Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuzik to pozegnamy sie juz. Ja musze jeszcze pobuszowac na medycznym forum. Dobranoc spij dobrze. Do jutra🖐️ Dobranoc dziewczynki. Spijcie dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja małża łazi w czapkach bez gadania, to mnie trzeba upominać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze tylko info wygrała Monia, buuuuuuuu jestem niepocieszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki Rozpaliłam w kominku:))))bo zimno i mróz! Zaparzyłam i kawkę i herbatkę i inusię:)))) (_)>(_)>(_)>(_)> ? (__)>>(__)>>(__)>> Życzę udanego i miłego dnia🌼 Buziaki👄👄 Pierwsza zmiana...Za dwa dni koniec roku obrotowego :O Masakra!:P tokino!:)))))Haaaaaalo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberta49
🖐️ Bandaresku :D wpadłam z tą myślą że będzie kawunia i jest :D jeszcze i ciepełko kominkowe ,świetnie . Dla wszystkich miłego dnia 👄 Bonduisu bardzo się cieszę że jesteś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Banderasku ❤️ dzięki za kawusie - miło jest wejść i pogrzać sie przy kominku ❤️ U mnie biało ale nie wiem ile stopni bo nie moge znaleźć termometru za okno i nie mam :O Przygorowałam śniadanko: bułeczki masło, dżem i miod jajeczniczka (_________)========o sałatka z rukolą i camembertem: http://www.kobieta.pl/uploads/pics/salatkacamem.jpg dużo picia :D soki owocowe Bondi dobrze powiedziałaś: mamy kolejne nadzieje na następny rok - oby był lepszy bo ten był wyjątkowo niedobry. No i mamy nadzieje, że nasze nadzieje się spełnią ❤️ A ja mam czapeczke - mięciutki wełniany kaszkiecik (czarny) ze sklepu Banderaska. Kupiłam ją tylko dlatego że układa się dobrze na mojej łepetynie która też nienawidzi żadnych cudów na włosach. Toleruje tylko czapki narciarskie w górach bo tam to już nikt nie wybrzydza tylko chroni łeb coby mu nie urwało :P Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ale cieplutko i pyszna gorąca inusia....dzięki Banderasku👄 Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 🖐️ Banderasku dziękuj za kawkę ❤️ Teretrku tobie za śniadanie ❤️ Personalna 🖐️ Roberta🖐️ u mnie też biało i prószy śnieżek ale ja dzisiaj nie muszę nigdzie wychodzić Pozdrawiam Wszystkie dziewczynki i życzę miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie też pada śnieżek i zrobiło się biało i zimno buuuu :( Zuuziczku fotkę czapuni mogła byś przesłać mi na @ o ile nie sprawi Ci to kłopotu :)👄 Małgosiu co u Ciebie ? 👄 Terterku dzięki za śniadanko👄 Roberta 👄 Banderasku miłej pracorki👄 Personalna👄 Beti 👄 Miłego dnia dziewczynki :) 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Witam poniedziałkowo :D Beti ja też nie muszę wychodzić ale chcę, ty też wyjdź na spacer. U mnie biało i czysto ale piździ jak w kieleckim. Wyjdę do sklepu, bo M wczoraj widział ładne torebki, namierzył nowy sklep z torebkami, może mi się coś spodoba. Roberta dzięki za ofiarowanie się z łopatą👄❤️, ale nie była konieczna, nie miałam doła, było mi i jest bardzo smutno, ale życie toczy się dalej, ze mną czy beze mnie, więc może lepiej się włączyć, żeby nie przechodziło obok. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Wstalam rano i nie wierzylam oczetom:O Za oknem bielusienko. Ladnie jest tylko akurat ja musze jechac:( Odsniezylam wyjazd z garazu, posypalam sola i mam nadzieje ze nie zasypie do wpol do drugiej:O Bondi masz racje, zycie toczy sie dalej. Lepiej sie wlaczyc. A teraz musze sie juz malowac i zbierac. Milego dnia zycze wsiem i udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki u mnie też jak na Syberii tylko nie ma takiego mrozu. Zasypało mnie i nawet ja sie z garażu nie ruszam moim samochodem bo pewnie bym zagrzęzła ale w srode jakoś musze wyruszyć i nie wiem jak?Własnie w środe jestem zapisana na usg i musze dotrzeć na 9 rano. mIałam popsuty ups w komputerze ale już dzisiaj małz naprawił po prostu ta naprawa wygladała tak,ze go wyrzucił bo był stary i kupił tylko listwe i coś poprzyłaczał ,bo cały czas wyłaczał mi sie komp.Ciekawe tylko jak po tej grzebanince mojego małza komp będzie chodził.Może całkiem nic nie będize chodziło. Dzisiaj miałam jechać do l na ale niestety nie dało sie tak jesteśmy odcięci od swiata. Tylko małzowinka zawiózł mnie na zakupy i do domu.Ale kupiłam fajne 2 maty do łazienek różową i brązową..I to dosyć tanie.Po 12 zł metr a w i innych sklepach cena to około 30 zł z metra. A moje dziecko teraz napisało mi że na uczelnie szła z buta bo wcale autobusy nie jezdzą.Nie wiem ile szła ale pewnie zmarzła. Ja też bym chciała obaczyć czapusie zuziczka i Pszcżółeczki. banderasku a ja dalej jestem nieświadoma w jakiej Ty sieci handlowej pracujesz? Bondi my na wiele rzeczy nie mamy wpływu niesety i zycie musi toczyć sie dalej.Czy tego chcemy czy nie Bonitko a Ty w taka pogoidę jezdzic autem? Beti tez będe myślała o Tobie pierwszego grudnia. tererku czy Twój kot wychodzi na dwór bo mój dzisiaj wcale nawet nie mysli tylko spi i obrazony na cały świat chyba za te pogode/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto👄 terterku👄 Personalna👄 beti👄 pszczółko👄 bondi👄co prawda-to prawda...Ech!:O Bonito👄dasz radę !:))))Trzymam kciuki:D Małgosiu👄moja Kotusia👄,,woła,,na dwórek,ale zaraz wraca;)))) Dziewczynki❤️u mnie piękna zima!!! Jak jechałam do pracy to troszkę pruszyło,teraz jak wyszłam na chwilkę z pracory to szok!!! Ładnie jest tylko bardzo niebezpiecznie na drogach:O...I jak ja teraz zakałapućkam się do domku A!Najwyżej z buta;)))) No!Trzymajcie się i bądźcie ostrożne!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku🖐️ Tak jak pisałaś Lublin i okolice kompletnie zasypane. Mój M także dzisiaj poszedł do pracy z buta i nie pomogły opony zimówki:):).Wyszedł wcześniej a i tak się spóźnił,bo nawet iść się nie dało.Ja także dzisiaj wywijałam z łopatą,pierwszy raz w życiu i nie wiem tylko czy to miało sens skoro ciągle pada i wieje. Sama siebie nawet nie podejrzewałam że dam radę tyle odśnieżyć,moje podwórko jest ogromne,normalnie mam krzepę,hi,hi. No a po za tym u mnie w rodzinie kolejna choroba i to niestety rakowa,nie wiem co się u nas dzieje:).Jak usłyszałam o tym zrobiło mi się bardzo,bardzo przykro ale pozostaje mi się modlić i wierzyć że tym razem walka będzie wygrana. Jak bardzo chciała bym wierzyć że następny rok będzie bardziej udany.Nie pisałam wam ale w tym samym czasie jak ja biegałam po kardiologach moja córka odebrała wyniki,robiła po tym jak przez miesiąc nie mogła się wyleczyć z infekcji.I wiecie wszystko dużo poniżej normy no i znowu leki,i znowu strach żeby nie przyplątało się coś poważniejszego.Człowiek to już się boi w łóżka wstawać bo ciągle jakieś przykre sprawy i strach. No ale sio,złe myśli. Jak popatrzeć przez okno to tak pięknie,ale jak przyjdzie wyjść i zmierzyć się fizycznie z tym ,,pięknem,, to od razu przestaje się podobać:p No nic muszę iść uzupełnić kalorie,stracone podczas tańca z łopatą:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku tak mi przykro, że znowu choroby się czepiają :( 👄 bądź dobrej myśli kochana ❤️ Bonitka jak jazda wypadła ? 👄 Bondi torebusia kupiona ? 👄 Małgosiu 👄 Banderasku 👄 Miłego wieczoru 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku chyba tej sieci u mnie nie ma albo ja dalej jestem niekumata niestety,jakies zacmienie chyba u mnie nastapiło Wesołku już tak sobie obiecujemy ,pragniemy by kązdy rok był lepszyale to chyb aod nas jest niezalezne,przykro ,ze znowu kłopoty ale zawsze jest jakas nadzieja Pszczólko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×