jest juz za pozno:O Teraz robie herbate z cytrynka, dla Pszczolki bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam Było super:D...Zadziałał Nasz urok;)))znaczy się mój i koleżanki...i śmigałyśmy prawie dwie tercje:)))) Uff:))) Bonitko👄herbatka w sam raz na rozgrzewkę :))) Dzięki 👄 kosmi👄gdzie się wybierasz????Nic Nam o tym nie wiadomo:O Nu!Nu! Muszę się wypluskać w cieplutkiej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterku, co do chlebusia ja smaruję gorący przegotowana wodą, przykrywam lniana sciereczką, a potem ściereczka z frotte i po wystygnięciu jest mięciusieńki na okrągło. Pamietam jak moja babcia piekła chlebuś, zawsze stygł pod ściereczkami, a nawet jakimś kocykiem....Przed pieczeniem smarowałam mlekiem, ale za kazdym razem blady mi wyszedł. Piekłam tez w elektrycznym, w 170 - 180 st. Bonitko...pisałam o glowie a nie o brzuchu :D Głowa uniesiona wysoko jest OK, nawet jak zaraz za nią podnosi sie brzuch.....tez tak mam z brzuszyskiem, chromolmy to, i tak jesteśmy piękne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba:P chromolę poetko👄 Chyba:Phi,hi,hi:)):)):)) Winko czerwone smoczę:))) Macie ochotę??? YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:D Na zdrówęsio🌼 Zanurzam się pod kołderkę💤 DobranocDziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Banderasowo, chromolmy to :D Ja alkohola ostatnio niet, dlugo potem walcze, zeby wyrownac cisnienie. Diabli nadali....z przyjemnosci...to tylko mi chyba chłop ostał. :) Przyjemnego wieczorku 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku - Kosmi chyba już w objęciach Kogucika jest - mają pare dni dla siebie i dzięki za to Bogu ❤️ :D Bonitko - no właśnie zachodze w głowe - pytałam dwie kartki wcześniej dlaczego Pszczółka nie może pić z cytrynką? przy tych dolegliwościach wskazania są aby pić duże ilości wody z cytryną bo cytrynka odkwasza nerki i kryształki sie rozpuszczają w odczynie zasadowym. Pszczółko mówił Ci dlaczego? może coś jest na rzeczy i Pszczólka nie może? :O Moja małża dzisiaj wypił 3 litry słabej herbatki żurawinowej z odrobiną miodu i czuje sie już dobrze - chodzi za mną i wdzięczy sie wdzięczny losowi że już nie boli :P Ma nauczke bo powinien przestrzegać diety i kiedy gderałam że nie powinien nadużywać -to spokojnie wpinkalał tatara czyli czyste białko ;) Poetko - dobrze wiedzieć - zapisuje sobie Twoje rady chlebusiowe - ja też ściereczką przykrywam. Kiedyś jednak zostawiłam chlebek w foremce do wystygnięcia i dół był mokry - teraz odwracam do góry i jest OK Bonitko - ma Poetka racje - czy mamy brzuchy czy nie, zmarszczki czy gladkie buzie - to jesteśmy pikne baby Jak oglądam np malowane akty - tam najbardziej udane i robiące wrażenie są nie te gładkie ciała kobiet tylko te kobiece z przybudówkami i nadbudówkami - i mnie sie takie też najbardziej podobaja. A faceci ogólnie rzecz biorąc myślą tak: ta kobieta jest MOJA - na reszte nie patrzą tak jak my i nie widzą czy jest w biodrach dużo czy mało - ważne żeby była, żeby miała zapach, byla ciepła i tylko dla nich...więc kompleksy won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku - zgłaszam sie na winko YYYYYYYY najadłam sie dzisiaj bo i u Ciebie obiadek i u siebie i desery - winko na trawienie i dla nastroju dobrego bardzo chętnie :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo dzisiaj nie byłam gorsza;) upiekłam murzynka z migdałami:) w ogóle miałam pracowity dzień;) rozmroziłam zamrażarkę, nastawiłam pranie i... dałam sobie pokancerować pycho - byłam na oczyszczaniu, teraz jestem pocętkowana;):P ufff ale się narobiłam;):P aaaa i jeszcze wyciągnęłam z pudeł kozaki, bo już w pantoflach nie da się chodzić - jutro otwieram kozakowy sezon:P Banderasku zazdraszczam odwagi w jeździe na łyżwach:) u nas sezon na ten sport co prawda już od dwóch miesięcy trwa, ale nie wiem czy dałabym radę:P chociaż jeśli jest tak jak z jazdą na rowerze, której ponoć się nie zapomina, to... mam szansę;) - jako gówniara zimą mnóstwo czasu spędzałam na lodowisku:) teraz musiałabym tylko kupić figurówki i namówić małża, bo samej głupio tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ładnie napisałaś o tych nadbudówkach;) ja swoich nie lubię, ale godzę się, bo wyjścia nie mam:P kocham żarcie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ rozpalam w kominku coby było ciepło jak powstajecie teraz podaje kawkę (_)(_))_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_))_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) do tego herbatka (_)(_)()_)(_))_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) inusia(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) u mnie zimno jest -3 i troszkę śniegu posypało pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki betidzięki za kawusię 👄i za ciepełko:D U mnie -5 i biało,ale od wczoraj nic nie posypało:O Powiesił Małżyk dzwoneczki z ziarenkami na gałązce za oknem:))) Sikorki i wróbelki oraz gołębie mają bal:D Ale szaleją! Życzę udanej i radosnej niedzieli🌼 Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jestem ija .:D Dziękuję za kawunie ,jak cieplutko podrzucę do komika niech będzie jeszcze cieplej .Dziś u mnie było zimno w nocy -10 ,a teraz zaczyna świecić piękne słonko :d będzie piękny dzień na spacerek. Pszczólka ...pewnie nie może pić wody z cytryną ,bo ma dolegliwości żołądkowe ,ja też nie pijam z cytryną ani też kwaśnych herbatek typu żurawina ,malina itp.bo zaraz mnie piecze pali smali itd. Zuziku ..ja jeszcze nigdy nie byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu pycha ,jestem zacofana :) Bondusiu ...co u ciebie dlaczego nie dajesz znać pomachaj choć łapką bo nie wiem czy jesteś zdrowa czy masz doła jeśli to duł to posyłam łopatę 👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto👄fajnie:)))że zaglądasz:DJak się miewa teść👄 zuuziku👄co do jazdy na łyżwach;)))tego się nie zapomina,a jaka frajda!Fajnie,że u Ciebie sezon zaczyna się tak wcześnie:Dwidać u mnie się ociągają łobuzyale dobrze,że w ogóle się zaczął :)))) Najbardziej podoba mi się ilość spalanych kalorii:PDziś czuję się lżejsza o kilogram;))))...Żartowałam:)))) tokino👄co z Tobą??????????:(((( bondi👄 beti👄 pszczółko👄 terterku👄 Bonitko👄 bechemootku👄 rowerzystko👄 Personalna👄 Małgosiu👄 poetko👄 Wesołku👄 kosmi👄 Mariijko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - i panosze sie od razu pod ciepłym kominkiem ❤️ dzięki Beti za kawusie ❤️ spałam dzisiaj długo, włączałam sie do życia bardzo powoli ;) późno jest więc tylko coś na ząb: http://www.avocado.info.pl/galeria/Przek%C4%85ski.JPG i coś do picia: http://www.pertutti.pl/images/soki.jpg Roberto - pewnie masz racje że Pszczółka może ma coś z żołądeczkiem ❤️ Ja też nie lubie mocno zakwaszonych napojów - woda z cytryną dla mnie to tylko czysta woda w pływającym plasterkiem bez wyciskanie ;) POZDRAWIAM Was Dziewczynki i życze pięknej niedzieli ❤️ ❤️ ❤️ przyjde na rosołek Beti ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podaje obiadek rosół z makaronem(______________________________________)drugie danie kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ pieczeń ########################## kapust $$$$$$$$$$$$ oraz sosik (_________) zapraszam dokładam do kominka coby było pciepałko a i drwa przyniosło żebynie zabrakło miłej niedzieli życzę ❤️👄 mam nadzieje że obiadek zniknie ze stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Bonitko ja tez lubię przymierzać ciuszki :) :P a zwłaszcza te które mi się podobają :) Tertereczku skarbie o tej cytrynie powiedział mi mój rodzinny :( że cytryna czy też witamina "C" ma to do siebie że z wapnia i może nasilać odkładanie się kamieni. Nie wiem czy to prawda :( a żuravit ja łykam w kapsułkach, bo ponoć oczyszcza moczowód z bakterii, piasku i kamyczków. Terterku wspaniale wyglądacie z M jesteście uroczą parą👄 Napisałam Ci na @ :) Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie i życzę miłej niedzieli👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ w niedzielne popołudnie. Zapraszam na kawę i struclę drożdżową z serem \_/? \_/? \_/? \_/? \_/? [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄obiadek mmm:)))Pucio:ODzięki!:)))) Uwielbiam te Twoje kluseczki:D pszczółko👄 terterku👄 bondi👄huuura!!!:)))Dzięki za struclę,już wcinam:Di to bardzo wiiiielki kawałeczek;))))) Kawką zapijam i jest cool:classic_cool: Byłam na malutkich zakupach:))) Kupiłam jak co roku bris do kontaktu,cynamon z jabłuszkiem:))) Pachnie cuuuudnie!Polecam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm......pachnie struclą jabłkową i jabłuszkiem z cynamonem ;) :P:D Bondi ale nam dogodziłaś tą kawusią i deserem prawda Banderasku? ;) Ską nasza Bondusia wiedziała że po obiedzie mamy ochote na słodkości? :P :P:P mmmm...sama radocha Beti dołożyła do kominka i jest cudnie bo za oknem biało 🌻 Wesołku Kochany - może ruter masz "kopnięty" a może schowałaś sie nie daj Boże w jakimś cichym spokojnym miejscu? - wyjdź z kąteczka i chodź do kominka ❤️❤️ ❤️ - obiecuje że nie będe się wymądrzać i wygłaszać głupoty - to co było to tylko wielka o Ciebie obawa i niepokój ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:)🖐️:)🖐️:) Mamy pierwsza niedziele Adwentu:) Do swiat juz niedaleko:) A w nastepna niedziele Mikolaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×