Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Tralala i pozostałe dziewczyny trzymam kciuki za Was. U mnie kończy się 28 tc. Mała ma się dobrze i mam nadzieję, że tym razem wszystko skończy się pomyślnie :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie ten czas tak szybko przelecial, nawet nie wiadomo kiedy. A ja pamietam jak vi sie starala i czekala na wynik bety :) normalnie to jakby wczoraj bylo, a tu Hania 3 miesiace :) dorcia - a moze akurat cos w tym miesiacu zaskoczylo ;) trzymamy mocno kciuki. tralalala - jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze, popatrzysz na swojego brzdaca jak fika i macha raczkami :) monia - wiesz, w miesiacu kiedy ja zaszlam bylko tez w sumie tylko raz przed owulka i raz po, wiec ilosc nie ma znaczenia jak widzisz, zreszta przy mojej pierwszej ciazy, tez tylko raz sie staralismy i tez zaskoczylam, wiec kto wie kochana, rob nam tu testa i dawaj nam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
tralala - nie wiem .. bo tak mi nic nie dolega.. tylko te cycki nieszczesne... ale ja se nie zaszywam bo wiecie jak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni musze już tetsować, @ chyba sie zaczyna,nie nastawiałam sie specjalnie ale jednak jakoś przykro troche. Vi,Anitia,Tralalala dzięki za wsparcie dziewczynki :*n buziaki,dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
monia nie smuc sie;* nie teraz to moze nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia my nawet teraz sie nie staraliśmy,ale nadzieja jakaś była :) teraz bede zdychac,musze wziąć tabsy za wczasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
ja cie rozumiem .. naprawde.. my teraz tez nie.. nic na sile.. bo jak widac nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
zawsze jest taka cicha nadzieja.. u mnie to samo.. dopoki nie zobacze ze ze mnie cieknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Można dołączyc? staramy się z niemężem dopiero 3 miesiąc i nic...echh,za każdym razem zawód...jak tu nie zwariowac?chodzę regularnie do ginekologa,cykle regularne,nie brałam nigdy tabletek anty i wszystko ok... może przytulania za mało?już sama nie wiem.. teraz mam dni płodne-od dziś taki śluz jak biało kurze...i się już nie nastawiam,nie mam zdrowia do tego.. sorrka,jakiś dołek mnie dopadł.. ostatni okres był 8 kwietnia,więc teraz teoretycznie dni płodne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurka-zacznij sie martwic po pol roku. 3 cykle to krotko i oczywiscie ze mozesz dolaczyc:) jak masz super cykle i dni plodne to kwestia czasu. Najlepiej sie na plodniaki nie nastawiac a czerpac przyjemnisc z codzinnego sexu, bo faceci czuja jak sie ich naciska..... bedzie dobrze. Ja mialam problem z cyklami nie mialam owulek, to byl koszmar:) glowa do gory:) a u mne gicior, dziecie sie rusza jak glupie:D pomiary extra a ciaza starsza o tydzien wiec jestem w 12t3d czyli w polowie 13tc;) wiec juz powoli II trym:) moni- a moze to zagniezdzanie? dorci trzymam kciuki:) anita:) pieknie pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala suuuper wieści :) ciesz sie kochana :) super super super :) to @ na całego,przeżyje :) musze pogadać z S czy staramy sie czy pas. gdzie reszta kobitek??? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
heej :) szkoda ze w jednym miesiacu nie moze byc np 2 cykli :D :P to bysmy tak dlugo nie czekaly :D byloby lepiej :D:D:D padam na pysk! i juz glupio gadam :) hahahah :D dziewczyneczki dobrej nocki zycze rozpoczynajac 28dc :) kimajcie sobie :* tralala pieknie:* super :D maly wiercioszek :D anitia :* jak tam samopoczucie ??:* moniaa nie przejmuj sie :* mi pewnie sie tez nie uda teraz to nie jestes sama :*:*:* wiem ze to glupie pocieszenie, ale wiesz :*:*:*:* brawurka witamy w naszych skromnych progach:) nie boj nic napewno damy rade wszystkie :) niki :( odwiedzasz nas jeszcze ?:(:(:(:( tak wiec papapap :*:*:*:* dobrej nocki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę :) tralalala super :) bardzo się cieszę :) Monia może poczekajcie do ślubu ?? to już tuż tuż, zleci zanim się obejrzysz :) a na weselu się swobodnie pobawisz... może w noc poślubną trafi się groszek :) to by było super romantyczne ;) dorcia w końcu się uda tylko sie nie napinajcie... wiem, że latwo mowic, ale znam bol co miesiecznego rozczarowania... trzymam kciuki :) a my w wirze przygotowan chrztu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że większośc z Was już w pełnym składzie dzieciowym :-) W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac :-) staram się luzowac przy staraniach,bardzo się staram..ale gdzieś tam podświadomie wiadomo:chce się już... Zawsze do owulacji jest w porządku nastrój,a potem zauważyłam,że zaczyna się spinanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.fantazja.net.pl
Witam, Zapraszam serdecznie do sklepu internetowego z rękodziełem: www.fantazja.net.pl Wiosenna odwilż cen!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurka,Sushi witajcie :) Vi zobaczymy jak to będzie,pragnienie dziecka jest bardzo silne u mnie,zwłaszcza po stracie. Dziewczyny moje życze Wam spokojnych świąt wielkanocnych,cudownych chwil z rodzinką i kolorowych jajeczek ;) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Witaj Brawurka ;) U mnie samopoczucie ok, tylko nogi zaczynaja mi puchnac. Jednak caly czas normanie pracuje i to chyba daje mi sie we znaki. Mysle zeby jakos w czerwcu wziac troche uropu sobie, albo zwolnienie, zobacze jak sie bede czula. Na poczatku maja mam jeszcze spotkanie z polozna. Kurcze strasznie stopy mnie bola. Moj mezulek sie zaczyna ze mnie smiac ze zaczynam chodzic jak kaczka :) ech faceci. Kazdy mowi ze moj brzuch jest ogromny, ale aby synek mial w czym plywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurko- kazda z nas przechodzi badz przechodzila przez ten czas kiedy bylo cisnienie na ciaze...jak ci przejdzie troche i zaczniesz to nawet normalnie traktowac to bedzie dobrze. Dajcie sobie czas a jak za pol roku albo 4 miechy nic to leccie do lekarza i mowcie ze sie staraci i nic. Na pewno wam pomoze. I tak jak monia pisze...po stracie, samopoczucie podczas okresow jest jeszcze gorsze. Takze spokojnie:) Dorcia trzymam kciuki:) Vi- zapomnialam:D Niki-co u Ciebie?> Anitko - trzymam kciuki zebys nie spuchla za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt Laseczki :) u nas przygotowania do chrztu pełną parą, także nie ma czasu na nic, więc wybaczcie, że tak egoistycznie... jak znajdę chwilę to po odpisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
witam was dziewczyny i na wstepie zycze wam wesolych swiat i zdrowych przede wszystkim :) spelnienia marzen :) i dzidziusia kazdej z was :*:* za bardszo sie nie rozpisze bo czas mnie goni ale chcialam sie tylko zameldowac :) u mnie 31dc i nic .. te moje cycki dalej swoje :D a tak to bez zmian :) nic sie nie dzieje :) vi i jak przygotowania? kiedy macie chrzciny? :) tralala dziekuje Ci :* trzymaj trzymaj :):) anitia nie przejmuj sie, oby tylko dziecie bylo zdrowe :) to ja lece sie kapac :*:* papapa :):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej :) ja wczoraj w 32dc dostalam @.. :( oj :( troche mi przykro ale ok :) moze nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia przykro mi kochana :( przytulam mocno :* niedługa @ sie skończy i zaczniecie od nowa :) he he ja jako założycielka topiku najpóźniej urodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
moniaa dziekuje :*:* nie pisalam wam jeszcze.. wiec moj Ł byl u doktorka sie zbadac.. i nic nie wyszlo.. doktor powiedzial ze z jadrami wszystko w porzadku.. to dobrze .. ulzylo mi.. to teraz czeka go jeszcze zbadanie nasienia.. bede musiala poszukac jakiejs kliniki plodnosci.. w naszym miescie nie ma.. teraz pojechal w trase to i tak nic z tego.. to sie zobaczy.. najpierw musimy ja znalezc.. moj lekarz powioedzial ze jak zbadamy nasienie i wyjdzie ze jest ok to zabieramy sie za mnie.. juz nie moge sie doczekac! :D zartuje :D:D a co u was ?? ;* jak po swietach ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia -popytaj w laboratoriach, bo tam tez robia badania nasienia i z wynikami do gina idz, to podpowie najwyzej gdzie sie z tym udac. Nie musi to byc od razu klinika:) trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
tralala dzieki popytam .. moze znajde blizej i taniej moze.. wiesz o co chodzi.. moze nie bedzie konieczny pokoj z golymi babami :P bo to jest straszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam straszne:d dostanie gazetke, mozesz wejsc z nim i moze byc przyjemnie;) jakkolwiek moze byc przyjemnie w przychodni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
tralala hahaha :D:D to jest straszne !!!:D:D:D no ale jak bedzie trzeba to mu pomoge :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto??? dziewczynki dokładnie rok temu zmajstrowaliśmy Naszego Aniołka :) jak tam? my dziś grill,jutro ognisko,chodzi za mną ziemniak taki pieczony z ogniska,ale sobie pojem :) w środe jestem umówiona z krawcową i w środe też zaczynam kurs na przedstawiciela handlowego +prawko gratis :D buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
moniaaa no to fajnie :) powodzenia na kursie :) ja teraz tez robie kurs na prawko.. :D w piatek prawdopodobnie bede miala wewnetrzny :D a reszta to nie wiem gdzie sie podziala.. :P zagladam tu ale zadna sie nie odzywa.. hmm :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×