Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

malgosica-no to fajnie ze juz niedlugo maluszek bedzie z toba,ostatnio mysle ze moze ta cesarka to nie jest wcale taki zly pomysl...wiesz bynajmniej kiedy maluch sie pojawi na swiecie. Dzisiejsze popoludnie mija bez skurczow...a herbatke pilam,do poludnia mnie wymeczylo i dalej dupa blada... maz twierdzi ze skoro sie coraz gorzej czuje,to znaczy ze to juz calkiem niedlugo...zobaczymy:) poki co mialam napad zachciankowy i wciagnelam 3 nektarynki,rogala 7days,troche chipsow,draze kokosowe i popilam woda mineralna bo nie chcialam juz kupowac coli,choc ochota byla.... czasem mam wrazenie,ze po narodzinach malej zostanie mi tylko chleb z wedlina lub serem i rosol do jedzenia...biore poprawke,ze czasem mi nawet zwykla zupa,np. kartoflanka potrafi jelita niezle przeleciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia widze ze masz termin na dzen przede mna, bo ja 22-24. I zaczynam powoli byc zla:( juz jestem zmeczona. seks nie pomaga, sprzatanie tez nie. A nie chce mi sie chodzic az do wrzesnia. W ogole jestem glodna , ciagle glodna i musze sie powstrzymywac aby nie szalec. Dla mnie po ciazy woda i platki owsiane. hihihi Najgorsze jest to, ze w sklepach nie ma zadnych ubran. ja nie wiem w ogole nikt nie pomyslal o ubraniach dla mam po ciazy, ktore jeszcze nie wrocily do dawnego rozmiaru a rowniez nie maja ochoty nosic ciazowych rzeczy. Co prawda znalazlam w mothercare koszulki pomagajace splaszczyc brzuszek, ale co ze spodniami? to co mam nosic nadal te z torba na brzuch czy wskoczyc w meza dzinsy. To sie wygadalam:) juz lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazilla-to obie jestesmy wgtedy zle,bo ja po 3tysiace razy dziennie pytam meza kiedy mala wyjdzie....jeju jak ja sie mecze juz,dluzy mi sie i w ogole.Co do ciuchow,to ja nie kupowalam ciazowych tylko wieksze zwyczajne ciuchy i mysle ze na pewno jedne spodnie od razu po porodzie beda mi dobre,drugie pewnie za duze,ale to nie problem je wszyc tu i tam:)jakos bedziemy musialy sobie poradzic:)) Mamuska mi dzis powiedziala,ze jesli chodzi o date jaka mala uzna za stosowna na wyjscie,to nas zaskoczy i zebysmy nie byli zdziwieni....tylko blagam jak mam rodzic po terminie to nie 1 wrzesnia!!!!!agatko,nie rob sobie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia ja mam podobne mysli na 1 wrzesnia. Choc w przyszlosci bylby duzy plus gdyz pierwsza impreza w szkole bylaby wlasnie organizowana przez tych solenizantow. Ja meza sie ciagle pytam jak maly bedzie wygladal, i cyz mysli w ogole mysli o tym i czy mysli ze moze sie pomylili i to dziewczynka. Chyba tez zacznie sie modlic aby bylo juz po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,ja tez sie zzastanawiam jak mala bedzie wygladala:)jakie bedzie miala wloski,oczka,usta:)czy bedzie duzo plakac w nocy czy raczej bedzie spokojniutkim dzieckiem....jeja,niech sie juz rodzi:))w sumie do terminu jeszcze troszke,ale juz moglyby nasze maluchy wyjsc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos ma kontakt z katarina?ostatnio pisala 9 sierpnia....moze ona juz ma malutkiego po tej stronie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu... wydaje mi sie, ze gdyby Katarina yrodzila, to juz by cos o tym wspomniala chocby na swoim blogu, może nie chce jej się juz pisać, albo ma mnostwo innych zajęć. Ja mam 3 pary ciążowych spodni i są super, myslę, ze ponosze je nawet w zimę, bo pod sweterkiem nie będzie widac golfu :-) a mi będzie cieplej w plecki jak sie będę do malej schylać, no ale ja widze po spodniach, że tylko w brzuch mi poszło, więc w udach powinny byc dobre, no chyba że na diecie matki karmiącej zjade do 55kg (ach te marzenia )to wtedy będę sie martwic ;-) Malgosica.... widze , ze z Ciebie też twarda sztuka hihi.... ja to mowie, że pozamykane jak sejf w banku :-) choć mam nadzieję, ze we wtorek lekarz zauwazy jakąs różnicę.Dzis w ogole strasznie mnie skurcze męczą, co chwilę mam, ale bezbolesne, tylko brzuch twardnieje i wtedy ciężko mi oddychać, nawet kapiel ciepłą wzięlam, żeby przeszlo, ale nadal jakaś taka "napięta" jestem. Ja bym bardzo chciala dziecko spod znaku panny, bo te co znam to chodzące skarby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie -te rozpakowane i te czekające...Można się dołączyć do waszego grona??? Troszkę z wami pisałam na początku topiku(jako neti 75 )ale miałam problemy z netem i przestałam.Teraz od jakiegoś czasu znów mam i mieć będę okno na świat..ha ha.Kilka dni regularnie was podczytuję.Chyba jestem jełop-bo nie wiem jak zrobić stopkę-taką jak wy macie... Termin mam 24.08-wg @ i wg usg.Chłopiec.Mój już drugi-bo mam synia -8 lat.I tak samo jak wy czekam na znaki że to już a tu ni hu hu.... W 32 tyg bardzo skróciła mi się szyjka ,dostałam steryd na płucka dla niunia bo się cisnął na świat-mama była grzeczna i się bardzo oszczędzała-teraz trzeba mu wychodzić to się zaparł ...mały uparciuszek.Ale cóż my mozemy-jedynie zacisnąć zęby i cierpliwie czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja juz mam jakies schizy....bylam pewna ze napisalam posta a tu dupa... z reszta nawet do d*** sie znowu czuje,staly zestaw krzyz i brzucho,ale lekko,juz sie nawet wykapalam i w lozku zaleglam,wszystko mnie drazni do tego.Cieply prysznic troszke pomogl na bol krzyza,ale widac tylko na chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam termin za 12 dni 24 sierpnia jest to juz 38 tydzien ciązy zastanawiam sie kiedy nadejdzie ten dzień a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień dzisiejszy to mam takie objawy bóle krzyża kilka razy dziennie do tego twardnieje mi brzuch i po chwili puszcza od 36 tygodnia zaczął mi sie obniżać dziś mam go naprawde nisko jestem rozdrażniona czuję jakbym miała gorączkę b.żle mi sie śpi i trzymają mi sie takie napięcie jak na miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna ogladałyscie sprawa dla reportera na jedynce ? Zmasakrowałam sie tylko i niepotrzebnie ogladałam. O błędach przy porodach. No ale trzeba mysleć pozytywnie i patrzeć lekarzom na ręce. Moni 29 zgadzam się z tobą że panny to anioły. Mam w domu jedną pannę dziewczynke, zero problemów wychowawczych... złote dziecko Mam też panne płci męskiej, z tym juz gorzej :D ale generalnie nie mam co narzekać. A propo dziś chyba miał do mnie pretensje że syna mu do poniedziałku nie urodze, bo już tak długo czeka, myślałam że mu przywale ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja juz dzisiaj nie mogę spać bo mi tak gorąco. W nocy brzuch się napinał ale nic poza tym, mam już dosyć tego czekania, wczoraj wybrałam się do sklepu 5 minut drogi i ledwo do niego dzoszłam nie mówiąc o drodze powrotnej ,tak mnie skurcze łapały cały czas że myslałam że się zaczyna i w domu znowu d...a. Też mnie wszystko wkurza i myśle że z każdym kolejnym dniem będą mieli problem żeby ze mna wytrzymać. Ale się namarudziałm. Anecia 75 jedziemy na tym samym wózku ja tez mam termin na 24.08 i syna 8-letniego. Teraz też będzie chłopak. Małemu się śpieszyło na początku i teraz też nie chce wychodzić. Uparciuszki! Ciekawe która z nas pierwsza się rozpakuje? Dzisiaj 13 tego w piątek a mój mąż musi iść do pracy na 18 do 3:30 więc jakby się coś w nocy zaczęlo to ja biedna będę, mam 40 km do kliniki gdzie chce rodzić:( Miłego dzionka dla wszystkich zmęczonych ciężarówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade do szpitala..znowuuu.. od 2 godzin skurcze-najpierw co 8 min teraz chyba co 5..taki bol ze rycze jak glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam nowe mamuski! Nusienka trzymam kciuki I jak bedzie po wszystkim daj znac na jakikolwiek nr tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka,powodzonka,co prawda kciuki zacisne tylko mentalnie,ale to tez sie liczy:))moje serdelki mi nie dadza inaczej. Dziewczyny kochane,chyba nie bede do was zagladac na razie bo nie chce marudzic,znowu ch****sie czuje,krzyz od wczoraja napitala ostro,mdli mnie i w ogole ryczec mi sie chce... Agacior,wylaaaaaaaaaaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję bardzo za życzenia rocznicowe:) Wczoraj buszowałam po sklepach. Musiałam kupić trochę ciuszków bo mój Synuś rośnie jak na drożdżach i niektóre elementy garderoby zrobiły się za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaki
ja moge urodzic w kazdej chwili chodze z blizniakami pod serduchem i smieje sie bo jak urodze dzis to piatek 13 , jak jutro to urodziny mojej siostryj jak pojutrze to niedziela a jak we wtorek to moje urodziny i narazie preferowany jest porod naturalny wiec toche sie namecze przyszle mamy nie bac sie niczego ani porodu ,ani opieki nadz dzidziusiem duzo cierpliwosci usmiechu a wszystko wam sie uda i karmienie i przewijanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja mam termin na 26.08 ale już bardzo bym chciała urodzić:) znacie jakieś sposoby oprócz seksu, sprzątania, i chodzenia po schodach bo to niestety na mnie nie działa:) byłam 10.08 u lekarza nawet na pół palca rozwarcia nie było, skurczy też zero:) jedyne co mi dolega to bóle krzyża ale to też nie przez cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mowia ze jeszcze pomaga herbata z lisci malin jak i pikantne jedzenie. A tak naprawde to chyba nic nie pomaga i maler wychodza kiedy im sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-u nas dziś pali i duszno nie do wytrzymania-już nie wiem jak poprawić sobie samopoczucie-horrrrrrror to lato..... Jak was podczytuję to aż zazdroszczę-tą boli brzuch,tamta ma jakieś skurczybyki a u mnie nic,nic nic.....sprzątam,chodzę po schodach i takie tam,wszystko prócz seksu....bo mój mężuś za granicą pracuje-przylatuje dopiero 20.08........Mam z tego powodu straszne dołki lecz cóż takie nasze cholerne państwo.....brrrrrr I wogóle humor u mnie kiepśćiutki...... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa11dsa
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą! ubranka już od złotówki!! marki takie jak H&M,CHEROKEE,NEXT,EARLY DAYS i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis. WWW.LUMPIK.COM.PL obecnie w sklepie ponad 200 ubranek !!!!!! Zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich wywialo 13? ;) ja sobie laze po schodach, wchodze na pietro i spowrotem. weszlam i zeszlam 10 razy i tchu mi zabraklo. Czekam na herbatke, a potem sex w nocy i moze cud sie stanie. Moze. Domyslam sie, ze w pon Nusienka przedstawi nam swe malenstwo (bo tu szybko ze szpitali wysylaja), a reszta troszke pozniej bo po cesarce trza zostac dluzej. A tak w ogole tu pada. Czy kupujecie ubranka np juz na zime dla maluchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka to szczęściara, jej maleństwo bedzie mieć fajną datę urodzenia :D Ja się dziś zdołowałam, koleżanka która miała urodzić we wrześniu od tygodnia jest mamą.... BUUU:( Połozenie posladkowe, w nocy odeszły jej wody i cesarka. To nie fer :( Miesiąc różnicy ona już ma dziecinke a ja dalej sie bujam.. Na szczęście już niedługo. Zreszta teraz jak wiem że to nasze ostatnie chwile w tym stanie i że kiedyś z sentymentem będę wspominac jak to było w ciązy, to przestaje mi byc tak spieszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dziś mam problemy z netem dlatego się nie odzywałam cały dzień.. zazdroszczę Nusience i trzymam za nią kciuki.. na pewno już urodziła albo jest w trakcie bo jakby ją odesłali to już by napisała.. Ciekawe co u Katariny, faktycznie długo się nie odzywa.. może też już jest po :) Nazilla tylko się nie przemęczaj z tymi schodami :) co do ubranek to ja narazie raczej nie kupuję z tego względu, że nie wiem do końca czy to chłopiec czy dziewczynka :) ale kupiłam już jeden kombinezonik ciepły bo był śliczny i kosztował tylko 45 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×