Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Cieszę się że ciasto smakuje, mnie samej dzisiaj wyjątkowo smakuje, bo dawno nie robiłam, a to wyszło bardzo puszyste. Tak Bonito za tydzień Mikołaj a za miesiąc Nowy Rok, znowu będziemy czekały z nadzieją że będzie lepszy i tak łudzimy się z każdym nadchodzącym rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł kupiłam sobie dzisiaj czapkę w sklepie Banderaska, nic specjalnego, zresztą mnie w każdej czapce do kitu;), ale nie miałam wyjścia, chłop powiedział, że nie wyjdziemy z galerii jak nie kupię czegoś na łepetynę;):P no to mam:P Bondi długo kazłaś na siebie czekać;), ale cieszę się, że już jesteś:) Tokina a teraz pytam się gdzie Ty się podziewasz? dosyć tego karania nas:o na kogo stawiacie w tańcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik🖐️ jestem za Moniką. Do ubiegłego odcinka byłam za Edytą. Trudno przewidzieć jak ludzie zagłosują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Bondi, mnie bardziedj podoba się stalinski, ale pewnie wygra monia:) Bonita gotowa? ugotuję czapę na własnej głowie, ale tylko na sekund trzy:P daj znak, że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam Zuzik:) Czapus jest neutralny i w kolorze Twoich wloskow, to wcale sie nie badzie rzucal w oczy. Najwazniejsze ze jest ciepla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ciepły zobaczymy;) były jeszcze czarne, czerowne i kremowe, ale ten jakoś najlepiej opasował, a czapka z tyłu trochę wisi - hehe ma mjesce na koczka, teraz tylko takie robią:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nie lubię czapek, włosy się elektryzują i wyglądam w nich jak... wiesz co zza krzaka;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma w sprzedazy czapek ktore nam pasuja. Ja tez mam cala mase i w kazdej wygladam do d.py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze najlepiej wyglada sie w kaszkiecikach:P Wystawi sie grzywke i pasuje:P Ale to takie obnoszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubię kaszkiecików ani w męskim ani żeńskim wydaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te w wydaniu meskim sa jeszcze gorsze:P Ale czyms przeciez musza chlopiny zakrywac swoje lysinki:P Ja jestem posiadaczka 3 kaszkiecikow:O Co jeden to gorszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój chciał sobie kupić dziś kaszkiet, ale dobitnie wyraziłam swoje zdanie, jak w nim wygląda i nie kupił:P już wolę uszanki i niekoniecznie futrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita wystawiasz w oknie światełka adwentowe? zapmniałabym, kupiłam dzisiaj bombkę ręcznie malowaną, śłiczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie podswietlam okien. Wywieszam gwiazdki slomiane i takie z drutu. Lubie kukac w takie podswietlone okna ale u siebie nie chce. Twoja malzowinka dostanie uszatke:) Fajnie, przynajmniej bedzie mial cieple uszy:) A powiesisz ta banke w oknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj sasiad podswietlil okienko nawet w kibelku tzn w lazience:P Postawil taki wielki drewniany swiecznik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, odkąd zepsuł mi się taki adwentowy świecznik (kupiony zresztą w Niemczech-był super, u nas nie ma takich nie widziałam) nic nie wywieszam w oknach:o moja małża ma uszanki nawet dwie:P jemu wcale nie potrzeba nowych czapek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro znów do kieratu:o ja mnie się nie chce:o a jeszcze zapowiadają śnieg, bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam kiedy wziąć urlop, zostało mi jeszcze 9 dni i żaden termin nie jest oki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malzowinka posiada taki kapelutek, sportowy w formie jak sam twierdzi:O Na wielkie zimno welniana czapke. Teraz niepotrzebna. Jak jest bardzo zimno-nie wychodzi z domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ przeciągają te reklamy:o niech już podadzą wyniki i zmykam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×