Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość wycięli topik o
topik istnieje do 18 , ...a gdy zaczęto wyciągać wreszcie normalne wnioski - padł ...;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie myslcie samodzielnie
filmik jest podejrzany, tam nie dzieje sie nic dobrego. Myślę, że mogą strzelac do Rosjan - niekoniecznie do Polaków... Pytanie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x x
no i co z tego, że wchodzą? przecież gapie mogą być ze wszystkich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy istnieją aż tak naiwni ludzie, którzy wierzą w dobre intencje FSB, dawniej KGB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiek no niestety tacy ludzie
istnieją:oDo tego media wszystko jeszcze podkęcają jacy to ruscy są kochani,mili,pomocni,dobrzy,bezinteresowni itp.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa taaaaaaam
nic nie widze na tym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RWPG
Kiedyś było zamiast NATO to był twór o nazwie: RWPG. Rosja i kraje bloku wschodniego. W Polsce to komentowano, ten skr ot tak: "Rosji wsio, Polsce gooownoooo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piloci twierdzą na forach
ze to lotnisko jest powojskowe, od ponad ół roku cywilno wojskowe, poza tym obok są.... olbrzymie zakłady lotnicze... w których pewnie jest ciekawa aparatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 18 dni przed...
tu na topiku jest opisana z linkami identyczna katastrofa ( ???) jakiegoś chyba testowego Tutka , ktoś zebrał do kupy niezwykle ciekawe fakty ht tp://prawda2. info/viewtopic.php?t=11435&postdays=0&postorder=asc&start=850 oczywiście spacje zlikwidujcie, bo nie wiem czy tu mozna linki wklejać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalska
to moze amerykanie zestrzelili samolot? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrreee555554
taaaaa raczej o uzaleznieie od rosji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrreee555554
nieeeeeee chodzi o uzaleznienie od rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogole
to tego juz nie ma... (tego linku co podales/las na poczatku strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogole
tak, widzialam to i ja. Ciekawe co oni z tym zrobią... Strach sie bać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogole
nie o tym linku mowie. mówie do linku ktory wkleił/ła szooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogole
sorry, jest. po prostu na forum zaznaczylo mi tylko czesc linku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogole
Siedziałam wczoraj do 2 i czytałam to: http:/ /www.abcnet. com.pl/node/6519 http:/ /mariusz.fryckowski.salon24. pl/170097,mozliwe-przyczyny-katastrofy-samolotu-rzadowego-tupolew-154m http:/ /filipstankiewicz.salon24. pl/171706,to-mogl-byc-zamach-najwieksze-watpliwosci I zaczynam wierzyć, a nawet jestem prawie przekonana, że to był zamach... Wydawało mi się to nie do pomyślenia na początku, a jednak gdyby poczytać... Ja już nie wiem co o tym myśleć. Przecież jak to się okaże prawdą to wszyscy mamy prze*rane... A nie dziwcie się, że w telewizji nie mówią o zamachu... Przecież Ruscy by się tak wku*wili, że strach pomyśleć... W Fakcie chyba (nie jestem pewna) ktoś napisał o tym, że to może być celowe ze strony Rosjan, że to mógł być zamach. Na pewno rozważają taką opcję, ale nie zapominajcie, że jak już to nie osądzamy jakiś talibów czy Czeczeńców... Oskarżamy zbyt wielkie imperium, by trąbili o tym głośno. Zbyt wielkie szczególnie teraz, gdy Polska jest goła i "wesoła" (tylko cieszyć się nie ma z czego). Zastanówcie się... Jarosław nie popuści. A jak powiedział Kaczyński po incydencie w Gruzji, że słyszał, że to byli Rosjanie? Na pewno się wku*wili i to porządnie... Mówiło się, że Rosja nie daruje Kaczyńskiemu takiej odwagi... Za bardzo im przeszkadzał, coś w tym było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogole
a co do tego o tym gazie... czyżby RWPG zmieniało się na AWPG ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogole
Wiecie co ja idę, bo się chora robię... Mam nadzieję, że nie pozwolimy sobie wmówić czegoś tak jak 70 lat temu. Mam nadzieję, że te 70 lat to wystarczająco dużo, aby udowodnić Rosjanom (o ile to ich wina), że to już nie ta sama Polska, nie ten chłopczyk do bicia... Nie dajmy się. Jeżeli przyłożyli do tego rękę, to nie ujdzie im to na sucho... Wszyscy wiedzą, Polacy wiedzą, Rosjanie wiedzą i cały świat wie, że Polacy to naród odważny, to naród który walczy do ostatniego... To jest nie do pomyślenia, żeby kiedykolwiek w Polsce mogli być rodacy, którzy woleli zaszkodzić ojczyźnie... To jest nie do pomyślenia! Czyżby i teraz? Oby nie, oby nie. Moglibyśmy się bardziej bać, gdyby obydwaj Kaczyńscy zginęli. Dzięki Bogu (o ile w ogóle można tak powiedzieć, bo to brzmi śmiesznie, żałośnie i smutno) ostał się nam jeden. Myślę nawet, że ten, który kłócić lubi się bardziej. Co jeżeli PiS wytypuje go na kandydata do prezydentury? Czy prawdopodobne byłoby, żeby wygrał? Jak myślicie? A czym była kolejka do Pałacu Prezydenckiego jak nie głosami na Kaczyńskiego i na PiS? Oby, bo PO nas sprzeda! A nawet odda w prezencie... Sama w tej kolejce stałam. 15 godzin... wydaje mi się, że może przez jakiś żal, współczucie ludzie zagłosują na PiS. Czyżby prezydentem znowu był Kaczyński? W Gruzji Rosjanom się nie udało, nie mogli znów ryzykować, że im się nie uda. Taka okazja! Jak mogli jej nie wykorzystać? Chcieli się pozbyć Prezydenta, a tu proszę! Cała ekipa wrog..tfu przyjaciół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji
do osoby powyżej- nie masz racji, to nieprawda, ze ci co stali to głosowali na Kaczyńskiego i głosują na PIS :-O czemu wy ludzie jesteście tak ograniczeni??? :-O Wielu moich znajomych stałóo w kolejce, a głosują na PO, SLD, PSL i na nich będa dalej głosowac. Ja stałam w kolejce choc nie mam żadnych preferencji politycznych, stałam nie dla prezydenta, pisowca tylko dla ludzi, którzy tragicznie zgineli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko wiadomo
Broń nie została stworzona w tak małych i jeszcze z taką siłą. Było podobne urządzenia, wykonane w okresie zimnej wojny, ale ich rozmiary były ogromne. Naszą dewizą jest co najmniej 10 razy większa niż jakiejkolwiek broni stworzonych przez innych krajów, "powiedział Mikhail Yaladin, naukowiec uznawany za osiągnięcia elektromagnetyczne super broni. Wszelkie urządzenia elektroniczne tracą funkcjonalność około elektromagnetyczne Urządzenie przedstawione w Jekaterynburgu, gdzie gdy generator działa. Jest to, według rosyjskich naukowców, w stanie naśladować uderzenia pioruna lub wybuchu jądrowego. rosyjskich wojskowych urzędników już wezwała do wojska wyposażone w takie urządzenia. broń o nazwie "Nika", po greckiej bogini zwycięstwo. Broń tego rodzaju może kolidować z urządzeń elektronicznych i silników wszystkich samolotów, źródeł wojskowych powiedział rumuński Global News. To jest bardzo trudne do wykrycia ze względu na krótki okres użytkowania wiązki elektromagnetyczną. Braci Kaczynskii były jednymi z najsilniejszych obrońców polskich polityków polskich interesów narodowych, zarówno z Moskwy do Niemiec i Brukseli. W ich podawanie największych rosyjskich sieci szpiegowskiej, że usługi zaznaczyć cały polski kontrwywiad wojskowy, został zniszczony, jest to jeden z najtrudniejszych uderzeń, że Moskwa zebrał w obszarze NATO. <Poprzednia Następna>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogole
źle mnie zrozumiałeś. Mówię o ludziach, którzy w wyborach udziału nie brali lub nie mieli żadnych preferencji. A takich było dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×