Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziczku czy te cudne koteczki są Twoje ? jak z żurnala :) aż chciało by się je przytulić mmmmmmmmm ❤️ Małgosiu dziękuję bardzo za kciukaski👄 widać, że trzymałaś je od serduszka, bo są efekty❤️ No a teraz już lecę na podusię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe gdzie się podziewacie wszystkie nocne marki, hę? spadam więc, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Mialam dzisiaj strasznie zakrecony i pracowity dzien. Najpierw bylam u fryzjera i zafarbowalam moje cztery wlosy. Mial byc ciemny bursztyn, jest no tak jak jest, bursztyny w koncu sa rozne:O Tylko siwulce sa srednio przykryte:( bo farbowano farba bez amoniaku. Potem pospYchalam chalupine i zroboil sie juz wieczor. No i w planie dzisiaj bylo domowe SPA, zeszlo mi do teraz. Co ja robie z tym czasem:( Jurto moje imieniny i spedzam ten dzien zupelnie inaczej jak dotychczas. Ide sie relaksowac:) Zuzik ten kurs organizuje ta pani terapeutka ktora to prowadzi:) Ale mam nadzieje ze jest to powazna oferta bo w koncu jest to w takim centrum gdzie sa masaze, zajecia joggi, gimnastyka plecow. Zobaczymy. Torba z kocem, poduszka, cieple skarpety juz uszykowane:) Usmialam sie Banderasku:) Nie badz taki srogi dla Malzyka. Przeciez chlopakowi tez sie cos od zycia nalezy:P Oczywiscie zartuje. Buziam Was wszystkie bardzo serdecznie. A ja wroce jutro zrelaksowana totalnie wypijemy kielonka za zime:) Szamponik w lodowce juz sie chlodzi:) Dobranoc, spijcie dobrze.... Ps.U mnie zima dzisiaj jakby puszczala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten mrozny dalej sniezny dzień Zostawiam kawusie,inusie i gorąca herbatke z cytrynka i na stole jeszcze soczek malinowy stawiam Na początku Bonitko Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu spełniaj się 🌻 🌻 🌻 Wesołku córcia dojechała ale koło 2 godzin trwała jazda,jutro ma wracac i oczywiscie zapytałam sie czy musiała koniecznie jechać ,ponoc małż jej kazał zostać ale młode uparte. Ja wczoraj jak jechałam wpadałm po godzinie 15 w jakąś burze snieźną takiego czewgos nie widizałam jeszcze nigdy jakos wieczorem dotarłam tez do domu ale ciarki na plecach miałam,przez całe miasto musiałam jechac tylko na dwójce Do tego musiałam by dojechać do domu odśniezyc całą ulice bo nikomu z sąsiadów nie potrzebne drogi .Niby ulica krótka szerokosc 3 domów ale na szufle ze śniegiem troszke za dużo.Jestem zła bo potem oczywiscie moimi koleinami jezdzili.Dzisiaj musze z nowu ruszyc ale tym razem sa dizeci to one będa łopatować szuflą powoli mam dość zimy.Jednak wiecie co te chłopy potrzebne jak są w domu.Takze Wesołku przed wyjazdem nałóż rajstopy koniecznoe pod spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko ciesze sie,ze jest lepiej Oby jeszcze było całkiem dobrze. Zuziczku ładne te kotki ale masz rację swoje najładniejsze sa zawsze. mój jak wczoraj zobaczył córke jak wróciła akurat byłam z nim koło domu nawet nie protestował jak córka go wrzucała w zaspy tak sie cieszył z jej powrotu a potem wskoczył nam do samochodu jak jechałyśmy i przeżył swoją pierwszą jazdę ,choć na poczatku strasznie miałczał i bał sie ale córka go przytuliła i grzecznie jechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Małgosiujak przyjemnie:))))Cieplutko jest i pachnie kawką:D Dziękuję!:))) Moja Kotusia👄wczoraj nawet nosa nie wynurzyła z domu,a autem jeździ i bardzo lubi;)))) Kochana❤️B❤️o❤️n❤️i❤️t❤️k❤️o❤️ życzę Ci WsZyStKiEgO NaJlEpSzEgO🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼Dużo zdrówka:))))i słodyczy:)))))) Sto lat🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 U mnie nie pada śnieżek:Oale jest -15!Brrrrrr... Życzę miłego dnia i weekendu udanego:D Buuziaki👄👄 zuuziku👄piękne te kącięta!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio 🖐️ Małgosiu ❤️dziękuję za kawunie jest pyszna Bonitka dużo zdrówka spełnienie marzeń ❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄👄👄👄👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Banderasku🖐️❤️ dziewczynki u mnie dziś -9 zimno o godzinie 10 pod moimi oknami jest otwarcie kiermaszu bożonarodzeniowego jakiś festyn mikołajkowy dla dzieci przejazd kucykiem ma być chyba pójdę pojezdzić na kucyku albo jednak nie bo kucyk może się zarwać jak taka masara na niego siadzie :) pozdrawiam Wszystkie ❤️👄 a ten kiermasz jest pod moimi oknami już pisałąm że jest duży plac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 🌻 🌻 witam w zaśnieżona sobote - dzięki Małgosiu za kawusie ❤️ Bonito - przytachałam ze sobą wielki kosz http://republika.pl/blog_xh_744414/1430168/tr/roda_rosor_vas.gif http://img5.glitery.pl/dev5/0/034/631/0034631557.jpg Do tego dołączam serie całusków 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Śniadanko: http://www.mag-dan.pl/files/17%5B1%5D.jpg http://www.catering-poland.eu/upload/Image/wloski.jpg Pozdrawiam pięknie i życze miłego dnia pełnego wrażeń i przyjemności ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Barbóreczko, Barbórko wyjdź na nasze podwórko..... Bonito wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu 👄🌻 Małgosiu za kawę👄 dzięki Terterku śniadanie iście królewskie 👄 dzięki Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ BONITKO KOCHANA👄 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO buziam Cię mocno👄👄 i moocno przytulam mmmmmmmm❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam WAS wszystkie gorąco🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ BONITKO KOCHANA 👄 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO❤️ mocno Cię buziam👄👄 i ściskam mmmmmmmm❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam WAS wszystkie gorąco🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Droga koleżanko Bonitko ..WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ,SAMYCH SŁONECZNYCH DNI ,DUZO ZDROWIA I RADOŚCI KOLEZANKA ROBERTA ŻYCZY CI 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼 🌼🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼🌼🌼 🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼 🌼🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼🌼🌼 🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼 🌼🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼🌼🌼 🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼 🌼🌼kwiatek]🌼kwiatek]🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️laski Witam i pozdrawiam ,mnie mrozi i to strasznie brrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!! Bonitko wszystkiego najlepszego🌼 Zdrowia, szczęścia, mnóstwa gwiazd nocą, wspaniałych przebudzeń po krzepiącym śnie, wygodnych butów, ciepłych zimą skarpetek, ciszy wśród opadających płatków śniegu i zobaczenia, że każdy płatek jest słońcem http://www.youtube.com/watch?v=3cnSbVjojzM&feature=related moja mam dzis ma imieninki tez , a potem tez w grudniu 60 urodzinki,wiec już przepraszam gdy znow za niedlugo zniknę,akurat mój za 2 niedziele bedzie:) Bechemootku poprosi twoje aniołki a wy dziewczyny trzymajcie kciuki,by się mojemu udało przeprowadzic do innego miasteczka,a ja wtedy będe miał okazję częsciej się z nim widywać,chcemy by ferię wypaliły nam byśmy pofrunęli:) narazie a świeta spędzam w domku taka decyzja zapadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a teraz muszę powiadomić was że może mnie nie być przez parę dni .Kupiłyśmy z moim dzieckiem kom.nowy a teraz trzeba starucha wyczyścić ja go zabiorę do siebie ,a na nowym to ja jeszcze nie kumam co i jak .Jeszcze jest to zaglądam ,ale gdyby mnie brakowało to wiecie że tęsknię za wami .👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie popołudnie Mocno wszystkie Was tulę do serducha❤️ Bonitko ❤️ Z okazji Imienin życzę Ci tyle spokoju, ile tylko potrzebujesz, tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyś nie oszalała z nadmiaru, miłości ponad wszystko, byś nigdy nie zaznała goryczy, nie czuła się samotna pośród ludzi, miała zawsze serce kochające przy sobie i jasne dni przed sobą oraz dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Z okazji imienin, życzę Pani dużo zdrowia w szczególności. Niech uśmiech na Pani twarzy zawsze gości, a życie nie sprawia trudności. Niech wiatr pieśń niesie Pani radosną, aby Pani zawsze czuła się jak wiosną. Wśród pachnących kwiatów i śpiewających ptaków. Aby motyle na dłoni Pani Barbarze siadały i najskrytsze marzenia spełniały. Aby ptaki po niebie latały i Pani Basi szczęścia szukały. Żeby z Pani oczu leciały tylko radosne łzy, tak jak wiosną pachnące bzy. W trudnych chwilach niech gwiazdy nad Panią czuwają i właściwą drogę wybrać pozwalają. One nie pozwolą nigdy Pani zginąć i żadnego szczęścia ominąć. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Bonitka SOLENIZANTKA nie pokazuje się :( Zuuziczku te kotki są cudne a Twoje jeszcze piękniejsze mmmmmm takie miluśkie kiciusie :) Tokino 👄 Idę teraz na telewizornię, bo i tak nikogo nie ma :( Miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko 🌻👄🌻👄kwiat]👄 przyjmij najlepsze życzenia zdrowia, dobrego życia, przyjaznych ludzi, radości i miłości👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita jak udały się zajęcia relaksacyjne? puść farbę i podziel się dobrymi radami;) Banderasku i jak małżyk? darowałaś czy nie;) Małgoś, a gdzie Ty tak jeździsz w tym śniegu:o buuuuu kotem w zaspę??? :o Beti zrób z okna fotkę jarmarku, ciakwa jestem jak blisko masz te stragany pod nosem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek dziewczynki. Jestem, jestem wrocilam przed godzina kompletnie zamarznieta i umeczona relaksem:) Ale na poczatek chce Wam podziekowac za zyczenia prezenty i za to ze jestescie. Otwieram szamponik i stawiam pizze z naszej pizerii. Sa dwie do wyboru:) Tylko ciasta nie ma:( Dopieke jutro i postawie do popoludniowej kawki. Zuzik cudow nie ma. Relaksu i odprezenia coprawda mozna sie nauczyc. Sa rozne cwiczenia ktore w tym pomagaja, ale najwazniejsze jest nastawienie. I te wszystkie rzeczy ktore dzieja sie w naszej glowce. Trzba sie po prostu troche wyluzowac, zmienic nastawienie do wielu rzeczy, nie brac wszystkiego na serio, nie wymagac za duzo od siebie. A tak na marginesie doszlam do wniosku ze najlepiej odprezam sie lezac w lozeczku, a nie na macie w sali gimnastycznej:O Ja dzisiaj odprezam sie inaczej. Polewam szamponik i pijemyYYYY Za nasze zdrowko dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja i ja nadstawiam kielkonka;) Bonita czyli ble ble ble;) tyle to same wiemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×