Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka234,

Czy dzwonicie do facetów po zapoznaniu się?Faceci jak myslicie?

Polecane posty

Gość telegrosik 123
Dobranoc - nie gniewaj się, bo do Ciebie nic nie mam, ale po prostu tak to widzę, wyobraź sobie, że każdy kiedyś po raz pierwszy w życiu gdzieś wyjechał z koleżanką lub kolegą - i każdy miał stresa, nie jest to jednak powód do tego, by się zamykać na cały świat ze strachu - dziewczyno !!Przecież spędzisz jakieś 2 dni w towarzystwie miłego dla Ciebie chłopaka - pogadacie, spędzicie razem trochę czasu, posmiejecie się itp. I z tego się trzeba cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiiaiai
nie gniewam sie co Ty, ja juz tak mam :( czasem cala radosc pryska jak banka mydlana.. rano lezka zakrecila sie ze szczescia przy milej piosence, teraz odwrotnie, ide sie polozyc, dzieki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik 123
Pa, każdy to przeżywał lub przeżywał będzie- więc spokojnie, myśl o tych dobrych stronach wyjazdu i miłych chwilach - a będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiiai
wszyscy mi tak dookola mowia, tylko nie w domu, bow domu nie wiedza :D troche mi sie juz odmienilo na plus, mam nadzieje, ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiiaiaia
powiem tak: mmmmmmmmmmmmmmmm :D wlasnie wrocilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiiaiaia
bylo b. milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik 123
brawo! I co było się czego bać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik 123
setunia Ty bezwzględna jesteś ;-) A chocby i to myślisz, że Ci powie prawdę ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik 123
a ja nie ;-) Nie uważam, żeby ujawnianie pewnych treści z własnego życia było absolutnie konieczne na Kafe ;-) Szczególnie kontrowersyjnych poniekad hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiiaiaia
bylo sympatycznie, pogoda i nastroje dopisaly, dziury w portfelu po wizycie w sklepie z piernikami takze :D mysle, ze to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z okineekaa
Prosze doradzcie mi co ja mam zrobic.3 tyg. temu na czacie poznalam pewnego facta.Czesto rozmawialismy na czacie potem wymiana fotek spodobalismy sie sobie.Wymiana numerw telefonu , czesto rozmowy i w tym tyg. od poniedzialku tak sie rozwinelo.Zaproponowal spotkanie.1 spotkanie bylo w srode.Po tym napisala ze bylo bardzo milo.Spotkalismy sie znow w czwartek ale przyjechal do mnie do domu poznym wieczorem ok.23 i pojechal ok.3.30.Siedzielismy rozmawialsimy nawet niewiem kiedy ten czas zlecial.Po porowcie do domu zadzwonil ze dojechal.I od tej pory cisza.Piatek caly dzien cisza.Wczoraj popoludniu do niego zadzwonilam.Z pytaniem czy wszystko w pozadku mowi ze tak ale jest chory i nie cche zebym widziala go w takim stanie.Ale juz niedziela wieczor i cisza z jego strony.Niewiem co mam myslec?Czy sobie odpuscil.Raczej na ostatnim spotknaiu mowil o tym ze spotkamy sie na dniach a teraz taka cisza.Dzieli nas 50kmi ja mam 25 a on 31 lat.Doradzcie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik 123
Może faktycznie się przeziębił albo co, każdy ma lepsze i gorsze dni :) Odezwie się spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z okineekaa
Niewiem co mam myslec?Odezwac sie czy czekac az on sie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aia Cieszę się że miło spędziłaś czas i mam nadzieję że ten wyjazd spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z okineekaa
Do grubyyo - moze ty mi cos doradzisz .Fajne rady dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z okineekaa
doradzcie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Myślę że spokojnie możesz zadzwonić do Niego. Jeśli jest chory to myślę że taki telefon sprawi Mu przyjemność. Chory facet to zazwyczaj gorzej niż dziecko, marudzi, chce żeby się poużalać nad nim i troszkę pożałować. :) Tak więc śmiało dzwoń, okażesz Mu zainteresowanie i troskę na co pewnie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z okineekaa
A moze napisze jakies milego sms?Ale na takiego zeby mogl odpisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że możesz napisać ale czy nie będziesz potem wpatrywać się w telefon czekając na odpowiedź? Wiem że prościej jest napisać ale mimo wszystko pewniej jest zadzwonić. Napisać można wszystko łatwo ale rozmowa wymusza szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że możesz napisać ale czy nie będziesz potem wpatrywać się w telefon czekając na odpowiedź? Wiem że prościej jest napisać ale mimo wszystko pewniej jest zadzwonić. Napisać można wszystko łatwo ale rozmowa wymusza szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z okineekaa
Ale jakiej tresci sms napisac?Pomoz mi? oje sie zadzwonic a moze mnie oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma "olać" to smsa tym bardziej zignoruje. Zadzwoń i po prostu zapytaj o Jego samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z okineekaa
aNie cche dzwonic wole napisac sms.Tak bedzie latwiej. Tylko jakiej tesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×