Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Kurcze kafe zaczyna nawalac. ZUzik doszly Twoje zdjecia. Jakie ladne! Jak pieknie sie prezentujecie. Jaka elegancka jestes na tych zdjeciach. Super kiecka! dodatki! a najlepszy jest model-Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów nic, niby jest nowa strona, ale wpisów nie widzę:( no to idę se;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki 😍 Zuuziku...jeszcze na wywczasach, ale jutro powrót...i zawsze w taki dzień jestem jak przetrącona. Pozdrawiam wszystkie...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita hehe model zbyt pulchny:P a te plastikowe wykończenia półeczek to moim zdaniem najgorsze co może być:o jak to się źle myje, buuuuuuuu Poetko zaraz ferie zimowe, może dostaniesz wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiatrołap
Bonita łał jak fajnie zaczęłaś ten nowy roczek:):):).Ja już się nie mogę doczekać na nowe zdjęcia:):) Zuuzik normalnie to niesprawiedliwe jak Ty pięknie wychodzisz na zdjęciach,pewnie tylko dziewczyny które Cię widziały naocznie mogą ocenić czy jesteś tak fotogeniczna czy po prostu taka ładna z Ciebie babka.Pisze to niesprawiedliwe bo ja siebie na foto wprost nie trawię,wmawiam pewnie sobie że flesz mnie nie lubi,tak prościej niż przyznać że się jest szkaradnym:p:):). No i minął dzionek,albo mija bo w końcu jeszcze trochę do godziny 0:00 ,jakoś dzisiaj kiepsko się czułam,może jutro będzie lepiej,byle nie gorzej:p:) Dobranoc dziewczynki i apel do aniołków Bechemootka,,wspierajcie Bechemootka bo ona tego bardzo potrzebuje!,, Miłego dzionka nam wszystkim,jutro oczywiście niech to będzie zajefajny dzień:):) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita łał jak fajnie zaczęłaś ten nowy roczek .Ja już się nie mogę doczekać na nowe zdjęcia Zuuzik normalnie to niesprawiedliwe jak Ty pięknie wychodzisz na zdjęciach,pewnie tylko dziewczyny które Cię widziały naocznie mogą ocenić czy jesteś tak fotogeniczna czy po prostu taka ładna z Ciebie babka.Pisze to niesprawiedliwe bo ja siebie na foto wprost nie trawię,wmawiam pewnie sobie że flesz mnie nie lubi,tak prościej niż przyznać że się jest szkaradnym . No i minął dzionek,albo mija bo w końcu jeszcze trochę do godziny 0:00 ,jakoś dzisiaj kiepsko się czułam,może jutro będzie lepiej,byle nie gorzej Dobranoc dziewczynki i apel do aniołków Bechemootka,,wspierajcie Bechemootka bo ona tego bardzo potrzebuje!,, Miłego dzionka nam wszystkim,jutro oczywiście niech to będzie zajefajny dzień Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! matko kochana! Wesołku! ale mi napędziłaś stracha! (domyślacie sie o co chodzi ;)) czytam czytam i najgorsze myśli mi przychodzą do głowy :P a potem to jak obudzenie ze snu z ulgą że to nieprawda :D Z wielkim hałasem tłukąc sie po kuchni parze kawe (__)? (__)? (__)? herbatke (__)?(__)? (__)? inusie (_)? (_)? ZAPRASZAM!!!!! w kominku już napalone!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ rozpalam w kominku a teraz zaparzam kawę (_(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+ herbatkę (_)(*_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) inusię(_)$(_)$(_)$(_)(_)$(_)$(_)$(_)$(_)$(_)$(_)$(_)$ herbatkę dla Pszczółki(__)&(_)&(_)&(_)&(_)&(_)&(_)& Dziewczynki pozdrawiam was Wszystkie serdecznie ❤️👄 Banderasku jak tam zdrówko❤️ Tokina czy ty masz jeszcze l4 ❤️ Miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ❤️ mamy dwie kawki ale nie szkodzi włośnie o co chodzi z tym wpisem od Wesołki i tym wcześniej nie kumam możesz wyjaśnic mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - po prostu wystraszyłam sie że to ktoś inny bo nie spojrzałam w dół na prawidłowy wpis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ten wyżej jakiś dziwny był też myslałam że ktoś znów nam psuje topik Terterku ja nie śpię długo nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - dziękuje za śliczne zdjęciuszka :D - Wesołek ma racje - jesteś niesamowitą lasencją. Zresztą oboje jesteście ❤️ ❤️ ❤️ fajna z Was para. Obejrzałam też szybciutko ale z przyjemnością fotki Bonity. Bonito - podziwiam Cię od zawsze - masz klase Dziewczyno - nie wiem czy masz (macie) tam przyjaciół, czy masz przyjaciółke taką realna nie wirtualną - jeśli nie to sama w sobie jesteś "instytucją"- świetnie sobie dajesz rade, świetnie wyglądasz, wiesz czego chcesz. Jak sie patrzy na Ciebie na tych fotkach to pachnie aż tutaj - obie z Zuzikiem pachniecie pięknie :D :D:D. No i tak trzymać ❤️ ❤️ ❤️ Śniadanko!: Beti - zjemy śniadanko razem :D dzisiaj grzanki http://wenuswkuchni.blox.pl/resource/grzanki.JPG troszke warzyw http://zdrowie.tematyczny.pl/files/2010/03/warzywa.jpg musli Dziewczyny z tymi postanowieniami noworocznymi to bez przesady - najnormalniejsze są - to i bez nowego roku takie sie od czasu do czasu robi :D:D Dzisiaj ide na wykłady po południu bo jutro mnie nie będzie z powodu wyjazdu do L Pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :d Wesołku dobry żart ,choć przyznam że czytałam z ciarkami na placorach ,Dziewczynki dzisiaj już mi lepiej powoli liżę ranki :D Bonitko,,,gratuluję tyle zakupów i tak trzymaj :D Zuuzik ...dobre powiedzonko po ..... musi coś bolec i nie należy zbytnio się tym przejmować bo inaczej pipka zimna :P Tokino...dobre postanowienie z pracą ,ale przynajmniej wiesz jaką pracę możesz i jaką nie wykonywać to też dobre doświadczenie mam poczucie że chciałaś ale trudno moje zdrowie nie do tej pracy szczególnie jak nasza tokina będzie pracować za trzy to i koń wysiądzie .👄 Poetko..wracaj szczęśliwie 👄 bechemoot...👄 Ide na pocztę fotki oglądnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Diewczynki to nie miał być żart ten mój dubelek z wpisem,porostu pomyłka.Zgłosiłam pomarańczowy wpis do usunięcia,coby niepotrzebnie nie robić wam łamigłówek ale cafe chyba jeszcze nie otrzeźwiała po sylwestrze. No ale przynajmniej mój wpis nie przeszedł niezauważony,hi,hi,hi:p:):):),chyba to dobry sposób na zaznaczenie swojej obecności:):):). Bechemootek pisała o swoich dziwnych snach ja wczoraj także miałam trochę dziwny,może nie tyle dziwny co bardzo malowniczy lecz równie mocno niepokojący,no i znowu namotałam:p Na wschodzie mieliśmy dzisiaj ładny słoneczny dzień i pomyśleć że wystarczy trochę słońca aby człek czuł się lepiej i optymistyczniej patrzył w przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Dziewczynki dziękuję bardzo za cudne przesyłki...Tokino👄 kalendarz cudny i wiele mądrości w nim zawartych. Terterku te Twoje sentencje też super👄 Personalna od Ciebie też przesyłeczki fajowe...dziękuję👄 Bechemotku kochany👄 nie smutkuj się pliss....poczytaj jakąś piekną książkę ,zobacz jakiś pozytywny film i odrzuć złe myśli,a już całkowicie jakieś poczucue winy.....❤️❤️👄👄 Bonito gratulacje z powodu nowych nabytków...ale się obkupiłaś:) robisz zakupy jakbys była młodą mężatką:P::P,kiedyś robiło sie takie zakupy na MM...pamiętacie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł:) Wesołku oj mam kompleksy mam i to bardzo widoczne:P dziewczynki, które mnie widziały w realu wiedzą hehe;):P Terterku jak chciałabym pójść z Tobą choć raz na te wykłady:) Bechemotku co się dzieje???:o na pociechę albo i nie, dziś śniło mi się coś strasznego (pamiętam, ale wolę nie pisać), w każdym razie zerwałam się o 4.25 i... już było po śnie:o i tak kulam się do teraz:o a dzisiaj postawnowiłam wybrć sę do pracory autem, wyszłam wcześniej coby je rozmrozić, wsio szło dobrze dopóty dopóki nie próbowałam ruszyć z miejsca:o okazało się, że utknęłam w lodowej rynnie i ani rusz, koła buksowały i dupa:P już już miałam zrezygnować i przesiąść się do bimby, gdy patrzę podchodzi pewien pan i w te słowa do mnie: Co, ruszyć nie możesz? trochę się zdziwiłam, bo gościa nie znam, ale myślę co tam, niech będzie na Ty, byleby pomógł:P otworzyłam szerzej drzwi, on wtedy zorientował się, że ja to nie jego znajoma i mówi: ooo, to zaraz pani pomogę:) i w te pędy zaczął pchać i instruować co mam zrobić z biegami i kierownicą, bo to wbrew pozorom jest b. istotne czy kierownica jest na prosto czy skręcona:P (wymądrzam się, ale rano nie byłam taka mądra:P ) tak sobie myślałam, że jego pomoc zawdzięczam pewnie jego pomyłce, polegającej na tym, że na naszym parkingu stoi jeszcze jedno identyczne jak moje auto i pewnie jeździ nim jego sąsiadka:P ale tym sposobem dotarłam na czas do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Bonitka wzięła się za porządne zakupy :) 👄 Roberta juz nam zdrowieje :) 👄 Beti zrobiła pyszną herbatkę z Terterkiem :) 👄 Zuuziczek ślicznie wygląda na balu z M :) 👄 Marijka do nas zajrzała :) 👄 Same dobre wieści :) Tylko Banderasek się nie odzywa :( Dziewczynki dziękuję za pocztę 👄 Macham łapką WSZYSTKIM na dobranoc🖐️ i buziammmm👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku no, no to miałaś wielkie szczęście :) że akurat w tym momencie zjawił się ten PAN :P :D No lecę już myju, myju i na podusię :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlazło mi coś dzisiaj w karczycho z prawej strony i jak kręcę głową to cierpię, cholera starość nie radość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuuzik i Pszczółko:D:D Zuuzik ja nie dostałam Twoich zdjęć:( no ale cóż ....widocznie nie chcesz żebym Cię popodziwiała.Ale i bez tych zdjęć uważam,że jesteś śliczną i zgrabną rasową kobietką. Ale miałaś przygodę rano z autkiem....jeszcze wiekszą z tym panem:P Nie dziwię się,że tak ochoczo przystapił do pomocy.....jak zobaczył taka laskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro muszę poszukać pana na parkingu - dziś też odmrażał swoje auto i mu podziękować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×